Porodnice Vsetín nebo Valašské Meziříčí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 22:06
Porodnice Vsetín nebo Valašské Meziříčí?

Děvčata, prosím o vaše názory, tipy a zkušenosti…kterou porodnici zvolit a proč ano nebo proč ne?
Kde jste byly spokojene nebo nespokojené vy?
Děkuji všem :) a prosím adminy o anonymitu z důvodu zachování soukromí, děkuji!

Reakce:
krukynka
Kecalka 244 příspěvků 08.05.19 22:24

Rodila jsem v obou :) Nakonec jsem byla spokojenější ve VM. Vlastně ve všem. Přístup lékařů, porodní asistentky, až po vybavení pokojů. Ze Vsetína si pamatuji už jen jak jsem se na společné toaletě na chodbě snažila „dát dohromady“ a furt na mě někdo klepal. Á byla tam strašná postel :-D Na Vsetíně jsem rodila z toho důvodu, že v tom termínu co jsem rodila byl ve VM den otevřených dveří… Podruhé jsem rodila ve VM a maximální spokojenost. Krásné pokoje, s vlastní koupelnou, krásný porodní sál… Ale na Vsetíně už jsem rodila před 4mi lety, třeba už je všechno jinak. Jen mě vadilo to vybavení- jinak doktoři, sestry, všechno v pohodě :palec: Personál tedy v pohodě v obou. Pokoje a celkově interiér je o hodně lepší ve VM

Rive
Ukecaná baba ;) 1774 příspěvků 08.05.19 22:27

Tak to záleží na tobě, já rodila ve Valmezu a už mě tam nikdo nedostane, dali mi podepsat papír, že chci bonding, strašně se tím chlubili a pak mi dítě hned odnesli a vrátili až zabalené; nemohla jsem volit polohu, preventivní nástřih, zapomněli ve mně tampon, takže po pár dnech to bylo ještě výživné, ale měli spěch, chtěli, ať porodím před střídáním směn, takže i skákání po břiše.

Teď jdu na Vsetín, kde mají mnohem lidštější přístup, respektují porodní přání, jsou tam šikovné PA, hodně se tam dbá na soukromí a intimitu, volíš si polohu, všechny moje kámošky a známé, co teď rodily, tak si nemohly Vsetín vynachválit.
I moje PA říkala, že šel Vsetín hodně dopředu.

krukynka
Kecalka 244 příspěvků 08.05.19 22:35
@Rive píše:
Tak to záleží na tobě, já rodila ve Valmezu a už mě tam nikdo nedostane, dali mi podepsat papír, že chci bonding, strašně se tím chlubili a pak mi dítě hned odnesli a vrátili až zabalené; nemohla jsem volit polohu, preventivní nástřih, zapomněli ve mně tampon, takže po pár dnech to bylo ještě výživné, ale měli spěch, chtěli, ať porodím před střídáním směn, takže i skákání po břiše.Teď jdu na Vsetín, kde mají mnohem lidštější přístup, respektují porodní přání, jsou tam šikovné PA, hodně se tam dbá na soukromí a intimitu, volíš si polohu, všechny moje kámošky a známé, co teď rodily, tak si nemohly Vsetín vynachválit.
I moje PA říkala, že šel Vsetín hodně dopředu.

Tak to je mazec, to mě se naštěstí ve VM nestalo

Rive
Ukecaná baba ;) 1774 příspěvků 08.05.19 22:42
@krukynka píše:
Tak to je mazec, to mě se naštěstí ve VM nestalo

Tak ono se to všechno stokrát povede a pak to u někoho pokazí.
Vadilo mi i šestinedělí, že jsou maličké pokoje a tak jsem neměla miminko v postýlce u hlavy, ale v nohách, protože u hlavy měla spolubydlící :lol: sestřičky byly protivné, jelikož jsem tam furt chodila bosky, jenže mě pár dní před porodem sundali sádru a navíc jsem po porodu měla šíleně opuchlé nohy, tak jsem ani boty mít nemohla.
Ale pediatři byli super, byla tam taková mlaďounká doktorka, tak ta hodně podporovala právě ten kontakt s miminkem, zatímco sestřičky, že nemám furt chovat, že si na to mimino zvykne a podobné rady.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 22:50

Máte, holky, pravdu, někdo je spokojený tam a druhý zase jinde. Myslím, ze vždy je to o tom člověku, o lidech. Ještě počkám, jestli napíšou i jiné maminky ;). Mám ještě čas na rozmyšlenou, miminko se vykuli až v červenci :*. Zatím děkuji, budu přemýšlet A zjišťovat :think: :kytka:

garnier
Kecalka 167 příspěvků 09.05.19 07:54

Rodila jsem petkrat na Vs ( v rozpeti 20-ti let ) a je hodne videt ten pokrok. Za me jsou skveli. Ale srovnani s Valmezem nemam.

Váš příspěvek
Reklama