Poslední kapka, dnes začínám znovu - zhubout a žít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luca1109  12.04.18 12:54
Poslední kapka,dnes začínám znovu-zhubnout a žít

Ahoj. Jmenuju se Lucka je mi 32,mám 2 zdravé holky, muže, dům a jsme zdraví. vše jse skoro až perfektní, jen já se sebou nejsem spokojená asi jako každá žena. už se to táhne dobrých pár let. už jako malá holka jsem byla oplácanější a nesla si to vše až do puberty kdy jsem pak zhubnula našla si mého muže a porodila během5let 2 holčičky a pak ani nevím jak se to nějak zvrtlo a já pomalinku ale jistě začala přibírat. začali různé diety, jídelníčky a cvičení. pokaždé se zadařilo. dohromady jsem asi zhubnula 3× a držela vše třeba půl roku, ale pak přišla nějaká pecka třeba mi umřel pejsek a já se vším sekla.ted za poslední rok jsem nedělala pořádně nic.jsem v práci pak letím domů a tady další povinnosti a na nic nějak nebyl čas. včera jsme byli s rodinkou na nákupu..ted se oteplilo tak holky začali nosit sukýnečky, kratásky, všecno hodně krátký, manžel se samozřejmě rád podívá a jak jsem si všimla i oni na něj i když má na sobě montérky..bylo mně hrozně, já jako přerostlá obluda. řekla jsem si už dost, ale opravdu. dneska začínám. změřila jsem se, vyfotila. a začnu s Jillian. vždy mi pomohla a cvičení se mi líbilo. s jídlem už to také znám. omlouvám se za můj dlouhý článek, ale už jsem to potřebovala někde alespon napsat a ulevit si :)když bude chtít někdo začít se mnou budu ráda..každý den sem budu psát abych nepovila. mějte se hezky Lucka :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 12.04.18 12:57

Přítelkyně cvičí Jilian, už několik let. Určitě to k něčemu je, ale dle mého to není úplně super cvičení pro lidi s obezitou, protože se tam dost skáče a to zatěžuje klouby. To stejné insanity, to přítelkyně cvičí už jen sporadicky, protože není tolik času.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.04.18 12:59

@Luca1109 :hug: Jojo mě vidina toho léta taky začala hryzat :D Už jedu necelý měsíc, akorát ne Jillian, ale mám 30denní výzvu jako apku v mobilu.. super věc :) Držím palce jinak

Luca1109  12.04.18 13:01
@Jakub81 píše:
Přítelkyně cvičí Jilian, už několik let. Určitě to k něčemu je, ale dle mého to není úplně super cvičení pro lidi s obezitou, protože se tam dost skáče a to zatěžuje klouby. To stejné insanity, to přítelkyně cvičí už jen sporadicky, protože není tolik času.

obézní ještě nejsem, ale když nežačnu něco dělat tak budu, s Jill jsem cvičla několik měsíců tak vím :) děkuju

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 12.04.18 13:03

@Luca1109 tak hodně štěstí :kytka: Jako za nás chlapi můžu říct, že v létě ty sukýnky a krátký kraťásky dělají své :mrgreen:

Luca1109  12.04.18 13:04

@lavazza2 30denní výzva co to je? mně ale nezačalo hryzat blížící se lého, ale tak nějak celej můj dosavadní život. nechci aby se za mě manžel ani děti nemuseli stydět. bejt hezká a hlavně zdravá a být tady jen pro ně :)

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 6061 příspěvků 37 inzerátů 12.04.18 13:07

@Luca1109 ahoj, urcite mas dost vule vse zmenit, drzim palce. @Tiger-lily ráda poradi a mela by se ted dokonce odstartovat vyzva se soutezi ;)

Luca1109  12.04.18 13:07

@Jakub81 to si myslím. před hodinou mně volal a a ještě mi řek že takový holky jako byly včera v krámu jsou i u něj v práci a že je radost se kouknout..a to už mě rozekalo, takže do toho jdu na plnoa ještě mu ukážu. děkuju

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.04.18 13:09
@Luca1109 píše:
@lavazza2 30denní výzva co to je? mně ale nezačalo hryzat blížící se lého, ale tak nějak celej můj dosavadní život. nechci aby se za mě manžel ani děti nemuseli stydět. bejt hezká a hlavně zdravá a být tady jen pro ně :)

Tohle: https://play.google.com/…apps/details?…

Hodně to člověka nakopne, zvyšující se obtížnost, ukázky cviků (pokud někdo se cvičením začíná), cvičení rozdělené na části těla (já jedu všechny najednou, jelikož mi to připadalo moc jednochudé a nesmyslné dělat jen jednu partii) :)

Luca1109  12.04.18 13:10

@Káťa19 děkuju :)budu se hlásit jak jsem na tom :kytka:

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 12.04.18 13:10

@Luca1109 My vás taky rádi pozlobíme.. 8) Třeba kecal. Rozhodně to ze začátku nepřepískni, člověk pak rychle ztratí motivaci. Koukni na to insanity cvičení, to je hodně účinné a rychlé. Akorát málo kdo to může cvičit doma :mrgreen:

Tableta
Závislačka 3744 příspěvků 12.04.18 13:14
@Luca1109 píše:
@Jakub81 to si myslím. před hodinou mně volal a a ještě mi řek že takový holky jako byly včera v krámu jsou i u něj v práci a že je radost se kouknout..a to už mě rozekalo, takže do toho jdu na plnoa ještě mu ukážu. děkuju
:roll: hm, to je teda motivace :cert: dacan jeden

Luca1109  12.04.18 13:14

@Jakub81 jo to on rád, protože ví že mě to nenechá chladnou :D jj kouknu

Strecha
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 12.04.18 13:15

Haaaa, tak ja bych se pridala:-) Zrovna pred tydnem jsem na to myslela, ze zacnu neco delat. Jsem na tom asi se vsim podobne, akorat nechodim do prace (deti 3roky a 9mesicu). Jillian jsem take cvicila (30day shred a 6week…). Musim ale rict, ze jsem kdysi jela podle jineho programu (trener-online.cz)a po tom jsem bezvadne zhubla a zpevnila se. Byl to intervalovy trenink (1den se behalo a 1den cvicilo,1den v tydnu pauza). Zabralo to tak 30-45minut denne. Plus uprava jidelnicku. Beh byl intervalovy-napr. 30vterin sprint,1minuta chuze (celkem treba 5×). Koukni na to. Ja zacnu s necim asi az pristi tyden, mam nemocny deti. Ale potrebuji to s nekym diskutovat at me to motivuje ;)

Luca1109  12.04.18 13:17

@lavazza2 děkuju mrknu se na to :*

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama