Porucha displeje chůvy Philips Avent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Staar
Kecalka 339 příspěvků 26.10.14 13:59
Porucha displeje chůvy Philips Avent

Hezký den všem. Máme chůvičku Philips Avent (typ SCD 525) a přestal nám na ní fungovat displej (myslím tedy na té rodičovské části). Už jsem slyšela z pár stran, že se to u nich stává, ale nikdo to dál neřešil. My ji ještě chceme dál používat a takhle to nejde 100%… nemůžu přes ni pouštět ukolébavky ani světýlko, nevidím ani teplotu v místnosti a je to škoda… V záruce už ji bohužel nemáme. Máte prosím někdo podobnou zkušenost - můžete mi poradit zda je vada vůbec opravitelná, případně kam jste chůvičku dali na opravu a zda to nebylo cenově přemrštěné? Děkuji mockrát za jakoukoliv reakci :kytka:

Reakce:
tutinka
Neúnavná pisatelka 19062 příspěvků 26.10.14 14:50

Máme podobný problém. Zaháčkuji se. Nám displej ještě funguje, ale občas se chůvička sama vypne. :cert:

Staar
Kecalka 339 příspěvků 26.10.14 18:24

Nám jinak vše funguje jen ten displej - jednou je úplně prázdný, jindy tam zase vykoukne občas nějaká čárka z číslic udávajících teplotu, příště zase čárky jiné a tak pořád dokola. Krom toho se mi zdá, že přenos zvuku je o něco tišší, než když byla chůvička nová :nevim:. Prosím poraďte kdo jste si dávali jakoukoliv chůvičku opravit (na značce nezáleží) do jakého typu opravny jste ji nesli? To mne momentálně zajímá asi nejvíc :oops:

W.ver
Povídálka 11 příspěvků 18.01.15 22:20
w.ver

Měli jsme stejný problém. Vynechávala nám displej asi 2 měsíce. Bud byly mírně nečitelné číslice, nebo nám nesvítil třetí dílek baterie, i když byla cvhůvička plně nabitá. Když jsem se naštvala a řekla, že jí po dovolené v záři pošlu na reklamaci (máme ještě do března v záruce), tak chůvička se vzpamatovala a od dovolené zase funguje jak má… Tak jsem jí nikam neposílala, abych nevypadala jako blázen. :nevim:
Jediný co mě ale napadá, zkuste jí několikát za sebou nechat uplně vybít a uplně nabít. Přítel říka, že se tím mohla vzpamatovat. Taky jsem vyndala na chviličku baterku a profoukla jí… :think:

Staar
Kecalka 339 příspěvků 19.01.15 15:09

Děkuju moc za tip, určitě vyzkoušíme :kytka: Nám to teda tak blbne na střídačku, někdy stupně i stav baterky ukazuje, jindy vynechává části číslic, jak se jí chce… A snad si ta vaše chůvička nepostaví hlavu až po uplynutí záruky :roll:

Staar
Kecalka 339 příspěvků 26.02.15 14:14

Napíši sem ještě jeden příspěvek, možná si tuhle diskuzi s podobným dotazem ještě někdy někdo vyhledá… Naše chůva Avent SCD525 má stále nefunkční displej, pravděpodobně odešel jakýsi krystal a možná ještě něco :dance: každopádně jsem si na internetu našla adresu servisu, který chůvy spravuje (lze to jednoduše vyhledat přes stránky Philips Avent) a zavolala tam. Chůvu máme 2,5 roku, takže v záruce již není, ale zase je mi jí líto, protože stará také není (navíc ji potřebujeme pro 2. dítě). Každopádně servis provádí pouze u výrobků v záruční lhůtě, pak, dle slov servisu, můžeme všichni tyto výrobky hodit do koše, protože není cesta jak je opravit. v oběhu neexistují náhradní díly, přesto, že by vada opravitelná byla, nedá se sehnat nový díl a oni se v tom vůbec nesmí vrtat - prej norma EU. Takže je-li přístroj v záruce a rozbije se, vymění vám jej za nový a rozbitý vyhodí, po záruce už prostě nic. Takže si všichni kupujeme tyhle drahé přístroje na 2 roky! Nejvtipnější na tom ale je, že se ty přístroje opravdu po lhůtě dost často porouchají, aspoň podle echa z mého okolí… :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >