Port Karolina zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karolinaa1
Nováček 2 příspěvky 10.04.19 21:51
port Karolína zkušenosti

Dobrý den, vážně uvažujeme o koupi bytu v projektu port Karolína od firmy Skanska v Praze a protože se zadlužíme na celý život, chtěli bychom mít jistotu, že nekoupíme zajíce v pytli jak se říká. Proto prosím zda je tu někdo, kdo tam již bydlí nebo má s tímto projektem zkušenost a může napsat, jak je to s jeho kvalitou, na co si dát pozor, případně jestli se objevily nějaké závady. Zkrátka jestli se investice do tohoto bydlení oplatí a jak jste spokojeni? :nevim:

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12421 příspěvků 11.04.19 07:25

Neznám kvalitu, ale asi bych si nekoupila byt v zátopové oblasti. Vím z první ruky, jak vypadal Karlín při povodních v roce 2002. Mám hned vedle práci. Primárně bych se zajímala o opatření proti povodním a také o to, zda vám nějaká pojišťovna ten byt pojistí za rozumnou cenu.

Chytrak
Závislačka 3192 příspěvků 13.04.19 17:52

@Karolinaa1 presne jak napsala nozu, nikdy v zivote bych nekoupil byt v zaplavove oblasti a ani si tam nepostavil barak. Jo az zase prijdou 3tydenni deste, tak budou moci majitele mnohamilionove investice akorat zamacknout slzu az na ne pojistovna udela dlouhy nos a developer se jim vysmeje do oci. Chteli jste bydlet u reky, chteli, tak co se divite a nac si stezujete, museli jste vedet, ze zanedlouho ten den prijde. :lol: Takze za me rozhodne ne!

ps: to je ale zajimava nahodicka, ze pani Karolina zalozi tema kupujte byty v portu Karolina :) :dance:

Karolinaa1
Nováček 2 příspěvky 16.04.19 17:59

Tak to jste mě moc nepotěšili, protože se nám port Karolína líbí i když si to riziko uvědomujeme. Na druhou stranu manžel říkal, že v tom Karlíně to byla pětisetletá voda, tak jednou za pět set let bych to přežila :lol: A říká se, že v Česku bude spíš nedostatek vody, ale čert ví… :cert: Šlo mi o to, jestli má někdo tu osobní zkušenost, protože domy se dnes staví jako houby po dešti, tak jestli je to kvalitní bydlení.

PS: Chytráku Vy slyšíte i trávu růst ne? :lol: Žádná náhodička se nekoná. :P Když jsem se šla dotazovat, tak jsem věděla, že se budu ptát na port Karolína, ale při vymýšlení přezdívky bylo vše obsazené a tak to vzniklo. Já se Karolína nejmenuji a předpokládám, že ani Vy se nejmenujete Chytrák. (a ani by to nesedělo :lol: 8o )

Váš příspěvek
Reklama