Porušený nerv po injekci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anny_sn
Kecalka 150 příspěvků 28.10.18 20:43
Poruseny nerv po injekci

Ahoj, mam dotaz - koncem cervna jsem byla na operaci se slepakem. Po operaci mi pichli do hyzde injekci, zrejme proti bolesti a od tr doby me boli misto toho vpichu a proudi to az dolu temer pres cele stehno z boku. Pry mi asi sestricka brnkla do nervu a casem to snad prejde. Jsou to uz ale 4 mesice a prijde mi, ze je to spis horsi. Misty je to necitlive, misty bolave, obcas mi v tom stipe… dostala jsem akorat injekcne a pak i v tabletach Milgamu, ale nepomohla. Prijde mi, ze si se mnou uz nevi rady, nebo nechteji rict, ze je to natrvalo. Nemate nekdo podobnou zkusenost? Nevim, co s tim. Da se s tim zit, ale je to opravdu dost neprijemne.

Reakce:

smradoch75
Stálice 59 příspěvků 28.10.18 20:44

bohužel nemám, ale zní to děsivě :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 28.10.18 20:50

Dejte si maximální davky vitamínů B - tzv. B KOMPLEX. Nervy se můžou hojit až rok. Bécka tomu pomůžou.

SlečnaQ
Kecalka 148 příspěvků 28.10.18 21:17
@Anny_sn píše:
Ahoj, mam dotaz - koncem cervna jsem byla na operaci se slepakem. Po operaci mi pichli do hyzde injekci, zrejme proti bolesti a od tr doby me boli misto toho vpichu a proudi to az dolu temer pres cele stehno z boku. Pry mi asi sestricka brnkla do nervu a casem to snad prejde. Jsou to uz ale 4 mesice a prijde mi, ze je to spis horsi. Misty je to necitlive, misty bolave, obcas mi v tom stipe… dostala jsem akorat injekcne a pak i v tabletach Milgamu, ale nepomohla. Prijde mi, ze si se mnou uz nevi rady, nebo nechteji rict, ze je to natrvalo. Nemate nekdo podobnou zkusenost? Nevim, co s tim. Da se s tim zit, ale je to opravdu dost neprijemne.

Tohle vidím poprvé. To měla tak dlouhou jehlu, že se dostala až k nervu?

Anny_sn
Kecalka 150 příspěvků 28.10.18 21:32
@SlečnaQ píše:
Tohle vidím poprvé. To měla tak dlouhou jehlu, že se dostala až k nervu?

Ne, ale trefila se na spatne misto :-( Pry zakladni chyba. Ma se to pichat spis do zadku, ale pichla me vic k boku, tam je pry spoustu nervu… to vim az ted, no…

Janli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 28.10.18 21:58

Stalo se mi to asi v šestnácti, taky injekce proti bolesti. Málem jsem prokousla matraci a na tu káču vzpomínala skoro rok. Postupně se to zlepšilo a zmizelo úplně. Jak už bylo psáno, chce to do sebe rvát béčko horem dolem…

KlarkaK
Závislačka 3300 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 22:10
@Anny_sn píše:
Ne, ale trefila se na spatne misto :-( Pry zakladni chyba. Ma se to pichat spis do zadku, ale pichla me vic k boku, tam je pry spoustu nervu… to vim az ted, no…

to neni pravda…prave se nesmi pichat do zadku ale do svalu gluteus medius na boku…bohuzel nerv neni videt a nekdo ma atypicky prubeh nervu…stat se to muze ale neni to chyba sestriccky pokud zvolila spravne misto (a to se zda, ze ano). Muze se to zlepsit a bohuzel taky nemusi…4 mesice uz jsou docela dlouho :,(

danyk
Generální žvanilka 23341 příspěvků 29.10.18 11:11
@KlarkaK píše:
to neni pravda…prave se nesmi pichat do zadku ale do svalu gluteus medius na boku…bohuzel nerv neni videt a nekdo ma atypicky prubeh nervu…stat se to muze ale neni to chyba sestriccky pokud zvolila spravne misto (a to se zda, ze ano). Muze se to zlepsit a bohuzel taky nemusi…4 mesice uz jsou docela dlouho :,(

přesně tak, kdyby se to píchalo do „zadku“, tak se štrejchne ischiadicus. K léčbě - Thiamin tbl a event. z homeo Hypericum perforatum 9 Ch, bacha ale na to, má to interakce s hodně léky (např. Citalec)

KlarkaK
Závislačka 3300 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 11:39

@danyk tak ona ji ho strejchla stejne…no ale proste stane se…me ho jednou pichli taky…ketonalem. Od te doby znam jeho prubeh koncetinou naprosto presne :mrgreen: 2dny jsem nemohla chodit, 2tydny s holi ale pak to preslo…4mesice je dost…premyslim zda by nebyla vhodna zkusit elektrolecba nebo magnetoterapie :think:

Anny_sn
Kecalka 150 příspěvků 29.10.18 11:47

@KlarkaK
Mam akorat jakousi mast a za 3 mesice kontrolu, pak pry eventuelne na ultrazvuk :nevim: Ale mam z toho blby pocit, nevim, proc mi ten UTZ nemuzou udelat hned, bojim se, aby pak treba uz nebylo pozde na nejakou napravu neceho…

KlarkaK
Závislačka 3300 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 13:03

@Anny_sn ono u nervu je to slozitejsi…tim ze dorustaji a regeneruji tak neco opravdu nema smysl delat ihned…jen jak uz jsem psala…4mesice mas narok byt nesva. Nicmene u nervu je cas na obnovu cca rok…dnes se dokonce uvadi 2roky. Ultrazvukem uprimne nevim co chteji zjistit :think: Proste bych do sebe aktualne rvala becka a pripadne gingo…

KlarkaK
Závislačka 3300 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 13:05

jestli chces zkopiruju tvuj dotaz do skupiny fyzioterapeutu …urcite tam nekdo dela neurofyzio a ma treba zkusenost s rehabilitaci…

Anny_sn
Kecalka 150 příspěvků 29.10.18 13:49
@KlarkaK píše:
jestli chces zkopiruju tvuj dotaz do skupiny fyzioterapeutu …urcite tam nekdo dela neurofyzio a ma treba zkusenost s rehabilitaci…

Jee, tak to bych zkusila, kazda rada dobra… akorat kde ji najdu, prosim? Nejsem tu uplne znala :-) Diky mockrat!

KlarkaK
Závislačka 3300 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 13:55

@Anny_sn to je uzavrena skupina na fb pro fyzioterapeuty…ale dam tam dotaz a kdyztak napisu ;)

Anny_sn
Kecalka 150 příspěvků 29.10.18 19:48

@KlarkaK
Zlata, moc diky!! :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >