Poškozené vlasy po prodlužování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 10:07
Poškozené vlasy po prodlužování

Ahoj holky,

prosím o radu, pokud nějaká je :lol:
Dva roky jsem nosila prodloužené vlasy keratinem (moje vlasy nerostou, jsou jemné a není jich mnoho).
Po dvou letech jsem vlasy sundala, že je nechám měsíc odpočinout. Jenže jsem zjistila, že mám hodně vlasy vytrhané…
Tak jsem na rady přešla na TAPE - pásky. Jenže i tato nejšetrnější metoda mi vlasy vytrhává, prý jsou moc oslabené.
Máte prosím někdo radu - zkušenosti, jak vlasům pomoc a posílit je?
 Děkuji

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 01.10.18 10:19

Dokud je budeš dál takhle zatěžovat,tak nepomůže nic,našla bych dobrou kadeřnici,která ti udělá dobrý střih aby tvoje vlastní vlasy vypadaly objemnější a nechala je odpočinout. Při padání vlasů se vlasová cibulka posouvá víc a víc k povrchu kůže,až zanikne a vlas v tom místě už neporoste.

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 01.10.18 10:21

Já bych asi šla k někomu na konzultaci, protože to vypadá, že máš vlasy špatné i v přirozeném stavu. Tak bych zkusila hledat příčinu, a co s tím. Osobně používám přírodní masky na vlasy, jenže já nikdy s vlasy problém neměla :nevim: zkusila jsi třeba obecné vitaminy jako biosil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:23

Ja mam vlasy jemne prodlouzene keratinem.tape pasky jsem zkoušela,ale bohužel strašně vytrhavaji vlasy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >