Porušila jste některá šestinedělí?

20
14.12.19 03:05

Porusila jste nektera obdobi sestinedeli?

Dobry den mam takovy hloupy dotaz. Mate tu nektera svoji zkusenost se sestinedelim? Aneb sexualni pust 6 tydnu. Chapu ze asi po porodu ani chut ani cas moc neni ale ja jsem po vyndani teliska a musim drzet sestinedeli a prijde mi to moc krute. Je tu nekdo kdo ma rad sex a ma stejne obavy nebo zkusenosti? Prosim neurazejte me zadam vas jen o vazne odpovedi a ne hloupe komentare nebo utocne zpravy. Dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3287
14.12.19 03:48

@Michiko ono nejde ani tak o chuť, ta by byla :mrgreen: ale celé šestinedělí jsem se cistilax takže to nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2188
14.12.19 03:49

Zkusenost mam, ze jsem vzdy dodrzela, je to kvuli infekci, ktera te pak muze vyradit na dyl a to mi za to nikdy nestalo. Vydrzela bych s nekoitalnima praktikama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1893
14.12.19 03:51

@Michiko ja teda osobne ne, ale jedna znama na to hupsla presne dva tydny po porodu 8o trosku jsem si klepala na celo, kdyz mi to rekla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12763
14.12.19 04:02

Osobne ne, ale to vis, ze se to stava…treba mamka vypravela, jak za jejich dob utikaly zejmena zeny jisteho etnika z porodnice pres noc ven, kde na nich udajne cekali manzele/partneri :mrgreen: Beze srandy, ono to ma svoje opodstatneni kvuli jiz zminovane infekci, tak zvaz rizika :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 05:27

Ja pred lety byla na revizi po ZT a take jsem měla sestinedeli. Vydržela jsem to myslím něco přes měsíc a pak jsme to zkusili, raději ale s kondomem. Bylo to ok. Určitě bych ale pár týdnů vydržela, ono se to dá zvládnout. Lepší než pak nějaká infekce, nějaký důvod sestinedeli přeci jen má.

• Citovat
  • Nahlásit
3794
14.12.19 07:02

Po porodu jsme na to hupli vždy po 3 týdnech, v obou případech :mrgreen: ale s ochranou a hlavně už jsem neměla očistky, poranění (malé), se mi taky hojilo dobře.. takže ok. Nevím jak je to v tvém případě, tělísko jsem nikdy neměla ani o něm nic netuším :nevim: každopádně pokud to chcete porušit, tak nezapomeň na kondom :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
14.12.19 07:05

Jde o možnost zavlečení infekce, takový zánět dělohy třeba je velmi výživná mňamka. Takže pokud už sex jakože musíš mít a nevystačíš si s nezasouvacími praktikami, vydrž co nejdéle a pak dbejte velmi úzkostlivě na hygienu před sexem a ideálně kondom ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
14.12.19 08:13
@Michiko píše:
Dobry den mam takovy hloupy dotaz. Mate tu nektera svoji zkusenost se sestinedelim? Aneb sexualni pust 6 tydnu. Chapu ze asi po porodu ani chut ani cas moc neni ale ja jsem po vyndani teliska a musim drzet sestinedeli a prijde mi to moc krute. Je tu nekdo kdo ma rad sex a ma stejne obavy nebo zkusenosti? Prosim neurazejte me zadam vas jen o vazne odpovedi a ne hloupe komentare nebo utocne zpravy. Dekuji moc

Ja to mela po. konizaci cipku a teda dodrzela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2914
14.12.19 08:22

Ja sestinedeli nedodrzela, byla jsem po revizi po potratu v 10.tydnu a dodrzeli jsme 14 dni. A neni to z moji hlavy, tohle je treba doporuceni Mayo clinic, tam budou lidi vzdelanejsi nez ja, tak jim verim. Po porodu by ale situace byla asi jina, to jsem jeste nezkoumala, ale nemyslim si, ze na tohle budou myslenky. Jinak vyndani teliska, tam se kyretaz nedela ne? Tak to je jeste mensi zakrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5349
14.12.19 08:37

Tak je rozdíl porod, kdy se čípek roztáhne na palici miminka, a vyndání tělíska. :think: Já si nepamatuji žádné omezení tedy, ale asi bych do toho za měsíc třeba klidně šla, pokud tedy jsi úplně čistá z hlediska krvácení :palec: U nějakého dítěte jsem taky myslím nedodržela po porodu 6N a v pořádku. Ale už jsem nekrvácela a navíc mám 3 sekce, tak je to podobné, nešlo tamtudy dítě. ;) Teď s posledním jsem dodržela, nemám čas a hlavně vuuubec chuť :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
14.12.19 08:59

Já po telisku sestinedeli teda nedrzela, ani jsem o tom neslyšela.. :nevim: :think: Jinak po porodu asi 3 tydny, kdyz jsem uz ani nespinila..takze nedodrzela. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
14.12.19 09:06

Měla jsem očistky jen 3 týdny, první týdny potom jsme měli sex s kondomem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20803
14.12.19 10:25

Něco jinýho je porod a vyndání tělíska. Po porodu šestinedělí rozhodně ano, po tělísku bych taky čekala max do první menstruace. Není to bůhví jaký zákrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.12.19 21:10

Chci vsem podekovat za odpovedi. Muj stav je takovy ze sem zacala mit bolesti v podbridku a skoncila na pohotovosti kde mi ultrazvukem zjistli po skoro trech letech teliska ze moje deloha ho vypudila a ze telisko se pohybuje v deloze a jeste kousek jeho prej raminka se utrhl takze na pohotovosti telisko vynali a ta dva dny na to sem sla na mensi zakrok pod narkozou kde hledali v deloze ten posledni kousek. Po zakroku mi rekli k vuli infekci drzet sestinedeli a 17 teho jdu na kontrolu. Vydrzeli sme pet dni a pak sem partnerovi neodolala bohuzel bez kondomu ale iba sme velice dbali na hygienu pred i po. A kdyz to bylo jednou tak sme to jeste zopakovali dvakrat od te doby ale ted uz chci vydrzet minimalne do te kontroly. Vim ze mi nekteri reknete ze sem nezodpovedna ale kdyz mam rada sex a neni to tak casto ze by patrner premlouval do nej vetsinou jsem to ja tsk jsem proste nedokazsla rici ne. Zase je to jina situace nez poporodu. Ted tsky resime co dal delat znova telisko uz nechci a mam do ela nadvahu tak nechci zscinat brat leky aby mi vsha jeste vice nenaskocila a plno lidi tika co antikoncepcni pilulky sou za svinctvo do tela. Tak jelikoz kondomy si tak casto nedovolime a hlavne mam priserny strach ze praskaji casto tak asi jedine volit prerusovanou souloz. Ale jestli zase prijde mimi tak to asi ma byt a na potrat bych nesla mam letiteho partnera. Omlouvam se za dlouhou odpoved a budu se tesit na vase reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat