Porodnice Zlín - co je třeba k porodu a po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikola.bob
Povídálka 22 příspěvků 01.08.13 11:57
porodnice Zlín - co je třeba k porodu a po porodu

Ahojky maminky. Prosím Vás o radu. Začátkem října mám termínek porodu a chci do Zlína. Co si mám s sebou nabalit pro me, mimi a co zapůjčí v porodnici? Je třeba brát oblečení na miminko, zavinovačku..? Děkuji moc :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Zlín

Reakce:
nikola.bob
Povídálka 22 příspěvků 01.08.13 12:02

A ještě se zeptám jak jste to udělali s autem? u porodnice moc místa na parkování není a taky by se to mohlo celkem prodražit..:/

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 01.08.13 12:10

Můj mě zavezl před porodku a pak jel zaparkovat sice do areálu, ale do toho neplaceného. Místo tam po ránu bylo, odpo je to složitější.

S sebou jednorázový kalhotky a toaleťák. Oblečení porodka má vlastní. Já rodila v zimě a místo zavinky byl takový ten moderní fusak.

Případně odsávačku tam mají.

Líh na pupík můžeš vzít a taky krém pro mimčo, mně tam s těžkým srdcem teda půjčili, ale moc se jim do toho nechtělo :oops: :lol:

janickazl
Kecalka 174 příspěvků 01.08.13 12:23

Ahojky, vem si jednorázové kalhotky, toal. papír a něco na opruzeniny pro mimi + nějaký olejíček po koupeli a samozřejmě plínky. Oblečení pro mimi at vezme tatínek jak si pro vás pojede. Já byla ve Zlíně max spokojená a to jsem rodila dvojčátka. Kéž by ses dostala na 3 poschodí, tam jsou úúúžasné sestřičky. :-) :pankac:

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 01.08.13 12:25
@janickazl píše:
Ahojky, vem si jednorázové kalhotky, toal. papír a něco na opruzeniny pro mimi + nějaký olejíček po koupeli a samozřejmě plínky. Oblečení pro mimi at vezme tatínek jak si pro vás pojede. Já byla ve Zlíně max spokojená a to jsem rodila dvojčátka. Kéž by ses dostala na 3 poschodí, tam jsou úúúžasné sestřičky. :-) :pankac:

jéé, nerodila jsi v únoru? Vedle mě rodila maminka dvojčátka :pankac:

Já byla NAPROSTO spokojená :palec: a byla jsem ve čtverce

janickazl
Kecalka 174 příspěvků 01.08.13 12:32

Já rodila před rokem :-), ale pokaždé když jdu kolem ( a to každý den :-D ), tak si na to ráda zavzpomínám, jak na porod, tak na pobyt

janickazl
Kecalka 174 příspěvků 01.08.13 12:33

Nás dvojmaminek je ted ve Zlíně jako maku :-D :lol:

nikola.bob
Povídálka 22 příspěvků 01.08.13 12:36

Já byla na dvou operacích na ženském a spokojenost velká, tak sem přesvědčená že i na novorozeneckém to bude ok :) je to moje první mimi tak v tom nějak plavu :oops:..dočetla jsem se někde, že s sebou na porodní sál zrovna vzít plenečku pro mimi??

janickazl
Kecalka 174 příspěvků 01.08.13 12:38

Tak o tom jsem neslyšela, to bych neřešila, po mně chtěli plenky na druhý den, ale já to měla krapec komplikovanější :-)

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 01.08.13 12:41

@janickazl souhlas 3.poschodí je super, byla jsem tam 15 dní a za celou dobu jen jedna protivná sestra, která po dvou dnech nastoupila na dovcu :D

jinak vzit si, jednorazove nebo nejake stare kalhotky, vlozky-hodne! toaletak, a mně bodlo teda po porodu vlastni obleceni a hlavne nazouvaky, jedna maminka chudina byla bosa, nez ji pujcili erarni, pro mimco jsem od sestricek teda dostala lih na pupik i vatu, mydlo a hadrove plenky jsou neustale k dispozici, hlavne vzit plenky pro miminko a vlhcene ubrousky!

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 01.08.13 12:42

JJ po mně chteli plenky hned na prijmu

evaborka
Stálice 62 příspěvků 06.08.13 17:36

@nikola.bob ahoj, taky mám termin konec září/začátek října a budu rodit taky ve Zlíně :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama