Porucha pigmentace nebo kožní onemocnění?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Noname1234
Nováček 1 příspěvek 13.01.19 09:16
Porucha pigmentace nebo kožní onemocnění?

Dobrý den, máte někdo s tímto prosím zkušenost? Minulý rok jsem se hodně spálila a udělali se mi puchýřky, pak se stoupala a znovu opalila. Po nějaké době jsem se opět stoupala a nyní cca po 8 měsících se mi udělalo na zádech tohle. Jsem opět u moře a nemohu to opalit, ale pro jistotu se mazu 50. Dekuji za vase odpovědi.

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12110 příspěvků 13.01.19 09:26

Tohle bude chtít spíš vyšetření na kožním.

Tichošlápek
Extra třída :D 12251 příspěvků 13.01.19 09:26

Mne tohle zůstalo po plísni, co jsem si dovezla z tropu :zed: tu jsem vyléčila v pohodě, ale jsem puntikata. Manžel to samé. Uz několik let a beze změny

Russet
Extra třída :D 14046 příspěvků 13.01.19 10:34
@Noname1234 píše:
Dobrý den, máte někdo s tímto prosím zkušenost? Minulý rok jsem se hodně spálila a udělali se mi puchýřky, pak se stoupala a znovu opalila. Po nějaké době jsem se opět stoupala a nyní cca po 8 měsících se mi udělalo na zádech tohle. Jsem opět u moře a nemohu to opalit, ale pro jistotu se mazu 50. Dekuji za vase odpovědi.

Já si jednou spálila místo pod hodinkami. Bylo sýraté. Až na puchýřky. Trvalo to pár měsíců, kdy to mělo jinou barvu, ale srovnalo se to. Už to poznat není. Mně to připadá jako porucha pigmentace. Ale u kožního bych to konzultovala.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 13.01.19 14:23

Tchyně to má také, na kožním ji řekli, že to je kožní plíseň.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >