Poslední dávka rodičáku a nástup do práce

9755
13.9.21 09:12

Poslední dávka rodičáku a nástup do práce

Dobré dopoledne, prosím zkušenější o radu. Od 1.9. 2021 jsem nastoupila do práce na hpp na zkrácený úvazek. Normálně mi bez výjimky chodí RP 10.dne v měsíci, zatím tento měsíc nic. Dopočítávala jsem, zda ho tedy nemám už vyčerpaný, ale ještě tam po sečtení všech vyplacených dávek v internet. bankovnictví něco zbývá (cca jedna a půl dávky, měla jsem 8k měsíčně a do těch 300k chybí ještě 13 a něco). Jenže teď prostě nepřišlo nic zatím. Na pracák se snažím dovolat a zeptat se, ale zatím marně, buď obsazeno, nebo to nikdo nebere. Netušíte, kde je chyba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11420
13.9.21 09:16

Tak to fakt netušíme. Ale s nástupem do práce to nemá nic spolecnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25259
13.9.21 09:17

U nás tenhle měsíc taky rp prisel dýl než obvykle. Desateho byl pátek, tak to možná přijde během dneška :nevim: kdyby ti došel, tak ti pride papír z pracáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26432
13.9.21 09:35

Nepřišel Ti větší ten poslední? Oni to někdy scukávají. Jinak počkat. S nástupem do práce to nemá nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
13.9.21 09:44
@Svistice píše:
Nepřišel Ti větší ten poslední? Oni to někdy scukávají. Jinak počkat. S nástupem do práce to nemá nic společného.

Prave ze ne, prisla presna castka co vzdycky, pritom tam minimalne musi viset nejake drobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50445
13.9.21 10:14

Az ti rp skonci, dostanes vyrozumeni z pracaku. S nastupem do prace to nesouvisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
13.9.21 10:43

@sakota chyba je v tom že tento mesiac majú s tým rodičovským čas… Je nás viac co nám chodil 10 teho a tento mesiac nic. Takže musíme si počkat… Udajne ministerstvo zmenilo výplatny termín na 13 teho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
13.9.21 10:58

@sakota
Mě přišel až dneska, ale posledních par měsíců mi to takto později chodí. Neřeším to a podle mě plasis zbytecne brzo, on ještě přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat