Porušení zákazu řízení

12
1.12.19 02:23

Poruseni zakazu rizeni

Ahojky, mam dotaz ikdyz tusim, jaky bude vysledek nejenom pro mne, ale i v odpovedich. Jsem neridic, chytli mne, bez pozitivnich vysledku, ale hle, pry mam zakaz rizeni…uznal jsem, ze mne uz chytli za volantem bez ridicaku a byl potrestan jiz drive, dostal zakaz a pokutu. To samy se opakovalo, ale uz bez potrestani, na ktere jsem cekal doposavad, nez mne zastavili a oznamili, ze mam zakaz. Vazne, nic jsem neobdrzel a cekal…a dockal se asi poradnAhojky, mam dotaz ikdyz tusim, jaky bude vysledek nejenom pro mne, ale i v odpovedich. Jsem neridic, chytli mne, bez pozitivnich vysledku, ale hle, pry mam zakaz rizeni…uznal jsem, ze mne uz chytli drive za volantem bez ridicaku a byl potrestan, pokutovan, ale za tento prestupek ze jsem jeste nevyslysel rozhodnuti… Prosetruje se to, a aby toho nebylo malo, tyden na to ten samy…mne lapl znova. Vim ze jsem to posral, ale existuje moznost byt potrestan nez zalarem za dvojite poruseni zakazu??? Asi ne, ale…dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

12
1.12.19 02:26
Ahojky, mam dotaz ikdyz tusim, jaky bude vysledek nejenom pro mne, ale i v odpovedich. Jsem neridic, chytli mne, bez pozitivnich vysledku, ale hle, pry mam zakaz rizeni…uznal jsem, ze mne uz chytli drive za volantem bez ridicaku a byl potrestan, pokutovan, ale za tento prestupek ze jsem jeste nevyslysel rozhodnuti… Prosetruje se to, a aby toho nebylo malo, tyden na to ten samy…mne lapl znova. Vim ze jsem to posral, ale existuje moznost byt potrestan nez zalarem za dvojite poruseni zakazu??? Asi ne, ale…dekuji
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 02:34

Slovacek

Nelze jinak potrestat, je to jen přestupek a ne trestný cin :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 02:38
@Anonymní píše:
Nelze jinak potrestat, je to jen přestupek a ne trestný cin :)
a jdi se zeptat na přestupkovou bo nemáš papíry na auto, tak to máš přestupek a a ne trestny čin,..nevím jak to je na Slovensku treba…,a ptáš se kvůli jiné osobě a kvůli sobě. :D :D :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
1.12.19 02:42
@Glgl píše:
Ahojky, mam dotaz ikdyz tusim, jaky bude vysledek nejenom pro mne, ale i v odpovedich. Jsem neridic, chytli mne, bez pozitivnich vysledku, ale hle, pry mam zakaz rizeni…uznal jsem, ze mne uz chytli drive za volantem bez ridicaku a byl potrestan, pokutovan, ale za tento prestupek ze jsem jeste nevyslysel rozhodnuti… Prosetruje se to, a aby toho nebylo malo, tyden na to ten samy…mne lapl znova. Vim ze jsem to posral, ale existuje moznost byt potrestan nez zalarem za dvojite poruseni zakazu??? Asi ne, ale…dekuji

No tak za to samý si šel nás známy sednout na rok do vězení… :think: jednou řídil opilý, potom dostal zákaz řízení, měl odevzdat řidičák, neudělal to a následně znovu chybu opakoval, podruhé snad ani nepil..chytli ho a šel brucet..tot má zkušenost :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 03:13

Asi Tě nepotěším, tady to vypisují docela jasně, záleží na soudci, ale dvojnásobné porušení zákazu řízení se může projednávat i jako maření výkonu úředního rozhodnutí a tam hrozí až 3 roky.

http://www.trestni-rizeni.com/…vych-vozidel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.12.19 05:52
@Anonymní píše:
a jdi se zeptat na přestupkovou bo nemáš papíry na auto, tak to máš přestupek a a ne trestny čin,..nevím jak to je na Slovensku treba…,a ptáš se kvůli jiné osobě a kvůli sobě. :D :D :D :D

Jedna se o mne samotneho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.12.19 05:55

@X_Cassiopea dekuji, a asi opet hloupa otazka,,zatim jsem si neprecetl Vas odkaz,,…plati to samy i pro neridice???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 06:01
@Glgl píše:
@X_Cassiopea dekuji, a asi opet hloupa otazka,,zatim jsem si neprecetl Vas odkaz,,…plati to samy i pro neridice???

Jdi si vše zjistit na obvodní oddělení, v místě kde Tě chytli, tam Ti musí říct kam spis postoupil dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1836
1.12.19 07:15

@Glgl taky mam hloupy dotaz - jak neridice? Ty nemáš udelanou autoskolu a normalne opakovane ridis auto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
473
1.12.19 07:18

Ten kdo mel ridicak a byl mu odebran je taky neridic v tu chvili… co tl je za pojem neridic… cekej pokutu, podminku, mozna uz i nepodminene a hlavne uz nerid, nebo te priste rovnou zavrou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.12.19 07:19

@jita22 ......ano je to tak…nikdy. Neomlouvam se, jezdim tak od mladi, ale to byla jina doba. Coz mne neomlouva. Ted a bez kecu byli vsechny zadrzeni na ukor prace, nebo nevolnosti ridice, jako u posledniho pripadu.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16847
1.12.19 07:21

No doufam, ze to opravdu vezmou jako mareni uredniho vykonu. Pak to nema na silnicich tak vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14744
1.12.19 07:31
@Glgl píše:
@jita22 ......ano je to tak…nikdy. Neomlouvam se, jezdim tak od mladi, ale to byla jina doba. Coz mne neomlouva. Ted a bez kecu byli vsechny zadrzeni na ukor prace, nebo nevolnosti ridice, jako u posledniho pripadu.. :oops:

máš celkem štěstí, že jsi neskončil rovnou v cele předběžného zadržení :think: kolikrát už tě takto chytli za celý tvůj život? čtyřikrát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1836
1.12.19 07:44
@Glgl píše:
@jita22 ......ano je to tak…nikdy. Neomlouvam se, jezdim tak od mladi, ale to byla jina doba. Coz mne neomlouva. Ted a bez kecu byli vsechny zadrzeni na ukor prace, nebo nevolnosti ridice, jako u posledniho pripadu.. :oops:

A ze bys teda prestal jezdit nebo si udelal ridicak, o tom treba neuvazujes? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama