Reklama

Porodnice v Turnově – Panochova nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Píťulka
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 10.10.09 21:12
Porodnice v Turnově (Panochova nemocnice)

Ahoj.
Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Turnově? Jak jste byly spokojené s přístupem personálu, s vybavením porodnice, s úrovní péče, atd…
Má tato porodnice pokoj, kde může tatínek být 24 h denně po celou dobu pobytu s maminkou a miminkem?
V této porodnici jsou prý schopní se postarat o mimi, které má od 2 kg výše. Kam převáží miminka s nižší váhou? Do Hradce, do Prahy, do Liberce…?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Turnov

Reklama

Reakce:

meduleinka
Závislačka 2613 příspěvků 31.10.09 22:18

Ahoj Píťulko,
já rodila v Turnově před pěti roky a na to že jsem tam pracovala i jako sestra, tak žádná sláva, v rukavičkách se mnou nejednali. Až budu rodit podruhé, tak určitě jinde, ale teď už bydlím v Jablonci, tak doufám, že to bude tady. Jsi někde z Turnova nebo okolí?

Píťulka
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 01.11.09 16:08

meduleinka: No ono za 5 let se toho dá hoooodně změnit. Celkově je zdravotnictví dneska někde jinde než bylo před 5ti lety. Do Turnova to daleko nemám, ale úplně blízko taky ne :lol:

meduleinka
Závislačka 2613 příspěvků 02.11.09 17:09

Máš pravdu, že je pět let dlouhá doba, ale já tu nemocnici hodně dobře znám, jsem tam často a mám tam furt dost přátel. A vzhledem k tomu, že primař se nezměnil a vede to pořád stejně, tak já bych tam už nerodila ani za nic. Ale o miminko se mi sestřičky staraly moc pěkně.

miki koba 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.10 14:23
konec

všem co by rády přiští rok rodili v Panochove nemocnici v Turnove, mam spatnou zpravu..Odchazi dr.Nozicka, a kuli nizkemu stavu doktoru se bude muset zacatkem roku porodnice uzavrit…smutny konec uzasne fungujici porodnice v cele s primarem dr.Miklem..dr­.Nozicka se stal v Turnove Jidasem nove doby..ale bohuzel, je to jiste… :-(

Loraine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.10 16:16

Ježíš, to si děláš srandu snad. Já tam chtěla jít v srpnu rodit, vůbec jsem o tom neslyšela, že by se to mělo zavírat 8-o

danca27 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.11 16:51

No já tam byla rodit v prosinci a taky nic nevím, ale musím říct, že pro mě to tam bylo super jak doktoři tak sestry a primář je taky fajn

meduleinka
Závislačka 2613 příspěvků 20.01.11 17:11

jj, je to tak, zavírá se od 1.3.2011

Marbuli
Závislačka 2761 příspěvků 20.01.11 17:34

Moje sestra tam ma tchynusku,sestricku na porodnim a ja tam taky chtela jit i kdyz jsem se prestehovala az do Prahy.. a bylo mi receno ze se zavira uz 28.2. a jelikoz ja mam termin na 1.3 tak nemam narok :( Nakonec jdu rodit do Podoli..

yanaN
Nováček 1 příspěvek 22.01.11 22:11
porodnice Turnov

njn, bude to škoda jestli jí zavřou. Tak primář je takovej že kdo nejde smím jde proti měnu,a je to hůlvat ,nikdy nezapomenu když jsem rodila prvně,tak druhy den na mně „to ste vy co neumí rodit“ páč ten porod skončil císařem. Jinak si na personal nemůžu stěžovat, příjemný ochotný sestřičky,a doktoři taky.

Vertigo 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.11 09:36

Tak to jsme na tom stejně - termín v srpnu, nikdy jsem neřešila jinou porodnici a teď jsem musela měnit doktora (chodila jsem k Nožičkovi) a ještě hledat novou porodnici. Nakonec to u nás vypadá na Jilemnici.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >