Poslání peněz na zahraniční účet

13496
11.3.10 09:56

Poslání peněz na zahraniční účet

Ahoj
drive jsem mela KB a do zahranici jsem penize posilala normalne pres moji banku pres net.
Ted mam mBank a tam se penize do zahranici posilat nedaji..Neda se tam zadat zahranicni banka.
takze ted premyslim jak poslat penize na zahr.ucet.
Pres pobocku nejake banky?Nebo jak?Poradite?
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.3.10 10:43

Zřídit si účet Paypal k mbankovému… taky to tak mám. Zatím jsem posílala jen uživatelům, kteří měli taky Paypal, takže možná bude nutné, aby ten dotyčný měl taky Papylový účet…Ale nic jsem neplatila za převod a to jsem posílala řádově 600 Eur nebo kolik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.3.10 12:48

neeee bez PayPal..normalne lidem na ucet za ubytovani..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
11.3.10 12:51

Ahoj.Zahraniční převod nejde poslat z jiné banky,pokud nejsi klientem.Můžeš jenom vkladat na české účty.Pokud mBank neumožňuje zahraniční příkazy (teda nechápu z jakého důvodu - sice zadarmo,ale málo služeb), zkusila bych využít western union.Nejde teda ale zaslaní na účet.Posílá se hotovost,do 5ti min. od odeslání si kdekoli na světě v pobočce WU může ten člověk vybrat peníze.Musí jen znát odesílatele,zemi odeslání a částku.Případně i číslo transferu které dostaneš vygenerované - to je pro rychlejší vyhledání a taky jistotu.Občas udělají ve jméni chybu.Převod sice výjde dráž,ale je to rychlé http://www.prevodpenez.cz/
Ale pokud posíláš pravidelně,asi bych se zamyslela nad změnou banky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.3.10 13:05

jj WU znam,diky
Jinak me mBank vyhovuje,nic neplatim,tak jako u KB kde jsem mesicne za polozky platila 200-300kc.
Zase neposilam penize denne abych potrebovala banku ktera umoznuje poslani penez do zahranici.
No reknu chlapovi aby to poslal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikita898
22.2.17 18:22

Nejlepsi pro prevod do zahranici je urcite TransferWise - https://transferwise.com/u/nikolas3

Pokud to posles pres tenhle odkaz prvni prevod je uplne zdarma, vsechny ostatni prevody jsou podle toho, kolik posilas (10 000kc do Anglie a platila jsem 60 korun). Zadne jine poplatky se neplati. Hned na úvodní stránce si zvolíte, jaké měny budete převádět a ihned vidíte výslednou částku kterou obdrzi osoba ktere to posilate (vcetne poplatku ktere jsou minimalni a urcite nizsi nez v bance).

Ziju v Anglii takze pres TransferWise posilam dost casto, penize jsou na uctu do 4 dnu vetsinou ale driv, s bankovnim prevodem se to vubec neda porovnat. Stalo se mi i ze jsem omylem zadala spatny ucet a kdyz jsem si toho vsimla tak mi to bez problemu vratili (trvalo to asi 2 dny) super pristup :-)

Stranka je ale v Anglictine a nejsem si jista ze se tam da nastavit cestina tak kdyby jste potrebovali pomoct, napisete mi na e-mail slavikova. nikola2@gmail.com :kytka:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama