Porody živě z FNKV

1675
17.11.15 02:30

Porody živě z FNKV

http://www.ceskatelevize.cz/…-pet-zrozeni nedávno jsem viděla na ČT 2 velice zajímavý dokument z porodnice, kde jsem také rodila-rok před tímto natáčenīm. Možná by to mohlo zajīmat maminky, které se v tėto porodnici rozhodly rodit.
Už vím, že tady ta diskuze je, nevšimla jsem si… :roll: tudíž se omlouvám a snad mě neukamenujete za opakované založení.

Příspěvek upraven 17.11.15 v 02:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2741
17.11.15 02:39
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
17.11.15 02:42

@Hanka-L aha, já to zkoušela a nic se mi neobjevilo. No jo tak to mě mohlo taky napadnout, že to sem někdo hodí. Už jsem asi přepracovaná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
17.11.15 02:43

@Hanka-L No ale zase…třeba si toho někdo nevšiml a bude to pro něj novinka ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2741
17.11.15 02:50

@hanča74 jj, v pohodě ;) jen mě pobavilo, že tu je v podstatě každý den nová diskuze na toto téma :mrgreen: ale máš určitě pravdu - určitě to pro někoho ještě může být novinka.
Jinak k tématu - z toho dokumentu mi nebylo vůbec dobře na duši :( Ale na druhou stranu četla jsem rozhovor i s režisérkou i s MUDr. B.Svobodou a myslím, že pravda bude někde uprostřed :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
17.11.15 02:54

@Hanka-L Tak jsem fakt mimo, já si té diskuze vůbec nevšimla. Já tam tedy rodila 2013 a nemůžu si stěžovat. Ale to je zřejmě tím, že jsem měla rychlý porod. V 10 praskla voda, v 15 první kontrakce a v 18 prcek na světě. Dokument mě docela šokoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2741
17.11.15 03:01

@hanča74 tak to byl rychlý porod :palec:
Přijde mi, že při natáčení měli zrovna „štěstí“ na tyto porody a postupy :nevim: Já tam nerodila, tak nemůžu hodnotit, ale mám kamarádku, co tam přivedla na svět dcerku a prý byla moc spokojená… A i z různých diskuzí a recenzí na netu na mě FNKV nepůsobila až tak špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
17.11.15 10:03

Nečetla jsem jiné diskuse, reaguji teda sem. No to je mazec. Kurnik jak tohle ještě někde může existovat? :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama