Poslat ji rázně někam? Nebo to ignorovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 14:45
poslat ji rázně někam ? nebo to ignorovat ?

Ahoj holky,
už ve zkušební době jsem byla přeřazena na vyšší pozici z pomocné síly na cukráře, takže mám mnohem více práce, vyřizuji i objednávky atd
Bohužel mě taky hodně pomocných závidí, je vidět, jak se změnilo jejich chování ke mě. Přitom mám mnohem víc práce, více se nadřu a ještě tam musím být o hodinu dříve, vstávám v noci.
Ani se nějak nevyplatí finančně, nijak zvlášt si nepolepším.
Závidí druhá cukrářka, která už je tam roky a kdykoliv projde, neodpustí si narážku, jak a co dělám, jak to dělám a zrovna tak tohle dělá ostatním, stačí prostě, že je nervní a už hrabe do každé, přitom má svoji práci a do ní se nikdo nemíchá.
Je mi z ní na blití, jak dokáže člověku zkazit náladu, jen proto, že ona v pohodě není a to má kolem x lidí, takže skoro nic nedělá.
Ignorovaly byste ji, nebo byste si na ni dupli?
Nechci si dělat zle, jsem tam chvíli, ale věčné štěkání mě taky nebaví.

Reakce:

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5338 příspěvků 02.10.18 14:48

Já mlčet nedokážu, takže za mě je to jasné :lol: . A potom bych jí ignorovala :lol: .

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 02.10.18 14:56

Tak pokud jsi v pohodě ty, tak toto ignoruj, musíš se přes to přenést, jinak taky nejsi v pohodě :)

@Anonymní píše:
/..... jen proto, že ona v pohodě není …"

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 02.10.18 14:59
@Anik píše:
Tak pokud jsi v pohodě ty, tak toto ignoruj, musíš se přes to přenést, jinak taky nejsi v pohodě :)
@Anonymní píše:
/..... jen proto, že ona v pohodě není …"

to si nemyslím :think: Když budu mít dobrou náladu (i nastavení) a někdo mě bude šikonovat, taky mě to rozhodí :think: Zvlášt v počátku, kdy se člověk zapracovává, rozkoukává a buduje si vztahy na pracovišti

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 15:03
@pe-terka píše:
to si nemyslím :think: Když budu mít dobrou náladu (i nastavení) a někdo mě bude šikonovat, taky mě to rozhodí :think: Zvlášt v počátku, kdy se člověk zapracovává, rozkoukává a buduje si vztahy na pracovišti

přesně tak, zrovna jsem si říkala v duchu, jak mi to pěkně dnes jde, měla jsem hotovo, ona ne, a hned musela hledat vybití na dalších včetně mě..
Byla ve výpovědi,páč jedna kolegyně ji to vytmavila a ona to neskousla, dělá přece vše nejlíp, kterou pak ovšem sama stáhla, protože šéf by ji to býval podepsal.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 02.10.18 15:05

Pe-terka, fakt si to myslím. Ale možná je potřeba být trošku flegmoš, což já jsem, proto to tak mám. Přece jsem dospělá, tak mě nevytočí nějaká baba, o které si myslím svoje. Kor když vytáčí i ostatní. Kdyby se zaměřila pouze na mě, tak budiž, ale jestli je to na všechny, tak bych ji vůbec neřešila.....je opravdu potřeba být nad věcí.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 02.10.18 15:15
@Anonymní píše:
přesně tak, zrovna jsem si říkala v duchu, jak mi to pěkně dnes jde, měla jsem hotovo, ona ne, a hned musela hledat vybití na dalších včetně mě..
Byla ve výpovědi,páč jedna kolegyně ji to vytmavila a ona to neskousla, dělá přece vše nejlíp, kterou pak ovšem sama stáhla, protože šéf by ji to býval podepsal.

tak v tom případě si paní neví rady s vlastními problémy a můžeš ji akorát politovat :kytka:

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 02.10.18 15:47
@Anonymní píše:

Pokud už jednou dala výpověď, a pak ji stáhla, protože šéf by jí to podepsal,svědčí taky o jejím charakteru. Zřejmě další „paní dokonalá a nenahraditelná“, která si akorát naběhla.Sama se dostala do trapné pozice, a ještě kope kolem sebe.Pokud by se do tebe přímo navážela,upozornila bych ji, že mě její názory nezajímají, a požádala jí, ať mě laskavě vynechá ze svého repertoáru.V pří­padě, že by toho nenechala, zašla bych za vedoucím, ať zjedná s ní nápravu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 16:03
@nostress píše:
Pokud už jednou dala výpověď, a pak ji stáhla, protože šéf by jí to podepsal,svědčí taky o jejím charakteru. Zřejmě další „paní dokonalá a nenahraditelná“, která si akorát naběhla.Sama se dostala do trapné pozice, a ještě kope kolem sebe.Pokud by se do tebe přímo navážela,upozornila bych ji, že mě její názory nezajímají, a požádala jí, ať mě laskavě vynechá ze svého repertoáru.V pří­padě, že by toho nenechala, zašla bych za vedoucím, ať zjedná s ní nápravu.

no, to jsem vypozorovala, že v této firmě se nechodí " žalovat " a tak ženské vše útrpně snášejí.Jedna druhé si příjde postěžovat a to je tak vše.
Navíc i kdybych šla, mám obavy, jestli bych nebyla terčem ještě více, ted si jejich narážek nevšímám, nevím, jaké reakce by byly potom :think:

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 02.10.18 16:10
@Anonymní píše:
no, to jsem vypozorovala, že v této firmě se nechodí " žalovat " a tak ženské vše útrpně snášejí.Jedna druhé si příjde postěžovat a to je tak vše.
Navíc i kdybych šla, mám obavy, jestli bych nebyla terčem ještě více, ted si jejich narážek nevšímám, nevím, jaké reakce by byly potom :think:

Nejste v mateřské školce, aby jste chodily na sebe žalovat. :) Normálně bych ji slušně upozornila, že výjma nutných pracovních věcí se s ní nehodlám bavit.A pokud bude na mě útočit, tak že půjdu za vedoucím. To je váš přímý nadřízený, a je přímo jeho povinnost zjednat na pracovišti takové podmínky, aby jste mohly všechny v klidu pracovat.Pokud toho není schopen, pak by měl odejít on.

eumedon
Extra třída :D 13732 příspěvků 03.10.18 21:36

Karbaníci říkají: „Kibic, drž hubu!“. Já bych jí ji upozornil, že jsem ji o radu nežádal.

A pokud se neuklidní, tak je na šéfovi, aby ji přiměl k tomu, aby nechala ostatní pracovat.

Rézi 77
Povídálka 24 příspěvků 18.10.18 13:03

Jo jo na šéfovi. Cha cha. Takto jsem si stěžovala na kolegyni, která mi bezdůvodně dělala zle a odejita jsem byla já. Nikdy jsem ještě nezažila šéfa, který by si dělal problémy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >