Porovnání MŠ Na Beránku - Urbánkova, Praha 12

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
mira100
Povídálka 15 příspěvků 2 inzeráty 10.12.16 22:32
Porovnání MŠ Na Beránku - Urbánkova, Praha 12

Zdravím všechny maminky. Potřebovala bych informace k místním MŠ v okolí ulice Urbánkova. Je tady pokud vím Pastelka, Montessori, pak přímo v Urbánkové docela velká a teď i nějaká novější kousek vedle, na konci Urbánkové u rokle. Je tady někdo kdo přesouval dítě a má možnost nějakého porovnání? Zajímá mě případně i kde se přímo vaří a kde jídlo dováží, jestli jsou tam ti čerství tříleťáci v pohodě a spokojení, jak to tam celé funguje… prostě jakékoliv vaše pocity, dojmy, to co z jejich stránek nevyčtu… budu mít v září prcka čerstvé 3roky, zatím ještě nemluví a i když se snaží začít, tak si nejsem jistá, jak to do léta rozkecá, máte s tím někdo zkušenost, jak na to MŠ reagují? Prosím o jakékoliv vaše názory na místní možnosti pro ty naše drobečky… Moc děkuji :)

Reakce:
 
J_Doe
Závislačka 2988 příspěvků 11.12.16 02:25

Mám trochu zkušenosti. (Jsme ale fandové Monte systému, takže když chodily děti někam jinam, bylo to vždy max na rok, než se dostaly do Monte.) Dítko, které moc nemluvilo, chodilo na konec Urbánkový, je to budova společná se školou. Co se týče jídla - to nevím. Byly tam mladé holky, které řešily poslušnost dětí tím, že je napr. za uklízení odměňovaly bonbonky… Jinak mé tříleté dítko bylo spokojené, ale zaslechla jsem, jak mluvilo o tom, že jiné, brečící dítě (asi si ještě nezvyklo), šlo „na hanbu“. Vedlejší třída měla ale starší učitelky, tak to tam moho fungovat jinak.

O kousek výš je další MŠ, tam chodilo před Monte další dítko, tam se mi to zdálo víc v pohodě. Ale i to druhé dítě bylo víc v pohodě, výrazně víc mluvilo… Pak mám zkušenosti s Monte - hodně dobré. Pro děti, co tam nechodí, pořádají hrací odpoledne, každou druhou středu odpoledne, myslím. Pak nad Monte je ještě jedna školka, ale tu vůbec neznám.

 
mira100
Povídálka 15 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 09:26

Děkuju. Na tu přímo ve škole jsem úplně zapomněla, vlastně už mi jí někdo zmínil…nad Monte je ta pastelka. No bonbony nevím, nejsem si jistá, jestli by malýmu nebylo spíš líto, že zrovna nedostal, o jeho poslušnosti si nedělám moc iluze… O Monte jsem slyšela, že to potřebuje jakoby už trochu samostatnost od dítěte, nejsem si jistá jak čerstvý tříleťák může zvládat nějakou samostatnou aktivitu? Co ti vlastně na Monte vyhovuje nejvíc? nějaký hlavní záchytný bod :) a je něco, co ti naopak hned nesedlo?

 
Mihi007
Nováček 10 příspěvků 19.05.17 09:27

Prosím není tu někdo, kdo zná školku Pastelka? Rozhoduji se, jestli dát dítě tam nebo do MŠ Urbánkova… přiznám se, že moc sladkostí a bonbony denně za odměny by mi dost vadily…

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >