Poskytne O2 paušál ikdyž mám někde nedoplacený dluh u T Mobile?

Anonymní
23.5.17 17:42

Poskytne O2 paušál ikdyž mám někde nedoplacený dluh u T Mobile?

Dobrý den,

asi hloupý dotaz, ale třeba někdo odpoví bez rýpání atd.

V pátek jsem zjistila, že u bývalého operátora mám dluh několik tisíc korun za neuhrazení asi 2 měsíčních splátek paušálu. Ukončovala jsem tarif předčasně a měla nějaký dluh a stěhovala se mimo cr, ale ten byl doplacen- nebo alepspon jsem měla za to, že to tak je. Exekuce zatím na to není. Tadytu věc dořeším, ale jde mi o něco jiného.

Měla jsem od zaměstnavatele nárok na tarif od O2 family dělaný speciálně pro naší firmu s velikou slevou. Zažádala jsem si a měla bych jet právě zítra do prahy na centrálu naší firmy si ofiko požádat o tarif atd nebo respektive podepsat převzetí slevového kodu.
A tedka jsem ještě volala na infolinku toho O2 family o detaily atd a paní mi jen tak mimoděk sdělila, zda nemám insolvenci nebo exekuci a já že ne a pak, že pokud jsem v solusu, že by to taky mohl být dost velký problém.

Tedka mě tedy napadlo, že pokud mám u T mobile asi 2-3 roky starý dluh o kterém jsem nevěděla, že asi určitě v solusu budu a že je asi dost blbý, když O2 uvidí že jsem v solusu za paušál.

Mám u bývalého přítele ještě papíry tak si pro ně za týden jedu o víkendu abych se podívala kdy jsem ten tarif u T mobile vůbec vypovídala atd zda je ten dluh vůbec právem, ale tedka mi jde o to O2.

Zda má cenu tedy jet zítra do Prahy? Nevíte někdo zda se s operátorem dá vůbec domluvit a zda je tedy reálné tarif získat nebo ne?
Vím, že bývalá spolubydlící byla v solusu za jízdu na černo a pak jí UPC poskytlo internet jen když dala asi 3 měsíční poplatek předem jako jistinu.

Nevíte? Máte někdo zkušenosti?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

62
31.12.17 16:57

Prvne doplatit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit