Poslech s Angelsounds a výrazné zpomalení srdíčka plodu ve 20tt

30
15.8.21 10:22

Poslech s Angelsounds a výrazné zpomalení srdíčka plodu ve 20tt

Ahoj holky :*
Při poslechu s Angelsounds slyším pokaždé výrazné zpomalení tepové frekvence u mimíska
Vždycky je to jen chvilková záležitost a pak se vrátí tep miminka do normálu. Na kontrolu a 2.screening jdu až koncem srpna 🤔 😔 Měly jste to také některá takhle? Strašně se bojím, že to znamená nějakou hrůzu, nebo hypoxii 🤧 prosim, nesuďte mě a neříkejte, že mám jít radši už teď k doktorovi, vím sama, že musím🙏 Ale chtěla bych jen poradit a vědět, že se toto také u někoho z Vás vyskytlo, popřípadě co z toho bylo nebo vzniklo. :think: moc všem děkuji za odpověďi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2817
15.8.21 10:33

Ale tak na poradnu jdes driv, nez koncem srpna ne? Ja nevim, ale ten AS neni lekarsky pristroj, nevim, jestli z toho muzes delat nejake zavery, jestli je neco spatne nebo ne…tohle byl duvod, proc jsem si ho nakonec rozmyslela, takhle bych se presne stresovala, ze slysim neco jinak, nez si predstavuju, ze mam slyset…treba nejdriv slysis svuj teo a pak teprv miminko, nebo cokoli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
15.8.21 10:42

@Melodie91 dali mi termín až koncem srpna na ten 2.screening 🤷‍♀️ tak uvidíme, mám strach a už ho nepoužiju nebo bych se za chvíli asi zbláznila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4958
15.8.21 11:06

Prosím tě, nevyšiluj. Pravděpodobně je miminko natočené tak, že tep jeho srdce se mísí s tvým, a na chvilku ho ten tvůj přebije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
15.8.21 11:10

@SlečnaDahlia tak v to doufám, že je to takhle, ikdyž tomu moc nevěřím :,( to bych poznala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13128
15.8.21 11:23

To je tak, když se laik vyšetřuje maketou lékařského přístroje. :) 8o

Příspěvek upraven 15.08.21 v 19:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
15.8.21 11:42

Naše holčička měla kolem 30tt zachycenou arytmii srdce a byla opravdu jasně slyšitelná i přes Angel sound. Byly jsme i na kontrole v Brně. Bylo to spíš jakoby vynechání ťuknutí srdce a přes AS to znělo opravdu strašidelně. Ale i dle Dr nešlo o nic vážného, někdo takovou arytmii má a ani o tom neví. Každopádně u nás se vše do porodu zpravilo a i po porodu vše v pořádku. Takže to něco může být, ale taky vůbec nemusí. Takto jen naše zkušenost..🍀 ✊🏻 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
15.8.21 11:55

@eva valoi to máš sice pravdu, ale po pěti potratech a ZT bez zjevné příčiny by ses také více hlídala, že? ;) ale těžko vysvětlovat někomu, kdo tohle sám nezažil 👍jinak dík za tvůj názor na který jsem se neptala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
15.8.21 11:57

@Rickym moc děkuji za odpověď ❤️ a hlavně za uklidnění ❤️ jsem ráda, že se to u vás zpravilo 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
15.8.21 12:05

@Wirthi pro svůj klid, můžeš zavolat Dr a domluvit si kontrolu. Já měla předchozí těhotenství ukončeno z důvodu vývojové vady a teď v tom dalším těhotenství byla moje Dr empaticka a chápala všechny moje obavy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
15.8.21 12:49

@Wirthi já teď přes AS víc slyším pohyby než srdíčko. A to :srdce: slyším mnohem hůř než třeba v 18tt… Já myslím, že to je tím, jak se miminko pohybuje. Pokud tam slyšíš i šplouchání, tak bych se zbytečně nestresovala :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.8.21 14:13

Taky jsem to takto měla u syna. Při poslechu přes angelsounds jsem pravidelně slyšela výrazné zpomalení srdečního rytmu(třeba na poloviční frekvenci, trvalo to třeba 7 vteřin, pak se srdíčko zase postupně zrychlilo). Hodně mě to znervózňelo. Nakonec jsem někde vypátrala, že srdeční rytmus takto malých miminek nemusí být úplně pravidelný. Pak jsem už raději neposlouchala. Nakonec je úplně v pořádku, žádné problémy se srdcem nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4958
15.8.21 19:01
@Wirthi píše:
@eva valoi to máš sice pravdu, ale po pěti potratech a ZT bez zjevné příčiny by ses také více hlídala, že? ;) ale těžko vysvětlovat někomu, kdo tohle sám nezažil 👍jinak dík za tvůj názor na který jsem se neptala ;)

A ty víš, co uživatelka, na kterou reaguješ, kdy zažila? Je mi líto tvého trápení, ale opravdu nejsi jediná na světě, kdo si kolem početí a těhotenství prošel nějakými potížemi. A na názory ses výslovně ptala, proto jsi taky založila diskusi. Angel Sounds není přístroj suplující lékařské přístroje a tohle přesně je ten důvod. Miminku velmi ubližuje stres. Není třeba být arogantní a kousavá jen proto, že ti to někdo řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
15.8.21 19:42

@SlečnaDahlia bohužel jsem se ptala na zkušenosti a na to, kdo tohle zažil. Nevím o tom, že bych se ptala na názor :) :pocitac: ale dík za reakci :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
15.8.21 19:53

No ja nevim, ale i pri porodu, kdyz jsem byla pripojena pasy, tep miminka vyrazne kolisal, hodnoty si nepamatuju, ale pry to bylo v poradku :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat