Poslali mne na biopsii prsu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Virgina123
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 22.01.18 18:45
Poslali mne na biopsii prsu :(

Ahoj holky. Jsem úplně vyřízena, co mne čeká. Nemáte někdo zkušenost co by to mohlo být?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 22.01.18 18:50

@Virgina123 Odebrani vzorku tkane, kterou poslou na histolku.

Samarlenka
Kecalka 229 příspěvků 22.01.18 18:55

@vonajebohyne
Dotaz je asi spíš co by mohlo být to ložisko, kvůli kterému se dělá odběr. Podle té zprávy to nevypadá, že by měli podezření na něco maligního (rakovinu), dělají to spíš pro jistotu. Jinak to může být cokoliv, pozůstatek po cystě, tuková tkáň atd.

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 22.01.18 18:56

No to jo ale jak moc to může být hrozný. Já už samozřejmě vidím nejhorší scénář. Spíš mi jde o to zda někdo neměl něco podobného a dobry
Jak moc to odebrání bolí? Jsem hrozny posera :( :,(

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 22.01.18 18:58

@Samarlenka no kéž by to tak bylo. Já v to doufám. Objednali mne za týden, to mi přijde rychle dost. Ale zase si myslím že už to mam v tom prsu delší dobu. Kdyby to bylo tak jak říkáš, že to dle zprávy nevypada zhoubně byla bych šťastná. Další vec že jsme objednani do car bude mne asi čekat ivf a teď tohle. A pak ještě hormony. Ach jo

jesterkamed
Kecalka 467 příspěvků 22.01.18 19:03

Byla jsem cca 5let zpět, našla jsem si bulku v prsu a poslali mě na odběr, tkáň okolo ti umrtvi a pak takovou jehlou ustipnou kousek který potřebují, ani to moc nebolelo, až když to přišlo k sobě. Do dvou týdnů jsem měla výsledky a vše dobrý, byla to jen tuková bulka

Samarlenka
Kecalka 229 příspěvků 22.01.18 19:04

@Virgina123
Hlavně klid, pokaždé když najdou něco, u čeho si nejsou 100% jistí, tak dělají biopsii. Ber to jako důkladnou prevenci, aby se něco nezanedbalo. Navíc i kdyby to byla ta úplně nejhorší varianta, tak píšou drobné ložisko a mě by aspoň trochu uklidnilo, že to případně našli hodně včas. Jinak chápu, že to budou nervy až do výsledků vyšetření. :hug:

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 22.01.18 19:11

Moc dekuju holky. Snad to bude dobrý no.

Ekaterina
Kecalka 268 příspěvků 22.01.18 19:19

Taky mám něco podobného za sebou - našla jsem si bulku, poslali mě na UTZ, mamograf, pak biopsii. Nakonec to po 8 týdnech stresu bylo ok - nezhoubný nádor. Takže radím nestresovat se, na to je dost času.

zudina
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 22.01.18 19:26

Taky mi odebirali tkan, no bejt tebou nesla bych na to, slysela jsem ze to muze raka rozjet.. me to odebrali aniz jsem dala souhlas!!

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 22.01.18 19:27

@Ekaterina no docela se divím že mne neposlali taky na mamo ale rovnou biopsii.
No a když je nezhoubný tak co. To se už víc neřeší? Nebo co se s tím dělá?

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 22.01.18 19:44

@zudina no tak to dík a tobě se to po tom snad rozjelo? To mi teda nepřidalo.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 22.01.18 19:47
@Virgina123 píše:
No to jo ale jak moc to může být hrozný. Já už samozřejmě vidím nejhorší scénář. Spíš mi jde o to zda někdo neměl něco podobného a dobry
Jak moc to odebrání bolí? Jsem hrozny posera :( :,(

Ale…vubec nemusi jit o zhiubny nador…vetsinou se jedna o nezhobne…a navic kdyz uz tak rakovina prsu je velni dobre lecitelna…jdete na fb do skupinky rakovina novy zacatek…je tam stovka zen ktere jsou uz leta po teto nemoci a zdrave..a lepe poradi nez tady…ale i tak pisu..hned bych nevidela rakovinu ;)

zudina
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 22.01.18 19:48
@Virgina123 píše:
@zudina no tak to dík a tobě se to po tom snad rozjelo? To mi teda nepřidalo.

Ja to nemyslim zle, jen kdybych vedela co hodlaj udelat nikdy bych to nepodstoupila. Me to nic nerozjelo a tobe urcite taky nerozjede, jen vim ze to neni zakrok bez rizika a rozmyslela bych si hestli na to fakt potrebuju jit

ivašot.
Kelišová 6720 příspěvků 22.01.18 19:50
@zudina píše:
Taky mi odebirali tkan, no bejt tebou nesla bych na to, slysela jsem ze to muze raka rozjet.. me to odebrali aniz jsem dala souhlas!!

Můžu se zeptat, jak proběhne biopsie bez souhlasu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >