Posiluji, ale boky mi zůstávají

Anonymní
11.11.19 19:00

Posilovani boky ale zustavaaj

Ahoj maminky cvicim uz nejakej pul rok bohuzel mi boky dolu nejdou ani kdybych se stavela na hlavu :/ jsem z toho zoufala brisko je mensi ale boky dolu nejdou ani za nic nevite co stim nejaky ucinejsi cviky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
863
11.11.19 19:14

Zacni behat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
11.11.19 19:23

Pokud je ti geneticky dáno, jakože většina žen to tak má, že se tuk ukládá hlavně na bocích, je to ta partie, která ti bude hubnout naposled a pokud máš prostě širokou pánev, nejspíš se na nějaké pidi rozměry nedostaneš nikdy. Jaký je rozdíl mezi stavem kdysi a teď? Jakou máš nadváhu celkově? Pokud máš stále nějaká kila navíc, zhubni celkově. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 19:32

@Tiger-lily vazim 55 kg a merim 158 cm geneticky ne nikdo v rodine boky nema i kdyz sirokoupanev mam nu

• Citovat
  • Nahlásit
24936
11.11.19 19:40
@Anonymní píše:
@Tiger-lily vazim 55 kg a merim 158 cm geneticky ne nikdo v rodine boky nema i kdyz sirokoupanev mam nu

a je to nutně špatně? Vždyt širší boky jsou prvkem ženskosti, jsou fyziologické i kvůli porodům. Pokud nemáš zadnici jak kobyla, což se mi při tvých parametrech nezdá, brala bych to jako přednost! Podívej se na Kardaschianky, jak na svých zadnicích vydělávají :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 20:02

@pe-terka jenze me to rozciluje a nevim co snini delat cicenim to ani za boha nejde dolu :/

• Citovat
  • Nahlásit
863
11.11.19 20:06
@Anonymní píše:
@pe-terka jenze me to rozciluje a nevim co snini delat cicenim to ani za boha nejde dolu :/

Dobře a teď mi ukaž kde máš tu velkou ordel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
11.11.19 20:45

Mě spis přijde ze nemáš zadnou, totálně beztvaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
11.11.19 20:49
@Anonymní píše:
@pe-terka jenze me to rozciluje a nevim co snini delat cicenim to ani za boha nejde dolu :/

Vůbec nerozumím. Vyfotila jsi tvar hýždí, nikoliv boků. A jsi štíhlá, máš menší prsa, téměř ploché břicho a zadek odpovídající tvaru vrchu. Cvič, hlídej si příjem, protože jsi drobek, takže každé kilo je znát a neřeš to. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 21:26

Cvičení je z 80% jídlo. Stačí jedna sklenka vína a prej zabiješ tři dny cvíčení. Jak si na tom s jídelníčkem?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 21:31

No, všechny kamarádky mně říkaly, že se po porodu nikdy nedostaly na stejné míry boků než před porodem. Já se taky snažím, ale ty pánevní kosti jsou asi fakt víc od sebe. Tvoje fotka nic neřeší, boky tam nejsou.

• Citovat
  • Nahlásit
659
11.11.19 23:18
@Anonymní píše:

Vůbec jsem z té fotky nepochopila, co řešíš. Já bych začala cvičit na zadek, ten máš plochy… Zbytek dobrý, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 05:50
@Anonymní píše:
Cvičení je z 80% jídlo. Stačí jedna sklenka vína a prej zabiješ tři dny cvíčení. Jak si na tom s jídelníčkem?

Jidelniček mam sestaveny od dietolozky na miru podle meho tela

• Citovat
  • Nahlásit
24936
12.11.19 09:44
@Anonymní píše:

tak tady přebujelé boky opravdu nevidím, spíš naopak! 8o Vycházím tedy z tvaru zadku, ptž boky z bočního pohledu neposoudím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat