Porodnice Zlín vyvolání porodu

5
23.6.20 15:20

Porodnice Zlín vyvolání porodu

Ahoj maminky, čekám druhé miminko, zítra jdu na svou první kontrolu v 39+0 na porodní sál v porodnici Zlín. Ráda bych už měla porod za sebou, je mi věčně špatně, otékají mi nohy atd.
Máte prosím některá zkušenost jak je to s vyvoláním porodu? Zatím mu nic nenasvědčuje, otevřená jsem na 2 prsty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7754
23.6.20 15:25

@TeriiNkka otevreni na dva prsty je slibne.. rozhodne bych nic nevyvolavala, vetsinou je to horsi ve srovnani s prirozenym rozjetim porodu.. hodne stesti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
23.6.20 15:30

@pazitka děkuji moc, budu doufat, že to bude co nejdříve, druhé dítě budu totiž rodit po 18 letech a tak už začínám být velmi nervózní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
23.6.20 15:37

Hele jako ještě vydrž. Otevřená na 2 prsty? to už je v pohodě, vyvolávat se nemusí, porodíš sama…
Rodila jsem ve Zlíně- spontáně. Doktoři tam jsou fajn a pokud to bude potřeba tak Vám třeba udělají hemiltona ale vyvolání jen tak ne. Ani bych Vám to nepřála, porod je mnohem bolestnější a hodně často končí sekcí. O otékání jim určitě řekněte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
23.6.20 15:43

Vyvolávání s sebou nese daleko větší riziko císaře a dalších komplikací. Ty poslední dny těhotenství jsou náročné, to chápu, co zkusit nějaké osvědčené babské rady - sex, datle, pálivé jídlo, horkou vanu atd.? Jestli si už otevřená, tak to může pomoct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
23.6.20 15:50

Holky moc děkuji, všechny babské rady už jsem vyzkoušela, ale nic nezabírá :(
Budu prostě muset „už jen“ těch pár dní vydržet a snad se dočkáme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10399
23.6.20 16:06

Jak je to na dva prsty, tak uz to muze byt kazdym dnem.. nenechej si zbytecne vyvolat porod. Je to mnohem vic komplikovanejsi, vim, o cem mluvim.. cetla jsem, ze rodis po 18 letech? To by to nakonec mohlo skoncit i cisarem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10399
23.6.20 16:07

A nebo i xx kilometrovou prochazku :) to taky pomaha.. a umyt okna :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7754
23.6.20 16:14
@TeriiNkka píše:
@pazitka děkuji moc, budu doufat, že to bude co nejdříve, druhé dítě budu totiž rodit po 18 letech a tak už začínám být velmi nervózní…

to je jasne, ale uvidis, ze to pujde jak po masle! hezky se oteviras uz ted :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
23.6.20 16:29

Hele mne řekli že jsem na jeden prst, že to může být hned nebo taky za 14 dní. Ten den jsem si dala hodinovou procházku okolo Dřevnice ve Zlíně. Bylo 30°C. Druhý den v poledne byl syn venku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
23.6.20 18:01

Dnes jsem umyla okna, pouklízela celou kuchyň, dala menší procházku, protože už jsem fakt unavená a začínám cítit píchání v podbřišku…tak snad!… Uvidíme co řeknou zítra, ale jak říkáte, kdo si počká, ten se dočká!
Moc děkuji za podporu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama