Porušení podmínky přestupkem

Anonymní
22.1.19 09:38

porušení podmínky přestupkem

Ahoj holky, mám na Vás dotaz a moc prosím o radu. Přítel před rokem a půl dostal nepodmínečný trest - ve vazbě byl půl roku. Do této doby jak se říká sekal latinu (dokonce po celou dobu pracuje v nemocnici - kam ho po propuštění opět přijali). Nyní na nás však zavolali, díky oslavám, kdy jsme slavili zásnuby hodní sousedé policii za rušení nočního klidu. Jsme předvoláni na policii k vysvětlení. Tak se chci zeptat zda nevíte, jestli se to může brát jako přestupkem. A pokud by to byl přestupek zda může dostat opět nepodmíněný trest. Moc děkuji za odpověď všem. A omlouvám se za anonym - ale jak jistě chápete není to zrovna věc kterou by se člověk ráda chlubil. Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15802
22.1.19 09:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám na Vás dotaz a moc prosím o radu. Přítel před rokem a půl dostal nepodmínečný trest - ve vazbě byl půl roku. Do této doby jak se říká sekal latinu (dokonce po celou dobu pracuje v nemocnici - kam ho po propuštění opět přijali). Nyní na nás však zavolali, díky oslavám, kdy jsme slavili zásnuby hodní sousedé policii za rušení nočního klidu. Jsme předvoláni na policii k vysvětlení. Tak se chci zeptat zda nevíte, jestli se to může brát jako přestupkem. A pokud by to byl přestupek zda může dostat opět nepodmíněný trest. Moc děkuji za odpověď všem. A omlouvám se za anonym - ale jak jistě chápete není to zrovna věc kterou by se člověk ráda chlubil. Děkuji moc.

a on je venku na PP? to je nejdůležitější informace, která tu chybí. Jinak za přestupek nepo už jen dle zákona dostat nemůže, jedině, kdyby se to překlopilo třeba do výtržnictví a tak by hrálo roli i to co bylo dřív. Jen tak z fleku do krimu na první dobrou neposílají, takže tam toho muselo být víc, nebo to muselo stát za to.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.19 09:50
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.19 09:52
@Keyllah píše:
a on je venku na PP? to je nejdůležitější informace, která tu chybí. Jinak za přestupek nepo už jen dle zákona dostat nemůže, jedině, kdyby se to překlopilo třeba do výtržnictví a tak by hrálo roli i to co bylo dřív. Jen tak z fleku do krimu na první dobrou neposílají, takže tam toho muselo být víc, nebo to muselo stát za to.....

Jojo seděl půl roku a pak dostal podmínku na 3 roky (má za sebou 1,5roku). Nyní šlo vážně jen o to, že jsme trošku popili a aktivní sousedé místo toho aby za námi přišli a požádali nás aby jsme nebyli tak hluční hned volali policii.Od sebe je to cca dva měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
2779
22.1.19 09:57
@AnnaP píše:
Jojo seděl půl roku a pak dostal podmínku na 3 roky (má za sebou 1,5roku). Nyní šlo vážně jen o to, že jsme trošku popili a aktivní sousedé místo toho aby za námi přišli a požádali nás aby jsme nebyli tak hluční hned volali policii.Od sebe je to cca dva měsíce.
:roll: :roll: vy jste teda rodinka, snad jste tam aspoň neměli děti
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.19 10:05
@Kaileee píše: :roll: :roll: vy jste teda rodinka, snad jste tam aspoň neměli děti

Děti mám ve střídavé péči. Samozřejmě u toho nebyli.

• Nahlásit
  • Citovat
2448
22.1.19 10:08

@AnnaP
Nejsi anonymní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
22.1.19 10:09

@AnnaP
Neboj, sedět určitě nepůjde. Jen podáte vysvětlení a policie to odloží, nebyl spáchán trestný čin. Jen vám domluví ať se to neopakuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.19 10:13
@Evelýna 1 píše:
@AnnaP
Neboj, sedět určitě nepůjde. Jen podáte vysvětlení a policie to odloží, nebyl spáchán trestný čin. Jen vám domluví ať se to neopakuje.

Já jsem si to myslela, ale přítel má z toho nervy. Tak jsem chtěla vedět co vše nám hrozí. Děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
1675
22.1.19 10:23

Sedět nepůjde. Ale pobavila mě věta že Vás sousedi měli přijít požádat aby jste nebyli hlučni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2779
22.1.19 10:25
@hanča74 píše:
Sedět nepůjde. Ale pobavila mě věta že Vás sousedi měli přijít požádat aby jste nebyli hlučni.

no jo, takoví jsou vždycky nejlepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5860
22.1.19 10:26
@Kaileee píše: :roll: :roll: vy jste teda rodinka, snad jste tam aspoň neměli děti

A ja musim kroutit ocima nad takovym prispevkem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5860
22.1.19 10:28

@hanča74 @Kaileee my prijde 100% lepsi zajit osobne a pozadat o stlumeni a pak az volat PCR. :nevim: teda kdyz se takovy ruch neopakuje noc co noc. Sami policajti asi maji lepdi veci na praci, nez tisit vecirky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2779
22.1.19 10:30
@kve-tinka píše:
@hanča74 @Kaileee my prijde 100% lepsi zajit osobne a pozadat o stlumeni a pak az volat PCR. :nevim: teda kdyz se takovy ruch neopakuje noc co noc. Sami policajti asi maji lepdi veci na praci, nez tisit vecirky.

kdyby to bylo poprvé a slušně by s nimi mluvili, tak by je nežádali aby přišli podat vysvětlení a vyřešili to na místě, asi byli ožralí jak prasata, takže by sousedi stejně nepochodili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.19 10:34

Tak ono jsou různí sousedé… Na nás zavolali policii v neděli odpoledne, když jsme oslavovali narozeniny dcery, jako ze prý máme nahlas hudbu a dupeme… No policajti přišli řekli at si to teda malinko stišíme, ale že to stejně řešit nemůžou, i kdyby jsme to neztisili, ze není noční klid :lol: jako měla jsem chuť jim to ještě osolit, kdyby doma neměli dítě tak to udělám..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama