Porsche Cayenne - zkušenosti?

13.6.13 14:08

Porsche Cayenne - zkušenosti ??

Ahoj, maminky.
Chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti s vozem Porsche Cayenne?
Jak jste s ním spokojené?
Zvažuji koupi tohoto vozu a budu ráda za každý typ :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
13.6.13 14:12

Ahoj, obávám se, že toto není ten správný web na diskuzi o tomto luxusním voze… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
13.6.13 14:14

Mé zkušenosti jsou takové, že nám vždycky před barákem zabere parkovací místo

• Citovat
  • Nahlásit
35461
13.6.13 14:15

Mně se nelíbí. Osobně bych šla do BMW X6. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
13.6.13 14:16

A uvažovala jsi o Range Rover Sport?
Jestli nepotřebuješ nutně vysoké auto, tak ber Maserati Quattroporte V8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
13.6.13 14:17

Jestli Cayene tak jedine Turbo. Jestli ne turbo tak novy mercedes ML nebo Range Rover
Lepsi SUV co se jizdnich vlastnosti tyce na trhu neni (porad ale mluvim o turbu) malinko tvrdsi podvozek, zvysena spotreba oleje (casem se upravi), doporucuji keramicke brzdy-pak nema asi v Suv konkurenci.
Ale pokud neturbo tak fakt ten novy model ML mercedes - technologicky dal, vyssi jizdni komfort a nizsi spotreba nez obyc cayenne.
Pozor ale mluvim o novych radach Cayenne - nevim ted od jakeho roku presne sli-2010?
Stary Cayenne stojej za prd- tam radeji volit Mercedes ML i ten starsi model nez ten uplne novy je ok-mela jsem 3 roky, doted jako jedno z mala aut zustalo v sirsi rodine a porad je uzasny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
13.6.13 14:19

Range rover je jizdnima vlastnosťma desnej-i sport-v tom nejnovejsim jsem nejela, ale ty starsi jsou takovy nic moc. Nebrzdi to, houpe se to…
X 6 je mala a neprakticka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
13.6.13 14:21

Petto- :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
13.6.13 14:27

@VerunkaEmminka Chces spolehlive nakrknout sousedy, vid? :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
13.6.13 14:28

Joo a jeste poznamka. Servis Porsche v praze je tristni, udesnej a na pest ja tam vzdy ztratǐ podstatnou cast nervu. Ted uz mam auta cerstve po zaruce tak mohu presunout jinam, ale v dobe zaruky je bohuzel lepsi byt v oficialnǐ servisu-ale nes..t se s nima. Jestli do turba pujdes a bude ti zrat vyrazne vice oleje tak muze byt problem v motoru-ale to pak doporucuji odvezt do Sttutgartu na kontrolu-tady v CR ti budou tvrdit, ze je to v poradku. Ne neni-vlastni zkusenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2295
13.6.13 14:28

Ahojky, Tak novy model cayanne je luxusni strasne se mi libi to bude dalsi auto na rade :-) ja mam x6 a dve deti a mala se mi teda nezda v pohode tam dam nakup, deti maji uprostred ty blbosti na odkladani jizdni vlastnosti taky super a me se hlavne libi jak se lisi od ostatnich aut;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
13.6.13 14:29
@Petto píše:
Ahoj, obávám se, že toto není ten správný web na diskuzi o tomto luxusním voze… :think:
??? Trochu ujetá reakce, ne??? Nechápu, proč se na emiminu rozmáhá pocit, že sem mohou jen maminky, co počítají každou korunu a na něco jako např. Cayenne nesmí ani pomyslet… :roll:
@Tiger-lily píše:
Mně se nelíbí. Osobně bych šla do BMW X6. ;)

Taky se přidávám - s Cayennem zkušenosti moc nemám, párkrát mě v něm svezl známý. Ale kopu taky za BMW X6… pro mě lepší auto takového typu není :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
13.6.13 14:30

Mě se teda nelíbí, ale já jsem na Mercedesy. Zrovna včera jsme jednoho krasavce dovezli :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
13.6.13 14:34

Tak do x6 by jsem se proste s jednim ditetem psama a vecma nevesla. Hezky auto to je, ale jizdni vlastnosti má podle me lepsi Cayenne turbo s keramikama. Nicmene uznavam, ze x6 jo, dobry kolikrat mi taky ujede ;0) vzhledove co nove ML? Pro me fajn-bude asi nasledovnik (v AMG teda rozhodne)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
13.6.13 14:50

Taky nechápu proč by tu nemohla být diskuze o Cayenne, však je to auto jako každé jiné a ne všichni obrací každou korunu a žijou z rodičáku :roll:

Já jsem se rozhodovala mezi Cayenne a Volvo XC 90, Volvo nakonec vyhrálo hlavně kvůli velikosti kufru - 2 dospělí, dva velký psy, dítě…Tam se vejdem :mrgreen: Je v plné výbavě a jsem max. spokojená.
Jinak souhlasím s Mišmiš, že když Cayenne tak jedině Turbo, Sport je o ničem :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat