Porušení slibu, nebo má chyba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SuprTáta
Nováček 10 příspěvků 14.07.19 02:51
Porušení slibu, nebo má chyba?

Ahoj maminky, tatínci i ostatní..
Mám jeden pro mě poněkud velký problém a chtěl bych slyšet Váš názor na celou věc.

Jsem již nějakou dobu s partnerkou se kterou jsem neuvěřitelně šťastný. Podle jejích slov je to vzájemné. Vše je naprosto pohádkové. Nebo aspoň tedy bylo do včerejšího večera.
Na začátku vztahu jsme se stanovili, řekl bych „pravidlo“, „hranici“. Věrnou především a žádná komunikace s bývalími partnery z obou stran. To jsme si odsouhlasili, protože ani z jedné strany k tomu není nejmenší důvod.

Teď o víkendu jsme měli jít na oslavu narozenin kamarádky mé partnerky, který tam měla přítele, jehož nejlepší kamarád je bývalý přítel mé partnerky. Nebylo to nic vážného a ona byla tenkrát mladá a podle jejích slov to ani nechtěla, jen neuměla říkat „ne“.. Předem mě varovala, že tam ten člověk bude a rozumí, že je mi to nepříjemné. Tak jsme se dohodli, že s ním nebude mluvit a dala mi své slovo.

V přůběhu večera se mi kamsi ztratila a po chvilce hledání jsem jí našel za budovou, v níž se konala oslava v podřepu povídajíc si se svým bývalým.

Když jsem přišel, proběhl krátký dialog a on odešel. Partnerce jsem na rovinu řekl, že mě zklamala, protože porušila své slovo. Ona stále nechápe, co udělala špatně. Nemohu a zřejmě nedokážu jí vysvětlit, že porušila svoje slovo a vůbec nejde o to, že je něco minulost, nebo není. Porušila slovo, které dala. Hrozně jsme se ohledně toho pohádali.

Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
1mila2
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 14.07.19 03:08

Porusila slovo.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 14.07.19 03:11

Kdybys po ni ale nechtel, aby se s nim nebavila, tak by se nejspis neschovavala a v tobe by ted nehlodal cervik, zda nebylo i neco vic :think:

Ale tyhle „sliby“ znam, taky jsem byla mlada zarlivka. S ditetem me to celkem preslo.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 14.07.19 03:28

Zažil jsem :-) Jsi naštvaný oprávněně. A ona se pořád bue tvářit, že nechápe, proč se zlobíš. Do chvíle, kdy se jí stane to samé. Jakmile by ses ty takhle někde za budovou skrytě vybavoval se svojí bývalou, vyletěla by z kůže.

Měla by se zamyslet, jestli pro ni ten rozhovor byl opravdu natolik důležitej, že jí stál za to, aby narušila důvěru a riskovala „rodinnou pohodu“. Zřejmě byl, což je bohužel o to víc alarmující.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9947 příspěvků 14.07.19 03:47

I kdyz je to v podstate o hlouposti, slibila to, bylo to tak receno, tak porusila slib.

Kriss Tina
Extra třída :D 11732 příspěvků 14.07.19 04:21

Porušila slovo, ale zas jde celkem o blbost. To se cítíš tolik ohroženy, že máte vzájemně zakázané prohodit i pár slov s ex, když se potkáte?? 8o

Taka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 14.07.19 04:41

Technicky vzato porušila slib. A k tomu, co to je za slib, se snad ani nemá cenu vyjadřovat… :roll: Proboha, to je vám oběma 15? Co to je za dohodu? Jako chápu, že by se to vztahovalo na vyhledávání kontaktu s ex, ale při v podstatě náhodném setkání? To toho člověka pomalu ani nesmíte pozdravit, ne? :mrgreen: Přijde mi to fakt ujetý a přehnaný. To je dohoda nesebevědomých lidí, co mají pocit, že jim druhého ex odloudí… Chyba lávky, odloudit ho může i někdo nový :mrgreen:
Lidi, nebuďte tak upjatí, trošku života do toho umírání… Hned bude na světě líp :kytka:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 14.07.19 05:19
@SuprTáta píše:
Mám jeden pro mě poněkud velký problém a chtěl bych slyšet Váš názor na celou věc.

Jsem již nějakou dobu s partnerkou se kterou jsem neuvěřitelně šťastný. Podle jejích slov je to vzájemné. Vše je naprosto pohádkové. Nebo aspoň tedy bylo do včerejšího večera.
Na začátku vztahu jsme se stanovili, řekl bych „pravidlo“, „hranici“. Věrnou především a žádná komunikace s bývalími partnery z obou stran. To jsme si odsouhlasili, protože ani z jedné strany k tomu není nejmenší důvod.

Teď o víkendu jsme měli jít na oslavu narozenin kamarádky mé partnerky, který tam měla přítele, jehož nejlepší kamarád je bývalý přítel mé partnerky. Nebylo to nic vážného a ona byla tenkrát mladá a podle jejích slov to ani nechtěla, jen neuměla říkat „ne“.. Předem mě varovala, že tam ten člověk bude a rozumí, že je mi to nepříjemné. Tak jsme se dohodli, že s ním nebude mluvit a dala mi své slovo.

V přůběhu večera se mi kamsi ztratila a po chvilce hledání jsem jí našel za budovou, v níž se konala oslava v podřepu povídajíc si se svým bývalým.

Když jsem přišel, proběhl krátký dialog a on odešel. Partnerce jsem na rovinu řekl, že mě zklamala, protože porušila své slovo. Ona stále nechápe, co udělala špatně. Nemohu a zřejmě nedokážu jí vysvětlit, že porušila svoje slovo a vůbec nejde o to, že je něco minulost, nebo není. Porušila slovo, které dala. Hrozně jsme se ohledně toho pohádali.

Co myslíte?

Pošli ji do oběhu. Takové si přece nemůžeš vážit. Držet slovo je naprostý základ.

nevím.skoro.nic
Povídálka 31 příspěvků 14.07.19 05:26

@Kriss Tina @Taka naprosto souhlasím.

Proboha, co to bylo za deb. ilní dohodu? Docela i tuším, kdo z Vás ji (tu „dohodu“) navrhl :mrgreen: Tvá žena, aby měla od Tvých žárlivých scének klid, tak ji odsouhlasila, možná ten souhlas myslela i upřímně, jenomže v průběhu večera, který probíhal v naprosto perfektní náladě, se s bývalým potkala, a aniž by něco zlýho zamýšlela, tak si s ním chtěla pokecat. Ale… TA DOHODA, že. No a protože jí bylo trapně říct bývalýmu o zákazu přiblížení se s ním na méně jak sto metrů, šla se s ním zašít ven. Jenomže žárlivý manžílek čmuchal až vyčmuchal.

Takže hochu, pro Tebe z toho plyne ponaučení, že takovéhle nereálné dohody jsou cestou do pekel.

g.sandova
Kelišová 5989 příspěvků 14.07.19 05:31

Kolik vám je let? Co to je za slib? Připadá mi to strašně hloupý. Přesně, jak říká @Taka, kdyby sama ho kontaktovala, chápala bych rozhořčení. V tomto případě mi to připadá v pořádku.
Jseš jako malej, zarlivej kluk. No tak s ním prohodila pár slov :nevim:, tebe bych chtěla doma teda.
To mu měla říct, že se s ním nesmí bavit?
Prej pohádkovej vztah

g.sandova
Kelišová 5989 příspěvků 14.07.19 05:36

@SuprTáta jo a myslim, ze partneri si nejsou navzájem majetkem, takže bys svůj postoj. el přehodnotit.

Malike
Extra třída :D 14379 příspěvků 14.07.19 05:51

@SuprTáta jak malé děti :roll:
Kdo na tenhle, slib,, přišel.?

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 14.07.19 06:21
@SuprTáta píše:

Co myslíte?

Nechápu, proč ti musela slibovat, že s ním nepromluví? :roll: Kdyby můj chlap potkal svou bejvalou, na řetězech ho držet nebudu a ani nebudu chtít sliby, že se na ni ani nemrkne. Jak malej Jarda. A ona teda slib porušila, to se nedělá, nejspíš na ni promluvil a ona zas ze slušnosti neuměla odporovat a šla si s ním pokecat. Asi propadne peklu :jazyk:

Ju21na
Kecalka 487 příspěvků 14.07.19 06:34

Připadáš mi jako nesebevědomý, nevyzrálý a žárlivý chlap s majetnickými sklony. Nedokážu si představit, že bych po vaší dohodě potkala na ulici svého ex a než ho že slušnosti pozdravila, popř. jsme prohodil pár slov jak se máme, buď přešla na druhý chodník, dělala, že ho nevidím, nebo z dálky hlásila:,, Ahoj, já se s tebou nesmím bavit! " Čímž bych ale porušila dohodu :roll: Myslím si, že tvá partnerka na dohodu přistoupila proto, aby od tebe a tvých žárlivých scén měla klid :nevim: Chudák holka, zajímalo by mě, na čem se,, dohodnete" příště.

Denisa56
Kelišová 6853 příspěvků 14.07.19 06:44

Pardon, ale už jste vychodili základku? Takovéhle sliby, to je něco tak absurdního, že si nedokážu představit, že by to vymysleli a přistoupili na to dva dospělí lidé. Až dospějete (asi hlavně ty), tak vám dojde, že každý člověk má svůj život, svou minulost a to předtím, než jste se poznali. Je to naprosto normální. Ona toho ex nevyhledává, prostě došlo k setkání při určité příležitosti. Možná to byl on, kdo ji oslovil s otázkou, jak se má. To mu měla říct, já ti nemůžu odpovědět, vlastně si s tebou vůbec nesmím povídat…?? Ty to nevidíš, jak hloupé a trapné to je? Asi jsi přehnaně žárlivý, nevěříš si a nevěříš ani jí, s takovou o ni brzy přijdeš a vůbec to nemusí být kvůli tomu, že s někým prohodila pár zdvořilostních vět, ale kvůli tobě a tvému chování. Bože, slibovat si, s kým budu a nebudu mluvit, to je něco tak pitomého, že na to nemám slov. Ona ten slib porušila zcela logicky, tohle se prostě dodržet nedá. Tebe když potká náhodou bývalka tak před ní zdrhneš? Asi opravdu se vztahy počkejte, až vychodíte tu základku, evidentně jste nevyzrálí, hlavně teda ty v tom máš dost hokej.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama