Poslání zboží přes zasilkovnu

Anonymní
28.10.19 10:30

Poslání zboží přes zasilkovnu

Jde o to, že mi má jedna paní poslat kabelku. Ale až zaplatím na její účet peníze a připíše se to tak mi ji prej pošle na zásilkovnu. Chce po mě jméno, příjmení, číslo telefonu a email. :nevim: pak prý pošle. Věřili by jste ji??? Než udělám nějakou volovinu ptám se radši tady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12604
28.10.19 10:33

Nechávám si posílat zboží přes zásilkovnu běžně. A ej to tak jak píšeš. Pošlu peníze na účet a dám dotyčnému jméno, úpříjmení, telefon a email. vyberu si pobočku, kam chci balíček zaslat. Od odeslání je balíček maximálně do dvou dnů na pobočce. určitě si zkontroluj nějaké recenze na paní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
28.10.19 10:34

Ano, aby to mohla poslat, tak všechno tohle musí vyplnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
28.10.19 10:34

Jezis marja, stahni si appku zasilkovny. Uvidis, ze pro odeslani baliku je tohle potreba. Jak jinak by te Zasilkovna kontaktovala, ze zbozi je uz na ceste, nebo na uvedene Zasilkovne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
28.10.19 10:36

Posílám přes zásilkovnu a ano, to jsou údaje, které je potřeba vyplnit. Jestli věřit, to záleží na důvěryhodnosti odesílatele, opravdu to nesouvisí s poskytnutými údaji. Já třeba mám na svém e-shopu uvedené IČ, jméno, adresu, takže víš, kde mě pronásledovat, kdyby něco. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 10:41

@uf-ounek ahoj díky koukala jsem na Facebooku tam nabízela více zboží žádné stížnosti ani podvody jsem na tu paní nikde nečetla ;) je to jen 165 Kč ale i tak se bojím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 10:43

@uf-ounek ahoj díky koukala jsem na Facebooku tam nabízela více zboží žádné stížnosti ani podvody jsem na tu paní nikde nečetla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 10:43

Omlouvám se je to 1165 Kč :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14752
28.10.19 11:24
@Anonymní píše:
@uf-ounek ahoj díky koukala jsem na Facebooku tam nabízela více zboží žádné stížnosti ani podvody jsem na tu paní nikde nečetla ;)

To je na tobě. Ona by to měla stejné, kdyby ti zboží poslala a ty jí ho potom nezaplatila. Jedině dobírku, ale ta je drahá a pomalá. Jinak si jméno klidně vymysli jiné, to je fuk. Ale mail a číslo je hlavně pro tebe, jak jinak by tě zásilkovna kontaktovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18027
30.10.19 16:49
@Anonymní píše:
@uf-ounek ahoj díky koukala jsem na Facebooku tam nabízela více zboží žádné stížnosti ani podvody jsem na tu paní nikde nečetla ;) je to jen 165 Kč ale i tak se bojím :lol:

proklepni si jí tak, že dáš její číslo účtu do googlu ;) aspoń něco… pokud má dost kladných hodnocení, tak bych se nebála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18027
30.10.19 16:50
@P4ja píše:
To je na tobě. Ona by to měla stejné, kdyby ti zboží poslala a ty jí ho potom nezaplatila. Jedině dobírku, ale ta je drahá a pomalá. Jinak si jméno klidně vymysli jiné, to je fuk. Ale mail a číslo je hlavně pro tebe, jak jinak by tě zásilkovna kontaktovala.

dobírka v rámci podvodů nic neřeší, může ti poslat cihlu a ty to otevřeš a nic nezmůžeš, pošta ani zásilkovna na to záruku nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
30.10.19 17:30
@Káťa19 píše:
dobírka v rámci podvodů nic neřeší, může ti poslat cihlu a ty to otevřeš a nic nezmůžeš, pošta ani zásilkovna na to záruku nemá

Tjn :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10354
20.11.19 22:37

Chtěla jsem poslat balíček přes zasilkovnu, ale nejde mi stahnout aplikace. Moje zařízení není kompatibilní. Proč? Co mám dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61624
21.11.19 06:49
@Sára 1 píše:
Chtěla jsem poslat balíček přes zasilkovnu, ale nejde mi stahnout aplikace. Moje zařízení není kompatibilní. Proč? Co mám dělat?

Vyměnit telefon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10354
21.11.19 07:12
@Lama Lama píše:
Vyměnit telefon.

Přece nebudu měnit můj oblíbený telefon kvůli poslání jednoho balíčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama