Poslední dobou nemohu dosáhnout orgasmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetka247
Povídálka 12 příspěvků 09.02.18 22:07
Poslední dobou nemohu dosáhnout orgasmu.

Mám nového přítele. Všechno klape tak ja má, až na to že sem s ním nikdy nedosáhla orgasmu. Zkoušeli jsme to různě a já stejně nic necítím. Poslední dobou se neudělám ani sama, ačkoliv mi to dříve trvalo maximálně pět minut. Řekla sem si že počkám, ale už je to skoro měsíc a je to čím dál horší.

Jestli s tím má někdo zkušenosti nebo ho napadá co to mohlo způsobit byla bych moc ráda kdyby jste mi poradili. Předem děkuji :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.02.18 22:08

Co zkusit nějakou hračku, změna poloh :think: sama za 5 minut ty vol* :lol: :potlesk:

Klopotkova
Echt Kelišová 8296 příspěvků 09.02.18 22:13

Já jsem se s chlapem nikdy neudělala, jen, když jsem si to dělala sama nebo se ženou.

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 09.02.18 22:38

@Petruna21 5 minut se ti zdá hodně nebo málo?

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.02.18 22:42

@iila Na to že si to dělá sama tak málo :lol: docela rychlík :lol:

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 09.02.18 22:51

@Petruna21 Když si to děláš sama, tak tu délku můžeš dost ovlivnit, ne? Když si chceš užít, tak se to dá protahovat, když spěcháš, dá se to zkrátit.

@Anetka247 A napadá tě, co je teď jinak? Kolik ti je a kolikátý partner to je?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 09.02.18 22:51

Taky s tím mám problém, ale když dám o flašku vína míň, tak se někdy i zadaří.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.02.18 22:52

@iila Já nevím já si to sama nedělám nemám to za potřebi :)

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 09.02.18 22:55

@Petruna21 No tak to máš štěstí. :mrgreen:
Doufám tedy, že to znamená, že máš skvělého partnera.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.02.18 22:57

@iila Přesně tak mám skvělého partnera :) tak že sama si to vážně nedělám :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 23:06

Ja to mam taky bohuzel vetsinou tak. Jedina poloha kdy mi to jde je kdyz jsem na konicka, ale to ho nemam pokazdy. Patrneri na orgasmus vliv nemeli, proste ho pri klasickym sexu nemam

Anetka247
Povídálka 12 příspěvků 09.02.18 23:08

@iila předtím sem měla tří léty vztah, ale při samotném aktu sem orgasmus neměla. Většinou při orálu nebo drážděním klitorisu. Jediné co je po sexuální stránce jinak je to že mému bývalému tolik nezáleželo na orgasmu a netlačil na mě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 23:09

Mám stejný problém. Partner mě udělá jen orálem, samotným stykem nikdy. Vlastně jsem nikdy orgasmus nezažila, až s ním poprvé v 23letech.Sama jsem se nikdy neudělala, možná by k tomu i došlo, ale trvalo to i půl hodiny a nic. Jinak mě k orgasmu pomáhá womanizer. Udělám se sama, i třeba z boku při sexu

Venetia
Hvězda diskuse 37522 příspěvků 09.02.18 23:15
@Petruna21 píše:
@iila Na to že si to dělá sama tak málo :lol: docela rychlík :lol:

to zvladnu rychleji :D s chlapem vyjimecne..teda s tim aktualnim

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 09.02.18 23:24

@Venetia Já taky :) Většinou to ale rychleji zvládat nechci.

@Anetka247 Myslíš, že to může být tím nátlakem? A dá si to partner vysvětlit, že ten orgasmus nemusíš mít pokaždé (jestli ho teda opravdu nemusíš mít pokaždé)? Jo a rozumím tomu správně, že si pomáháš sama přímo při sexu a nejde to?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >