Poslat do školky? Jak dlouho necháváte doma, nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moniulik
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 03.01.17 15:20
Poslat do školky? jak dlouho necháváte doma, nemoc?

Ahoj maminky,

řeším dilema, jestli dcerku (5) poslat do školky nebo ještě nechat doma..

Na silvestra hodně kašlala, měla i zvyšenou teplotu v noci pak teplota.. na nový rok kašlala.. byla taková slaba, včera taky.. dneska jsem ji nechala ještě doma..

Jenže ona se pta kdy už pujde do školky.. myslíte, že ji můžu už zítra poslat.. nebo ještě zítra nechat doma?

Pod čeho se řídíte?
Podle našich učitelek (kašel a rýmu nemám řešit, že to by museli přes zimu školku zavřít..)

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 03.01.17 15:22

No podle toho jak vypada… pokud je vypada zdravr a sem tam pokasle tak bych ji poslala, ale davala bych ji sirup na kasel.

vverru
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 03.01.17 15:24

Já bych nedala do konce týdne, ale jsem doma s dalšími dětmi, tak si to mohu dovolit.
Když tam půjde oslabená, tak pravděpodobněji chytne něco dalšího. Řádí toho teď dost…

medunka23
Kelišová 7053 příspěvků 03.01.17 15:29

Udělala bych to stejně jako @vverru, ale jsem taky doma s mladší. Nicméně mám čerstvou zkušenost, malá 3 roky, přes svátky kašel který neustával, jen lehce zeslábl, radši jsem jela včera k dr a dle výtěrů streptokok A, takže by úplně lehla kdybych jí poslala do školky. Podotýkám že neměla vůbec teplotu, lítá a je v naprosté pohodě. Záleží jestli máš hlídání nebo ne, pokud ano, nech jí ještě doma.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 03.01.17 15:30
@Moniulik píše:
Ahoj maminky,

Na silvestra hodně kašlala, měla i zvyšenou teplotu v noci pak teplota.. na nový rok kašlala.. byla taková slaba, včera taky.. dneska jsem ji nechala ještě doma..

Jenže ona se pta kdy už pujde do školky.. myslíte, že ji můžu už zítra poslat.. nebo ještě zítra nechat doma?

Pod čeho se řídíte?
Podle našich učitelek (kašel a rýmu nemám řešit, že to by museli přes zimu školku zavřít..)

Děkuji

Záleží na tom, zda jsi doma nebo ne. Je to blbý, ale je to tak. Ovšem předpokládám, že pokud by jsi pracovala, tak máš paragraf a to cca do konce týdne. Pokud jsi doma, tak bych jí doma nechala.

Petája
Kecalka 437 příspěvků 03.01.17 15:36

Malou bych do skolky neposilala a nechala ji aspon do konce tydne doma. Tuto chybu jsem udelala ja, prcek mel laryngitidu, pak se pridala ryma a kasel, po deseti dnech sel do skolky, porad trochu pokaslaval. Ted uz vim, ze nebyl doleceny. Za tri dny chozeni do skolky ho to skolilo, horecky…paradni viroza, nakonec antibiotika a kasel se mu tahne dodnes. Vse je o tom poradne dolecit a posilovani imunity…Samozrejme je to vase ditko a rozhodnete se podle sebe. Urcite bude mit spousta maminek jiny nazor, ale ja jsem proto, kazdou nemoc poradne dolecit…

blumen
Hvězda diskuse 41928 příspěvků 03.01.17 15:38

Jestli s ni muzes byt doma, tak ji nech dolecit uplne. Radi ted skareda chripka, tak at neni ve skolce zbytecne oslabena.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 3 inzeráty 03.01.17 15:42

Před Vánoci jsem dala ne úplně doléčeného tříleťáka, chytl tam virózu a celé svátky doma všichni ležíme s virózou. Nechám ho doma ještě týden, aby byl bez rýmy a kašle.

Ter85
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 03.01.17 15:45

Ja tedy u svych deti rymu (tim myslim obcasne smrkani pres den bez barvy) a pokaslavani neresim, to by do skolky chodit nemohly. Ale kdyz maji teploty, nechavam je minimalne tyden doma-i pokud to neni nic zavaznyho. Ted momentalne maji jen teploty a jinak jsou v kondici. :cert:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 03.01.17 15:49

Podle toho co píšeš, bych ji neposlala.
Určitě se neřídím podle toho, co chce dítě.
Jestli jsi doma, nechala bych ji doma.

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 03.01.17 15:49

Nechala bych doma dolecit. Ja sem ted na paragrafu syn uz 3ti tyden marodi.Ma kasel a rymu a zjistili mu ze steru streptokoka. Docela se desim co zas pritahne pak ze skolky.

BellinkaX
Kelišová 6665 příspěvků 03.01.17 15:54

@Moniulik
Nechat doma, do konce tydne urcite. Pokud takove reci vedou ucitelky opravdu, tak se nedivim, ze to tam vypada, jak to vypada. :cert:

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 03.01.17 15:58

Jinak se taky divim ze ucitelkam prijde normalni dat do skolky kaslajici deti.Nase ucitelky hned upozornuji kdyz maly zacne pokaslavat.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 03.01.17 16:28

Nechala bych doma. kor když u vás učitelky neřeší kašel a rýmu…to ti, pokud ji dáš, do 2 dnů něco dotáhne skoro stoprocentně :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 03.01.17 16:33
@Moniulik píše:
Ahoj maminky,

Pod čeho se řídíte?

Děkuji

ve školce se ti užene na vycházce prochladí a bude to mít zpět a horší, jestli máš možnost ji nechat doma tak nech..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >