Porodnice Valašské Meziříčí - aktuální zkušenosti, kdo Vás rodil?

5903
29.1.10 20:02

Porodnice Valašské Meziříčí

Ahoj Holky,tak sem si říkala že o té naši porodnici tady téma ještě není!jak ste byli spokojené s personálem u porodu a kdo Vás rodil?
mě u prvního syna rodil doktor Kratochvíl,nemůžu si ho vynachválit a doktorka KOplíková:))) a sestřičky byli všechny skvělé!!!!!!

jinak ale na šestinedělí sem nebyla spokojena s uklizečkama :pocitac: :twisted: to je něco?zažila sme je i na gynekologii když sem tam ležela přes těhotenství a :pocitac: málo!!!!!

jinak ted se chystám k druhému porodu tak se chcu zeptat na zkušenosti ted maminek,já rodila před 2,5 rokama :mrgreen:

ahoj a snad někdo napiše :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1001
29.1.10 20:05

tak dr.koplikova uz vas rodit nebude, je na materské:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13114
29.1.10 21:35

Taky jsem slyšela, že dr. Koplíková je moc fajn:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1814
29.1.10 22:52

Evi? :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
30.1.10 07:47
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5903
31.1.10 08:19

Ahojky
jo o pani doktorce vím,má chlapečka aj o pani dr. Prokešová taky výborná!ta má Simonku:))
holt s doktorek tam asi zůstala jen Filková a tu zrovna nemusím:((a kdo vás holky rodil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
31.1.10 18:44

Pani doktorka ma Sofinku, dr. Filkova je sva, ale rozhidne neni spatna…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
31.1.10 18:50

Ona je proste nekdy trosku protivna, ale umi!!!!!! Nerodi vubec spatne…jinak je tam dr. Huml, asi rok tam dela, sympatak, baby ho muzou a jinak klasika, co tam vzdy byla.....dobra parta:-) skvelých lidi:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5903
1.2.10 11:59

já si nestěžuju vycházela sem ze všema dobře,jednou sem sice kápla právě na dr. Filkovou,a ne zrovna v dobré náladě,ale každý má své dny!

počkej takže obě maj holčičky?já myslela že p doktorka Koplíková má kluka,to se asi někdo spletl:))a hele nejsi nějaká zdravotní sestřička že je tak dobře znáš?aspon kdybych si nevěděla rady psala bych ti sem:))ne sranda,ale přijdeš mi že si sestřička.)))a určo hodná a příjemná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
1.2.10 16:21

Nene, ma chlapecka, holciciku ma dr. Prokesova…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5903
1.2.10 16:42

Jako od pani dr. Prokešové se jmenuje Sofinka,už sem se dopídila:))diky:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5903
8.3.10 18:21

Evulko-tak zdravím,jen sem Vám chtěla napsat že už mám odrozené malá se narodila 20.2 a rodil mě dr. Kotrs a vyvolávaně:)děkuju mu za všechno aj za to že vůbec sem :mrgreen: ,nebot nastali menší komplikace,ale byl užasný a nakonec vše dobře dopadlo!sice malá měla při porodu vztyčenou ručičku,a musíme cvičit vojtovu metodu ale věřím že to bude všechno v pořádku! :mrgreen: :srdce: ale rodit už určo nebudu!Vám přeju hodně štětsí při druhém pak :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hanabelunkova
14.4.10 12:04

Já jsem s porodnicí spokojená, taky jsem měla u porodu dr.Kratochvíla, je skvělý a PA jejíž jméno jsem zapoměla byla také super. Sestřičky na novorozeneckém jsou skvělé, na gynekologii taktéž.
Nedávno jsem ležela na dětském a také spokojenost, sestry z gyndy chodily za mnou na dětské, poněvadž jsem odmítla nechat malou (měla 4týdny) samotnou na dětském a já měla ležet nahoře na gyndě. Tak jsem si „vynutila“ že budem spolu na tom dětském (nemocná jsem byla já, ne malá)
Nevím jak ostatní oddělení, ale tyto tři (gynekologie, novorozenecké a dětské) chválím.

• Citovat
  • Nahlásit
7030
14.10.10 17:20

tak zatím mám zkušenosti s gynekologickým oddělením. Sice smutná vzpomínka, kdy jsem bohužel samovolně potratila. Měla jsem děsivé bolesti a zvonila jsem na sestry a docela trvalo než došly.
Ale potom tam byl takový mladý doktor s brýlkama (nevím, zda znáte jméno), pořád mě vyšetřoval a byl vážně takový milý a měl opravdu super přístup.
Až půjdu rodit, velice ráda bych ho tam potkala (jak mi při propouštění prorokoval :D)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.11 19:08

Ahojik :-) Ja rodila v porodnici Valasske Mezirici 12.12.2010 a taky si ji nemuzu vynachvalit …byla jsem mile prekvapena jak lekari tak sestrickami:-))Ochotni ,hodni a se super pristupem :-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama