Reklama

Poškozené vlasy po prodlužování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 10:07
Poškozené vlasy po prodlužování

Ahoj holky,

prosím o radu, pokud nějaká je :lol:
Dva roky jsem nosila prodloužené vlasy keratinem (moje vlasy nerostou, jsou jemné a není jich mnoho).
Po dvou letech jsem vlasy sundala, že je nechám měsíc odpočinout. Jenže jsem zjistila, že mám hodně vlasy vytrhané…
Tak jsem na rady přešla na TAPE - pásky. Jenže i tato nejšetrnější metoda mi vlasy vytrhává, prý jsou moc oslabené.
Máte prosím někdo radu - zkušenosti, jak vlasům pomoc a posílit je?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 01.10.18 10:19

Dokud je budeš dál takhle zatěžovat,tak nepomůže nic,našla bych dobrou kadeřnici,která ti udělá dobrý střih aby tvoje vlastní vlasy vypadaly objemnější a nechala je odpočinout. Při padání vlasů se vlasová cibulka posouvá víc a víc k povrchu kůže,až zanikne a vlas v tom místě už neporoste.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 01.10.18 10:21

Já bych asi šla k někomu na konzultaci, protože to vypadá, že máš vlasy špatné i v přirozeném stavu. Tak bych zkusila hledat příčinu, a co s tím. Osobně používám přírodní masky na vlasy, jenže já nikdy s vlasy problém neměla :nevim: zkusila jsi třeba obecné vitaminy jako biosil?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 12:23

Ja mam vlasy jemne prodlouzene keratinem.tape pasky jsem zkoušela,ale bohužel strašně vytrhavaji vlasy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >