Porodnice - Vrchlabí nebo Jilemnice?

43
6.11.07 14:24

Porodnice - Vrchlabí nebo Jilemnice?

Ahoj holky! Mám sice ještě 3měsíce čas, ale sonduju radši dřív 8) Jaké máte zkušenosti s porodnicemi ve Vrchlabí nebo v Jilemnici? O Vrchlabí by mě zajímalo spíš něco z nynější doby, jak je nově otevřené. Ráda bych rodila co nejpřirozenějc, ne aby si do mě píchali a stříhali jak chtěli… Taky bych si přála, aby mi mimčo hned nikam neodnášeli, ale nechali na bříšku a přisát… A samozřejmě co nejpříjemnější personál … chci moc :? ? Písněte prosim vaše zážitky z těchto porodnic. Díky moc všem! Když tam pojedu na prohlídku, můžou se chovat jinak, než když jim tam pak přihekám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
6.11.07 14:28

Ahoj!
Osobní zkušenost nemám ani s jednou porodnicí, nicméně z Vrchlabí pocházím a všechny moje kamarádky (a že ji v poslední době bylo hodně!) rodily v Jilemnici… Pochvalovaly si hlavně novorozenecké oddělení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
6.11.07 16:49

Ahoj,

kamarádka 26. 10. ve Vrchlabí porodila holčičku, rodila do vany. Byla moc spokojená, at už se samotným porodem,tak následnou poporodní péčí i s oddělením šestinedělí.

Je tu na emimi registrovaná pod nickem misinka,můžeš jí napsat SZ. Pokud by se ti dlouho neozvala, po dohodě s ní ti pošlu její meil nebo telefon.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.11.07 14:47

ahoj já rodila ve Vrchlabí dvakrát (1997, 2003) a ted na třetí dětátko mám termín v únoru…včera jsem do Vrchalbí volala a prý se nic nezměnilo, nově je akorát epidurál a prý je zdarma (samozřejmě s epidurálem už to pak nebude přirozený porod)…moje dvě zkušenosti jsou velice pozotivní, velice slušný přístup a už před deseti lety se mě doktorka při porodu zeptala, zda mi smí udělat malý nástřih, o pár let později už ani o nástřihu neuvažovali…nenutili mě do ničeho a přístup byl vynikající, jednou jsem narazila na trochu horší sestru, ale ani to nebyla žádná hrůza, jinak v obou případech všichni milí, ochotní a laskaví

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama