poslední injekce, za jak dlouho OPU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.03.10 10:57
poslední injekce, za jak dlouho OPU

Ahoj holky,
včera jsem byla na 2.UTZ v Gennetu před OPU. Protože jsem byla objednaná až na odpoledne, tak telefonicky jsem se domluvila, že ráno ještě píchnu poslední fostimon+menopur a orgalutran. Na OPU jdu v úterý ráno. Dnes si už nic píchat nemám, jen večer Pregnyl. Zítra také už nic. A to mi přijde celkem dlouho :-). Jako všechny, se nemůžu dočkat mrgreen: a bojím se, aby nedošlo předčasně k ovu a aby bylo všechno tak, jak má.
ZAjímají mě vaše zkušenosti a též to, zda tu časovou proluku máte nebo jste měly stejně, jako já.
Do teď jsem byla v pohodě ( injekce snáším OK ), ale teď už začínám být dost nervozní, aby bylo vše tak, jak má :-D .
 díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 14.03.10 11:08

Ahoj…neboj,pauza v injekcích je normální…taky jse to tak měla…
Večer orgaluran,pak den nic a další den OPU.
Máš injekci na zabránění OVU :wink:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.03.10 11:17

No právě že orgalutran jsem si měla píchat vždy ráno, kolem deváté a poslední jsem měla včera. Dneska a zítra už ne. I jsem se na to ptala doktorky ( sice jsem si přišla, jak blázen :lol: ), jestli i tak mi tam ty vajca vydrží :-D tak že ano.
Dneska večer akorát ten pregnyl…

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 14.03.10 11:19

Neboj,vydrží :wink: :wink: oni vědí,co dělají…tak držím palečky na kvalitní vajíčka :-D

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.03.10 11:32

Díky Peťo :kytka:

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 14.03.10 11:33

Není zač a dej vědět ja je a jak jsi dopadla…
kolik jsi „snesla“vajec :mrgreen:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.03.10 11:45

:lol: Na pravé straně jich je 5, na levé 10-12. Některé jsou už dost velké :-D, tak proto mám trochu obavy, aby vydržely :-)No jo pěkná slípka :lol:
Určitě dám vědět

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 14.03.10 11:51

Tak to je super počet :palec: určo z toho budou krásná a kvalitní vajíčka a pak ta nejkrásnější miminka :lol:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.03.10 12:02

Kéžby :-D Už by bylo na čase :-)
A jestli nevadí, Matyášek se povedl přirozeně nebo s pomocí?

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 14.03.10 12:44

leni - neboj, dr. opravdu ví, co dělají, já píchala pregnyl v sobotu, v pondělí OPU
tak držím palce, ať jsou vejce kvalitní a hlavně, ať se pak embryja drží a jedou :pankac: :palec:

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 14.03.10 13:03

Leni,Matášek je z Podolí…IVF-ICSI…
a jasně že nevadí,že se ptáš :wink:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.03.10 14:06

Holky díky moc ještě jednou. Byla jsem nakoupit, abych se rozptýlila a vaše uklidnění dělá zázraky :-D
Dám určo vědět a vaše dětičky, ať se mají k světu. NArozené i ty v bříšku :-) Bori to to uteklo, 30týden,. Moc moc gratujuju. A jak ti je? Všechno v pořádku?

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 14.03.10 19:16

leni to je fajn :pankac:
jojo, máš pravdu, teď už to letí, už opravdu kupuju ty velké věci pro děti, ať to nejsou socky :mrgreen:
je mi přiměřeně stavu řekla bych dobře, břicho táhne dolů (nabrala jsem zatím 10kg), skoro jen ležím, delší sezení, chození už prostě nedávám… ale to si nestěžuju, já už to nějak odležím :pankac:
tak tfuj tfuj

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 14.03.10 20:12

Tak 10 kg je moc pěkný :palec: Když si vezmeš, že v posledních 2 měsících ( jestli se nepletu :nevim: :-) ) je to hlavně o zadržování vody :wink:
Fakt držím všechny palce co mám :-D , ať bobísci vydrží co nejdýl v bříšku. A už znáš pohlaví?
Zatím se loučím, jedu si nechat píchnout ten pregnyl. :mavam:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 16.03.10 13:44

Ahojky holky, díky moc za podporu. Hodně pomohla, vajca nikam neutekla :mrgreen: . Odebrali jich 15, dobrých 10 :wink: .
Tak teď budeme vyčkávat :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >