Posilovací stroj Leg Trainer

44
21.1.20 16:17

Posilovací stroj Leg Trainer

Ahoj děvčata, nemáte někdo zkušenosti s posilovacím strojem Leg Trainer? Hlavně s robustností konstrukce a plynulostí pojezdu a asi i hlučností?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82
21.1.20 16:44

Místo této věci bych doporučila koupit posilovací gumy a cvičit s nima. Nezabere to žádný prostor a máš tam mnohem více variant cvičení :) :palec: já na ně nedám dopustit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
21.1.20 17:27
@Valburga píše:
Místo této věci bych doporučila koupit posilovací gumy a cvičit s nima. Nezabere to žádný prostor a máš tam mnohem více variant cvičení :) :palec: já na ně nedám dopustit :palec:

Děkuji také možnost, mrknu na to a promyslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
21.1.20 18:12
@luci13 píše:
Děkuji také možnost, mrknu na to a promyslím.

Pokud je to to, co si myslím, tak tam těch možností cvičení moc není, pokud chceš zpevňovat jen nohy, i tak je potřeba komplexní cvičení, což podle mě pouze toto nezajistí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
21.1.20 19:30

Pravidelně a ráda jezdím na orbitreku a teď jsem si pořídila veslovací trenažer, přišlo mi, že na orbitreku je ten hořejšek trošku míň namáhaný. Je mi skoro 40, postavu mám po třech dětech myslím celkem slušnou, ale mám problém s vnitřní stranou stehen. Tak hledám co ještě :-). Mohu zatím cvičit jen doma, dokud nejmenší trochu nepovyroste, takže plavání a běh zatím nemůžu, což bych ráda časem přidala. Jo a dřepy jsou vyloučené, strašně mi praskají kolena sice nebolí, ale ten zvuk je nesnesitelný :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
21.1.20 20:06
@luci13 píše:
Pravidelně a ráda jezdím na orbitreku a teď jsem si pořídila veslovací trenažer, přišlo mi, že na orbitreku je ten hořejšek trošku míň namáhaný. Je mi skoro 40, postavu mám po třech dětech myslím celkem slušnou, ale mám problém s vnitřní stranou stehen. Tak hledám co ještě :-). Mohu zatím cvičit jen doma, dokud nejmenší trochu nepovyroste, takže plavání a běh zatím nemůžu, což bych ráda časem přidala. Jo a dřepy jsou vyloučené, strašně mi praskají kolena sice nebolí, ale ten zvuk je nesnesitelný :-)

To jsou oba super stroje :palec: ráda slyším, že je na tom někdo s kolenama úplně stejně jako já :mrgreen: ne že bych to někomu přála :mrgreen: zkus mrknout třeba na Pinterest, tam je spoustu cvičení na jakoukoliv část těla chceš a většinou v domácích podmínkách :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
21.1.20 20:52

Ok, díky. Určitě se podívám. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu