Reklama

Poslat ji rázně někam? Nebo to ignorovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 14:45
poslat ji rázně někam ? nebo to ignorovat ?

Ahoj holky,
už ve zkušební době jsem byla přeřazena na vyšší pozici z pomocné síly na cukráře, takže mám mnohem více práce, vyřizuji i objednávky atd
Bohužel mě taky hodně pomocných závidí, je vidět, jak se změnilo jejich chování ke mě. Přitom mám mnohem víc práce, více se nadřu a ještě tam musím být o hodinu dříve, vstávám v noci.
Ani se nějak nevyplatí finančně, nijak zvlášt si nepolepším.
Závidí druhá cukrářka, která už je tam roky a kdykoliv projde, neodpustí si narážku, jak a co dělám, jak to dělám a zrovna tak tohle dělá ostatním, stačí prostě, že je nervní a už hrabe do každé, přitom má svoji práci a do ní se nikdo nemíchá.
Je mi z ní na blití, jak dokáže člověku zkazit náladu, jen proto, že ona v pohodě není a to má kolem x lidí, takže skoro nic nedělá.
Ignorovaly byste ji, nebo byste si na ni dupli?
Nechci si dělat zle, jsem tam chvíli, ale věčné štěkání mě taky nebaví.

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4686 příspěvků 02.10.18 14:48

Já mlčet nedokážu, takže za mě je to jasné :lol: . A potom bych jí ignorovala :lol: .

Anik
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 02.10.18 14:56

Tak pokud jsi v pohodě ty, tak toto ignoruj, musíš se přes to přenést, jinak taky nejsi v pohodě :)

@Anonymní píše:
/..... jen proto, že ona v pohodě není …"

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16004 příspěvků 02.10.18 14:59
@Anik píše:
Tak pokud jsi v pohodě ty, tak toto ignoruj, musíš se přes to přenést, jinak taky nejsi v pohodě :)
@Anonymní píše:
/..... jen proto, že ona v pohodě není …"

to si nemyslím :think: Když budu mít dobrou náladu (i nastavení) a někdo mě bude šikonovat, taky mě to rozhodí :think: Zvlášt v počátku, kdy se člověk zapracovává, rozkoukává a buduje si vztahy na pracovišti

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 15:03
@pe-terka píše:
to si nemyslím :think: Když budu mít dobrou náladu (i nastavení) a někdo mě bude šikonovat, taky mě to rozhodí :think: Zvlášt v počátku, kdy se člověk zapracovává, rozkoukává a buduje si vztahy na pracovišti

přesně tak, zrovna jsem si říkala v duchu, jak mi to pěkně dnes jde, měla jsem hotovo, ona ne, a hned musela hledat vybití na dalších včetně mě..
Byla ve výpovědi,páč jedna kolegyně ji to vytmavila a ona to neskousla, dělá přece vše nejlíp, kterou pak ovšem sama stáhla, protože šéf by ji to býval podepsal.

Anik
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 02.10.18 15:05

Pe-terka, fakt si to myslím. Ale možná je potřeba být trošku flegmoš, což já jsem, proto to tak mám. Přece jsem dospělá, tak mě nevytočí nějaká baba, o které si myslím svoje. Kor když vytáčí i ostatní. Kdyby se zaměřila pouze na mě, tak budiž, ale jestli je to na všechny, tak bych ji vůbec neřešila.....je opravdu potřeba být nad věcí.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16004 příspěvků 02.10.18 15:15
@Anonymní píše:
přesně tak, zrovna jsem si říkala v duchu, jak mi to pěkně dnes jde, měla jsem hotovo, ona ne, a hned musela hledat vybití na dalších včetně mě..
Byla ve výpovědi,páč jedna kolegyně ji to vytmavila a ona to neskousla, dělá přece vše nejlíp, kterou pak ovšem sama stáhla, protože šéf by ji to býval podepsal.

tak v tom případě si paní neví rady s vlastními problémy a můžeš ji akorát politovat :kytka:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13188 příspěvků 02.10.18 15:47
@Anonymní píše:

Pokud už jednou dala výpověď, a pak ji stáhla, protože šéf by jí to podepsal,svědčí taky o jejím charakteru. Zřejmě další „paní dokonalá a nenahraditelná“, která si akorát naběhla.Sama se dostala do trapné pozice, a ještě kope kolem sebe.Pokud by se do tebe přímo navážela,upozornila bych ji, že mě její názory nezajímají, a požádala jí, ať mě laskavě vynechá ze svého repertoáru.V pří­padě, že by toho nenechala, zašla bych za vedoucím, ať zjedná s ní nápravu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 16:03
@nostress píše:
Pokud už jednou dala výpověď, a pak ji stáhla, protože šéf by jí to podepsal,svědčí taky o jejím charakteru. Zřejmě další „paní dokonalá a nenahraditelná“, která si akorát naběhla.Sama se dostala do trapné pozice, a ještě kope kolem sebe.Pokud by se do tebe přímo navážela,upozornila bych ji, že mě její názory nezajímají, a požádala jí, ať mě laskavě vynechá ze svého repertoáru.V pří­padě, že by toho nenechala, zašla bych za vedoucím, ať zjedná s ní nápravu.

no, to jsem vypozorovala, že v této firmě se nechodí " žalovat " a tak ženské vše útrpně snášejí.Jedna druhé si příjde postěžovat a to je tak vše.
Navíc i kdybych šla, mám obavy, jestli bych nebyla terčem ještě více, ted si jejich narážek nevšímám, nevím, jaké reakce by byly potom :think:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13188 příspěvků 02.10.18 16:10
@Anonymní píše:
no, to jsem vypozorovala, že v této firmě se nechodí " žalovat " a tak ženské vše útrpně snášejí.Jedna druhé si příjde postěžovat a to je tak vše.
Navíc i kdybych šla, mám obavy, jestli bych nebyla terčem ještě více, ted si jejich narážek nevšímám, nevím, jaké reakce by byly potom :think:

Nejste v mateřské školce, aby jste chodily na sebe žalovat. :) Normálně bych ji slušně upozornila, že výjma nutných pracovních věcí se s ní nehodlám bavit.A pokud bude na mě útočit, tak že půjdu za vedoucím. To je váš přímý nadřízený, a je přímo jeho povinnost zjednat na pracovišti takové podmínky, aby jste mohly všechny v klidu pracovat.Pokud toho není schopen, pak by měl odejít on.

eumedon
Extra třída :D 13517 příspěvků 03.10.18 21:36

Karbaníci říkají: „Kibic, drž hubu!“. Já bych jí ji upozornil, že jsem ji o radu nežádal.

A pokud se neuklidní, tak je na šéfovi, aby ji přiměl k tomu, aby nechala ostatní pracovat.

Rézi 77
Povídálka 22 příspěvků dnes v 13:03

Jo jo na šéfovi. Cha cha. Takto jsem si stěžovala na kolegyni, která mi bezdůvodně dělala zle a odejita jsem byla já. Nikdy jsem ještě nezažila šéfa, který by si dělal problémy

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >