Poslat na školu v přírodě?

Anonymní
29.5.16 21:05

poslat na školu v přírodě?

Ahoj mám dilema jestli poslat syna na školu v přírodě je ve druhé třídě mají jet za týden ale ted už je týden doma s laryngitidou měl těžší průběh a pořád ještě hrozně kašle a když víc křičí nebo se víc hemzí tak se dusí, zítra jdeme zase na kontrolu. Dál chodíme na vypalovaní bradavic na obou nohách a zdá se mi že pokaždé se mu ještě víc a víc zvětší nekdy ho to hodně bolí že sotva chodí kožní sice říkala že jet muže ale já prostě nevím mamka mi tvrdí že by ho nikam neposlala protože tam bude hygiena nic moc a aby do toho ještě nechytl nějakou infekci. Tak co vy poslaly by jste nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1856
29.5.16 21:08

A on chce jet? Přijde mi, že jen hledáš důvod, aby nemusel jet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 21:17

Jo on by chtěl teda tvrdí že mu to je jedno ale zaplacené už to má pul roku. výmluvy nehledám jen se bojím že sotva ho dám dohromady ( noc co noc kašle tak že nemůže pořádně spát chodí pořád pít přes den taky pořád kašel)

• Nahlásit
  • Citovat
13808
29.5.16 21:18

Pokud chce jet, zeptala bych se doktorky na nazor. Nevim jak to mate u vas ve skole se skolami v prirode, u nas je maximalne jedna, nekdy ani to ne, takze pokud by ditko jet chtelo a lekar by nezakazal, tak bych ho poslala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9792
29.5.16 21:19

To je dilema, nicmene v prirode se mu bude dychat lepe, ale i se chodi na tury, tak pokud by mel bradavici, asi to je problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
29.5.16 21:22

Asi bych jednala dle aktuálního stavu, probrala s lékařkou, ono maminka má pravdu s tou hygienou, ale spíš bych se bála o to, že se mu zase ještě víc rozjede kašel. Vem to i z druhé strany, pokud kašle v noci, že nemůže spát, nevyspí se učitelky, děti a ani kluk. Neraď se tady, ale s pediatrem a ve škole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
29.5.16 21:22
@Anonymní píše:
Jo on by chtěl teda tvrdí že mu to je jedno ale zaplacené už to má pul roku. výmluvy nehledám jen se bojím že sotva ho dám dohromady ( noc co noc kašle tak že nemůže pořádně spát chodí pořád pít přes den taky pořád kašel)

v takovým stavu mi nepřijde způsobilý jet na švp, já bych teda nebyla nadšená, kdyby moje dítě jelo, a dostalo syna na pokoj, a v lepším případě se skrz jeho kašel nevyspalo, v horším by ten kašel chytlo taky. kdy mají jet? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10049
29.5.16 21:25

Neposlala bych ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 21:25

No právě že mají jet za týden kašle pořád hodně taky tu jednu bradavici má hodně velikou ted mu to ve čtvrtek maji i vystřihnout. kvůli kašli mi už v pátek dr říkal že asi do pátku ho ještě nechá raději doma

• Nahlásit
  • Citovat
31695
29.5.16 21:26
@Anonymní píše:
No právě že mají jet za týden kašle pořád hodně taky tu jednu bradavici má hodně velikou ted mu to ve čtvrtek maji i vystřihnout. kvůli kašli mi už v pátek dr říkal že asi do pátku ho ještě nechá raději doma

tak to řešíš předčasně, za týden může být kašel fuč. a kožní když by to povolila, tak asi ví, co dělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
29.5.16 21:27

Tak taky záleží na učitelce.
Dcera ( 1.třída) jela na ŠvP v lednu na hory. 80% dětí padlo před ŠvP…zůstaly tři děti co se nedoléčily…jinak sirupem na kašel a sprejem do nosu se doléčovala celá třída…každý den byla dcera venku v zimně a lyžovala a jiné zimní radovánky a od ŠvP nebyla nemocná. Já jsem dceru nechtěla pustit a učitelka mně přemluvila, že se postará jako o vlastní…byla jsem připravena si pro dceru kdykoli dojet…na fotkách bylo vidět, že ty šály jim všem vázala dospělá osoba…dcera říkala, že museli ukazovat zda mají 2× ponožky atd…

Já bych počkala co řekne dr. na tu laryngitidou :think: to sranda není, pokud dr. uzná, že může (pochybuju, že ho dr. pustí) a může na těch „bradavicích“ v pohodě ujít 5km bez bolesti tak bych pustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
29.5.16 21:31

Hygiena dcera říkala, že učitelka si vzala holky…družinářka kluky a jely dítě po dítěti jedno mýdlo…když šly ven tak otevřela uč. krém a co viděla to namazala :mrgreen: prostě tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
30.5.16 06:34

Já bych v tomhle stavu dítě nenechala jet.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama