Porto Santa Margherita - Caorle

562
16.2.16 08:15

Porto santa margherita - caorle

Ahojky, chci rezervovat ubytovani v této casti caorle, ale jeste bych uvítala zkušenosti ostatnich..kdo jste byl? je tam vyžití pro děti? v cestovce tvrdí ze jo, ale radši chci ještě info od nekoho jiného..nejake obchůdky, hospůdky taky? píší, ze je to klidnější část caorle, coz s detma uvítáme, ale aby se tam zase dalo vecer nekam zajít..A kdo byl třeba loni, jak se pohybují ceny potravin, zmrzka, v hospodě..A co moře? ke aspoň trochu čisté? :-)A budeme ubytovani az na úplném jihu toho porta, tak se obávám, jestli je mozne dojit pěšky a pak pres řeku do caorle, nebo jestli uz je to dálka. nekde jsem četla, ze jezdi i vláček, ale odkud? Pokud zna nekdo rezidenci marco polo, budu jeste radši :-) dekuji za kazde info!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6528
16.2.16 08:37

Ahoj, my byli v Portu před asi 4 lety. Takže co se týče cen neporadím, už nepamatuju. Každopádně ale jsme byli ubytovaní ve vilkách ve vilkové čtvrti, bylo to tam docela hezké. Porto Marg. má vlastní malinké centrum, je to spíš taková kraťoučká promenáda, kde jsou obchůdky, restaurace. Pláže byly hezké, čisté. I moře v pohodě. Nějaké prolézačky pro děti, nějaká šlapadla na půjčení, takový standard řekla bych. Do Caorle, které je teda nádherné jsme jezdili lodí, která jen přejede řeku a jsi na straně Caorle. Cena nebyla hrozná, a jede to fakt tak minutu, je to jen z jedné strany řeky na druhou, na šířku. Loď je jen taková plošina na stojáka, normálně i s kočárkem se dá. No a pak od té lodi do centra caorle tak 10-15 minut pěšky podél pláže, moc hezká procházka.
když klikneš na odkaz níže, tak jsou tam fotky a ta 13 je to centrum porta. Cesta lemovaná stromy, s fontánkou a obchůdky.
http://www.nemotour.cz/…enza-279650/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
16.2.16 09:26

@mischelinka : tak fotka c.13 je kostel na konci promenády přímo v centru Caorle :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6528
16.2.16 09:28
@myskalucka píše:
@mischelinka : tak fotka c.13 je kostel na konci promenády přímo v centru Caorle :think:

ok, omluva, fotka č. 14.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
16.2.16 12:54

@mischelinka dekuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
16.2.16 13:26

Byla jsem tam, když jsem byla malá, a líbílo se mi tam. Moře fajn, my byly ubytovane v Portu, do C.na výlety, bylo hezčí. Jinak moc neporadím, ale dosud mám sbírku mušlí odtud ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
16.2.16 13:26

@Bauerkaa : v centru Caorle mají super tocenou zmrzlinu, mají 8 druhů a ty ji sama natočis, je to mnamina. Snad to letos vyjde a zase si ji dame ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama