Porodnice Vinohrady - čerstvé zkušenosti?

27.7.21 17:26

Porodnice Vinohrady - čerstvé zkušenosti?

Ahoj holky,
blíží se mi 14+0 tt. a stále váhám, do které pražské porodnice se zaregistrovat. Máte některá čerstvou zkušenost z Vinohrad? Byla jsem pro ně už v podstatě rozhodnutá, ale dnes jsem narazila na stránku s různými statistikami a překvapilo mě, že tam byla uvedená nižší spokojenost rodiček se soukromím při porodu než např. v Podolí (moje druhá volba). Zároveň ale vím, že ve Vinohradech nedávno proběhla rekonstrukce, tak už je to tam možná dnes jiné…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
28.7.21 19:11

My jsme se z Vinohrad vrátili v sobotu. Naprosta spokojenost. Personal naprosto skvělý, ochotný, vše vysvětlí, se vším poradí. Moc pěkné prostředí porodních sálů. Byli jsme sami jen s porodní asistentkou. Lekar přišel prakticky až na šití. Nasledne nás nechali na sále se synem další dvě hodiny v klidu. Mimco jsem měla hned na břiše. Nechali dotepat pupečník, aniž bychom si o to říkali. Na šestinedělí skvělé sestřičky i doktoři pro nás i mimina.Za mě jednoznačně doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.21 11:56

Díky moc za reakci, přesně tohle jsem potřebovala slyšet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:28

@Dalmatinek90 registrovala jsem se tento týden..TP mám 23.1.
Kamarádka tam jde letos rodit 3. Dítě a vždy byla spokojená a sestřička na gynekologii mi to také doporučila..a jinak měla jsem problém - dotaz a věnovali se mi moc hezky.. takže jsem už nyní spokojená s výběrem. V jiné pražské nemocnici mi neodpověděli..bylo to pro me důležité..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat