Porovnání MŠ Na Beránku - Urbánkova, Praha 12

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mira100
Povídálka 15 příspěvků 10.12.16 22:32
Porovnání MŠ Na Beránku - Urbánkova, Praha 12

Zdravím všechny maminky. Potřebovala bych informace k místním MŠ v okolí ulice Urbánkova. Je tady pokud vím Pastelka, Montessori, pak přímo v Urbánkové docela velká a teď i nějaká novější kousek vedle, na konci Urbánkové u rokle. Je tady někdo kdo přesouval dítě a má možnost nějakého porovnání? Zajímá mě případně i kde se přímo vaří a kde jídlo dováží, jestli jsou tam ti čerství tříleťáci v pohodě a spokojení, jak to tam celé funguje… prostě jakékoliv vaše pocity, dojmy, to co z jejich stránek nevyčtu… budu mít v září prcka čerstvé 3roky, zatím ještě nemluví a i když se snaží začít, tak si nejsem jistá, jak to do léta rozkecá, máte s tím někdo zkušenost, jak na to MŠ reagují? Prosím o jakékoliv vaše názory na místní možnosti pro ty naše drobečky… Moc děkuji :)

Reakce:
J_Doe
Závislačka 3094 příspěvků 11.12.16 02:25

Mám trochu zkušenosti. (Jsme ale fandové Monte systému, takže když chodily děti někam jinam, bylo to vždy max na rok, než se dostaly do Monte.) Dítko, které moc nemluvilo, chodilo na konec Urbánkový, je to budova společná se školou. Co se týče jídla - to nevím. Byly tam mladé holky, které řešily poslušnost dětí tím, že je napr. za uklízení odměňovaly bonbonky… Jinak mé tříleté dítko bylo spokojené, ale zaslechla jsem, jak mluvilo o tom, že jiné, brečící dítě (asi si ještě nezvyklo), šlo „na hanbu“. Vedlejší třída měla ale starší učitelky, tak to tam moho fungovat jinak.

O kousek výš je další MŠ, tam chodilo před Monte další dítko, tam se mi to zdálo víc v pohodě. Ale i to druhé dítě bylo víc v pohodě, výrazně víc mluvilo… Pak mám zkušenosti s Monte - hodně dobré. Pro děti, co tam nechodí, pořádají hrací odpoledne, každou druhou středu odpoledne, myslím. Pak nad Monte je ještě jedna školka, ale tu vůbec neznám.

mira100
Povídálka 15 příspěvků 11.12.16 09:26

Děkuju. Na tu přímo ve škole jsem úplně zapomněla, vlastně už mi jí někdo zmínil…nad Monte je ta pastelka. No bonbony nevím, nejsem si jistá, jestli by malýmu nebylo spíš líto, že zrovna nedostal, o jeho poslušnosti si nedělám moc iluze… O Monte jsem slyšela, že to potřebuje jakoby už trochu samostatnost od dítěte, nejsem si jistá jak čerstvý tříleťák může zvládat nějakou samostatnou aktivitu? Co ti vlastně na Monte vyhovuje nejvíc? nějaký hlavní záchytný bod :) a je něco, co ti naopak hned nesedlo?

Mihi007
Nováček 10 příspěvků 19.05.17 09:27

Prosím není tu někdo, kdo zná školku Pastelka? Rozhoduji se, jestli dát dítě tam nebo do MŠ Urbánkova… přiznám se, že moc sladkostí a bonbony denně za odměny by mi dost vadily…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Moderátor Soukup prý oznámí kandidaturu do Evropského parlamentu

Moderátor Jaromír Soukup se dnes večer chystá oznámit přelomové rozhodnutí.... číst dále >

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního!“ Číšník z Kurvahošigutntag se vrací ve velkém stylu

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím, já odcházím!“ rozčílí se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >