Porucha štítné žlázy a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 20:08
Porucha Stitne zlazy a otehotneni..

Dobrý den, moc prosím o zkušenosti a rady.
Mám lecenou stitnou zlazu(snížená funkce) momentálně v normě ale přesto mám menstruaci nepravidelnou, třeba jednou za 3 měsíce a slabou. Za pár měsíců plánuju vyndat nehormonalni telisko a snažit se o mimi ale bojím se, že to nepůjde, když ty mesicky tak zlobi. A kdyz se zadari, tak se bojím toho aby se dítě dobre vyvíjelo a bylo zdravé, jelikož je všude plno strasaku jak je nedostatek hormonu při poruse s. zlazy, nebezpecny na vyvoj ditete, porod, kojení atd. První těhotenství jsem měla také komplikované, predcasne odlucovani placenty a velkou ztrátu krve při porodu, a jako bonus mne špatně vycistili a za dva dny mi bez narkozy zbytek placenty vyskrabovaly. krvaceni se pry i v druhem tehotenstvi vetsinou opakuje, je to pravda? proto se bojim o sebe a o plod, kdyz ted se mi pridala i porucha s. zlazy, kde je tolik dalších ohrozujicich faktorů…druhé miminko si moc přeju, tak bych byla moc ráda za vaše zkušenosti. Předem moc děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 20:14

Take mam snizenou funkci, lecim se asi 15 let. Tehotna jsem byla 2×, vzdy vice sledovana, hlavne ze zacatku jsem casto chodila na testy krve a mela jsem zvysene davky euthyroxu. Tehotenstvi bezproblemova a deti naprosto zdrave. Muze to delat problemy, ale take vubec nemusi. Je dulezite to jen nepodcenit…

Pukrle
Kecalka 304 příspěvků 03.11.18 20:57

Pokud je endokrinolog spokojen a vse je v norme, pak ta nepravidelna menstruace asi stitnou zlazou nebude. Porad se se svym gyndarem. Stitna zlaza se ma behem tehotenstvi vic hlidat, ale kdyz se to pohlida, tak nic drastickeho nehrozi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >