Poslat žádost o přátelství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 21:58

Poslat žádost o přátelství?

Chodím s jedním mladým klukem. Teď jsem poznala i jeho bratra. Občas prohodíme pár slov, nékdy jen pozdrav.Je to moc odvážné nebo vlezlé mu poslat žádost o přátelství? Prosím ponechat anonym nebo smazat :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
724
12.11.21 21:59

Nebylo tu nedávno totéž?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27538
12.11.21 22:00

Nedělala bych to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
12.11.21 22:04
@Myšák24 píše:
Nebylo tu nedávno totéž?

Něco podobného. Tam to byl milenec a brácha - potenciální milenec na výměnu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 22:12
@pikola píše:
Nedělala bych to

Proč?

• Citovat
  • Nahlásit
724
12.11.21 22:38

@Kamkam Jo právě si říkám, jestli to není totéž. :mrgreen: Ale tady bych to hádala mladší. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2143
13.11.21 00:04

Smankot to se už lidi neumí sami rozhodovat o takových blbostech a musí si své rozhodnutí nechat schválit internetem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
13.11.21 08:19

Podle nedávné diskuze jsem myslela, že je to bratr milence… takže už s milencem chodíš?
a jako nevím, co tu řešíš, nepřijde Ti to dost pubertální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
13.11.21 09:56
@Myšák24 píše:
@Kamkam Jo právě si říkám, jestli to není totéž. :mrgreen: Ale tady bych to hádala mladší. :D

Teoreticky jo, ale mate mě tam to „s mladým klukem“ :think: :mrgreen: ale není co řešit. Poslat někomu žádost o přátelství.. to není žádná závažnost. Ale někteří lidi si přes fb nechávají dost lézt do soukromí. Tam bych si nepřidávala každého s kým „prohodím pár slov“. Nicméně mám pocit, že zrovna tihle lidi to paradoxně dělají víc.
Ale tady jde zase o potencionálního švagra (možná). Tak proč si ho do přátel nepřidat. Joo, teď z toho dělám vědu, ale o nic nejde. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
13.11.21 10:32
@Anonymní píše:
Chodím s jedním mladým klukem. Teď jsem poznala i jeho bratra. Občas prohodíme pár slov, nékdy jen pozdrav.Je to moc odvážné nebo vlezlé mu poslat žádost o přátelství? Prosím ponechat anonym nebo smazat :oops:

Vzhledem k tomu, ze se ti bratr podle vseho libi, jinak bys takovou pitomost neresila, bych to urcite nedelala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
14.11.21 03:24

Mu lajkni nějakou fotku ať si všimne profilu a pokud bude chtít, přidá si tě sám..

Ale stačí pár hltu vína, žádost pošleš bez rozmyslu a uvidis 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat