Port Ghalib resort - Egypt zima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elanor.s94
Povídálka 14 příspěvků 11.10.18 14:29
Port Ghalib resort - Egypt zima

Zdravím! Hledala jsem podobné téma, ale bohužel jsem nenarazila. V prosinci, od 6.-13.12 letíme do zmíněného hotelu Port Ghalib resort. Chtěla bych se zeptat, jestli je tu některá, která má s tímto hotelem zkušenost, nebo byl v Egyptě v prosinci. Děkuji moc za Vaše odpovědi. Kdyby zde dané téma již bylo, smažu :) Letíme s cestovní kanceláří ETI, též by mě zajímaly zkušenosti. Hezký den, Eliška :) :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >