Porodnice Zlín nebo Uh. Hradiště? Zkušenosti?

5
15.2.21 11:11

Porodnice Zlín nebo Uh. Hradiště? Zkušenosti?

Ahoj, máte někdo zkušenosti s porodnicí ve Zlíně nebo Uh. Hradišti? Nejlépe z posledních 2 let? :) Zajimala by mě všechna pro a proti, zkušenosti s PA, celkový přístup, atd. :) předem všem děkuji! :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.2.21 14:23

Já bych se s dotazem připojila plus bych poprosila o tip na konkrétního porodníka, doktora, doktorku, ať už v Uh či Zlíně. Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
138
15.2.21 18:59

Rodila jsem ve Zlíně, v červenci 2019 a můžu jen doporučit. Vše super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 17:19

Ahojte, tak já rodila ve Zlíně a za mně totální hrůza a propadák. Na rizikovce před porodm dr. Henčlová, která mi přišla fajn - věcná, trochu tvrdý přístup, ale když člověku vesměs nic moc nebylo, tak ok.
Samotný porod a jeho vyvolávání byl očistec! Předem varuji ve Zlíně před PA Válkovou…to je člověk, který podle mně nemá co dělat při porodech. Nezúčastněná, chodila se dívat jednou za dvě hodiny, při prosbě o nějakou pomoc odsekává: No to musíte porodit, víte. Anebo: Jak budete křičet, až budete otevřená na 8cm… atd…
Péče o mámu po akutním císaři: za mě osobně, spíše propadák. Žádné velké vysvětlování k začátku kojení, pomoc mámě po akutním císaři nic moc, není tam telefon přímo na dětskou sestru, takže si musíte zazvonit vždy na tu normální, která často s nevolí přikluše a remcá, že není dětská a je hrozný problém ji zavolat…tak si člověk rozmýšlí, jestli vlastně něco potřebuje nebo ne. U mě osobně byl po porodu náběh na nějakou poporodní psychozu - pomoc nula. Jo a laktační poradkyně za náma přišla ráno v ten den, kdy nás pouštěli domů :-D Takže 5 dní jsme se tak nějak snažili vesměs sami…
Omlouvám se za né úplně fajn výčet, vesměs toho špatného, ale prostě takhle to na mě ještě stále i po té době působí. Samozřejmě se tam mihly i bezvadné sestry (dětské i normální), které byly milé, ale to negativum totálně převážilo. A to říkal i manžel, který byl tak nějak trochu nestranný. Faktem je to, že za nás praskala porodnice ve švech, ale…je otázkou, jestli na to má být brán ohled… achjo :-(
Naopak UH porodnice má v poslední době samé pozitivní ohlasy, rodila tam spousta mých známých a byly moc spokojené vesměs se vším..
Tak snad se rozhodnete dobře a bude to pro vás a prcka ten nejlepší a nejpohodovější start, třeba i ten Zlín může být fajn, těžko říct, berte to jen jako jeden z mnoha názorů :)

• Citovat
  • Nahlásit
119
17.2.21 18:50

Taky mě zajima:) pokud bude vše v poradku tak mam termin na zari. Rada si přečtu zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat