Poševní kvasinky jak se jich zbavit

Smazaný anonym
9.5.17 14:46

poševní kvasinky jak se jich zbavit

Ahojte holky pred 4 měsici jsem začala žit pohlavni život. Začala jsem brat antikoncepci ktera mi nesedla tak mi dr dala jinou.Od te dob y trpim na záněty a kvasinkami :oops: ale v dost rozsáhlé míře. bolí to páli a svědí :( :,( chodim stim každou chvíli k dr doporučila mi takove globule a canesten ale nic zkoušela jsem i ocet mám i srdcovity tvar dělohy a krvaceni z čipku už nevim jak dal poradíte :oops: :nevim: děkuju

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12459
9.5.17 14:56

Ono se tohle může stát při každém novém partnerovi. Mikroflóra si potřebuje zvyknout. Doporučuju pořídit Rosalgin na výplachy s irigátorem. To zlikviduje kvasinky a používat Gynokaps na obnovení a posílení mikroflory. A taky sprchové gely s kyselinou mléčnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
9.5.17 14:58

Hlavně by se měl přeléčit partner. Přenáší to pak na tebe pořád dokola. Takže Canesten mast i pro něj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.17 15:23

Mně doktorka doporučila Clotrimazol - vaginální tablety + krém a ten krém by měl používat i partner a přeléčit se. A samozřejmě během léčby žádný styk. Zvážila bych taky na tvém místě, jestli nepřestat užívat HA.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama