Porodnické vložky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aknipa
Kecalka 145 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 13:28
Porodnické vložky

Ahoj holky, prosím o radu s jakou značkou vložek do porodnice máte nejlepší zkušenosti? A jaké naopak v žádném případě NE! Když už toto téma otevríráme :roll:. Popřípadě, kolik balení jste spotřebovaly v porodnici (na doma už si to každá dokoupí dle potřeby, jen ať člověk pokryje spotřebu, kterou si sbalí do tašky) Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 10.09.18 13:31

@Aknipa mě vyhovovali tuším SAMU (mají je i v Tetě) v porodnici jsem dostávala, ale měla jsem s sebou jedno balení, ale pokud bych nedostávala tak bych si vzala aspoň 2-3 případně si necháš dovést, tuším že na Dr.Max a pilulce lze koupit „porodnický“ balíček a tam jsou dvoje vložky a jednorázové kalhotky + vložky do podprsenky :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 10.09.18 13:32

Jo samu jsou dobre a pak takové větší - na obalu mají kytky ;) v porodnici nevim, v obou jich byla neomezená zásoba. Doma tuny - krvacela jsem cele sestinedeli a Ocistky jsou cítit, takže jsem vložky měnila hodně často.

Aknipa
Kecalka 145 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 13:33

@Kristyna.Vechto­va děkuji. Ja právě četla diskuzi 2012 rok a tam každý na Samu nadával, že jsou bud male, nebo moc velke a neni to ono. Tak jsem zvědavá, jak je tomu o pár let později :-)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 10.09.18 13:36

@Aknipa tak já jsem malá vzrůstem tak mi vyhovovaly v porodnici byly podobné :) takže je budu kupovat i teď po druhém porodu :) jinak souhlasím s @Tichošlápek měnila jsem často a krvácela téměř celé šestinedělí, takže lepší mít zásobu než pak furt lítat po drogerkach nebo objednávat z netu :)

Aknipa
Kecalka 145 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 13:38

@Kristyna.Vechto­va tak to já mám 182cm :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 10.09.18 13:43

@Aknipa tak já cca 160cm ale já nemám ráda i větší vložky než slipovky takže mě vyhovovaly, případně zkus koupit jedno balení a uvidíš :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 10.09.18 13:47

Ahoj.

Měla jsem Tena Lady Extra Plus a za mě spokojenost. Používala jsem je asi prvních 14 dní.

Doporučeno v lékárně, protože do té doby jsem používala jen tampóny.

Pak ty očistky slábly, tak jsem si koupila nějaké Always standard.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 10.09.18 13:58

Za ne nejlepší jsou Batist Flower :mavam:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5970 příspěvků 10.09.18 14:06

Já měla z dr Maxe, značku nevím, byly v balíčku do porodnice, nejspíš nějaký jejich výrobek, ale spokojenost. Ono záleží kde budeš rodit, já je třeba využila až doma, protože v porodnici jsme dostaly vložek neomezeně, prostě podle potřeby. Asi týden po porodu už sem používala klasické vložky, takové ty jak sou v balíku (ne jednotlivě balené) z lidlu.

Festa
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 14:08

Také jsem měla po obou porodech Batist Flower a spokojenost. V porodnici jely rychle - asi 3 balení.

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 14:19

Samu při prvním porodu hrůza, hned jsem zaúkolovala manžela, aby koupil od batist s kytkou, jako měli v porodnici. K druhému porodu jsem je kupovala taky ale musím říct, že jsem rodila v jiné porodnici a měli ještě lepší ale co to bylo nevím. Kdo rodil v Hořovicích, bude vědět :)

ShadowDancer
Kecalka 106 příspěvků 10.09.18 18:30

Používala jsem porodnické vložky od fide, prodávají v dm asi za 28 korun. A protože jsem krvácela skoro až do konce šestinedělí, tak jsem nechtěla kupovat nic drahého. Byla jsem spokojená naprosto, s dalším miminkem nebudu kupovat jiné. :mavam:

Uživatel je onlineFiducia
Generální žvanilka 24304 příspěvků 10.09.18 19:44

Vyhovují mi Batist, tyto https://www.drmax.cz/…-flower-20ks?…

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 19:49

Já jsem mela jak Samu, tak ty s kytkou a bylo mi to vcelku fuk. Mně vadily ty bunicinovy z porodnice, chytalo se mi do nich šití. Vždycky jsem si dala jednu erarni víc dopředu a na to svoji víc dozadu. Na mě byly všechny typy krátký, vždy mi to někdy vyteklo, tak jsem to řešila takhle. Měla jsem s sebou dvě balení a stačilo to.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >