Reklama

Porovnání MŠ Na Beránku - Urbánkova, Praha 12

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mira100
Povídálka 15 příspěvků 4 inzeráty 10.12.16 22:32
Porovnání MŠ Na Beránku - Urbánkova, Praha 12

Zdravím všechny maminky. Potřebovala bych informace k místním MŠ v okolí ulice Urbánkova. Je tady pokud vím Pastelka, Montessori, pak přímo v Urbánkové docela velká a teď i nějaká novější kousek vedle, na konci Urbánkové u rokle. Je tady někdo kdo přesouval dítě a má možnost nějakého porovnání? Zajímá mě případně i kde se přímo vaří a kde jídlo dováží, jestli jsou tam ti čerství tříleťáci v pohodě a spokojení, jak to tam celé funguje… prostě jakékoliv vaše pocity, dojmy, to co z jejich stránek nevyčtu… budu mít v září prcka čerstvé 3roky, zatím ještě nemluví a i když se snaží začít, tak si nejsem jistá, jak to do léta rozkecá, máte s tím někdo zkušenost, jak na to MŠ reagují? Prosím o jakékoliv vaše názory na místní možnosti pro ty naše drobečky… Moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

J_Doe
Závislačka 2838 příspěvků 11.12.16 02:25

Mám trochu zkušenosti. (Jsme ale fandové Monte systému, takže když chodily děti někam jinam, bylo to vždy max na rok, než se dostaly do Monte.) Dítko, které moc nemluvilo, chodilo na konec Urbánkový, je to budova společná se školou. Co se týče jídla - to nevím. Byly tam mladé holky, které řešily poslušnost dětí tím, že je napr. za uklízení odměňovaly bonbonky… Jinak mé tříleté dítko bylo spokojené, ale zaslechla jsem, jak mluvilo o tom, že jiné, brečící dítě (asi si ještě nezvyklo), šlo „na hanbu“. Vedlejší třída měla ale starší učitelky, tak to tam moho fungovat jinak.

O kousek výš je další MŠ, tam chodilo před Monte další dítko, tam se mi to zdálo víc v pohodě. Ale i to druhé dítě bylo víc v pohodě, výrazně víc mluvilo… Pak mám zkušenosti s Monte - hodně dobré. Pro děti, co tam nechodí, pořádají hrací odpoledne, každou druhou středu odpoledne, myslím. Pak nad Monte je ještě jedna školka, ale tu vůbec neznám.

mira100
Povídálka 15 příspěvků 4 inzeráty 11.12.16 09:26

Děkuju. Na tu přímo ve škole jsem úplně zapomněla, vlastně už mi jí někdo zmínil…nad Monte je ta pastelka. No bonbony nevím, nejsem si jistá, jestli by malýmu nebylo spíš líto, že zrovna nedostal, o jeho poslušnosti si nedělám moc iluze… O Monte jsem slyšela, že to potřebuje jakoby už trochu samostatnost od dítěte, nejsem si jistá jak čerstvý tříleťák může zvládat nějakou samostatnou aktivitu? Co ti vlastně na Monte vyhovuje nejvíc? nějaký hlavní záchytný bod :) a je něco, co ti naopak hned nesedlo?

Mihi007
Nováček 10 příspěvků 19.05.17 09:27

Prosím není tu někdo, kdo zná školku Pastelka? Rozhoduji se, jestli dát dítě tam nebo do MŠ Urbánkova… přiznám se, že moc sladkostí a bonbony denně za odměny by mi dost vadily…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama