Poslední pokus ho získat zpět anebo se na to vykašlat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 14:58

Poslední pokus ho získat zpět anebo se na to vykašlat?

Ahoj holky,

mám takovou zapeklitou situaci s jedním mužem a za pár dní má narozeniny. Mám pro něj připraven dárek a váhám, co s tím.

Ublížil mi - hodně. Nějaký týden se s ním nebavím, ale to nic nemění na citech.
Dárek mu nebudu předávat osobně, protože se ani neuvidíme - na ten den. Bude v zahraničí. No a já pořád přemýšlím, zda se na to vykašlat a celý to přejít anebo mu dárek poslat.

A pokud poslat, tak zda jen to, co mám anebo i nějaký dopis k tomu? Chtěla jsem mu místo přání dát jednu mou fotku, kterou má strašně rád a napsat na druhou stranu, že jsou vzpomínky, které bolí víc než jiné (v tu dobu jsme byli šťastně zamilovaní) a že mu přeju, aby byl šťastný, jako jsem byla já, když jsem mu tuhle fotku fotila.

Co si o tom myslíte?

Nebo samozřejmě mohu udělat dál uraženou a nebavit se s ním a na nějaký narozeniny se vykašlat.

Díky moc,

:kytka:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.10.21 14:59

Ten nadpis zní blbě - získat zpět je špatně řečeno, spíš mu prostě dát najevo, že i přesto co se děje, ho miluju.

• Citovat
  • Nahlásit
14309
13.10.21 15:00

Nedelej to..fakt chces nekoho, kdo ti ublizil? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.21 15:01

A on je ženatý, dětný nebo v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
13.10.21 15:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

mám takovou zapeklitou situaci s jedním mužem a za pár dní má narozeniny. Mám pro něj připraven dárek a váhám, co s tím.

Ublížil mi - hodně. Nějaký týden se s ním nebavím, ale to nic nemění na citech.
Dárek mu nebudu předávat osobně, protože se ani neuvidíme - na ten den. Bude v zahraničí. No a já pořád přemýšlím, zda se na to vykašlat a celý to přejít anebo mu dárek poslat.

A pokud poslat, tak zda jen to, co mám anebo i nějaký dopis k tomu? Chtěla jsem mu místo přání dát jednu mou fotku, kterou má strašně rád a napsat na druhou stranu, že jsou vzpomínky, které bolí víc než jiné (v tu dobu jsme byli šťastně zamilovaní) a že mu přeju, aby byl šťastný, jako jsem byla já, když jsem mu tuhle fotku fotila.

Co si o tom myslíte?

Nebo samozřejmě mohu udělat dál uraženou a nebavit se s ním a na nějaký narozeniny se vykašlat.

Díky moc,

:kytka:

Davat svou fotku chlapovi co mne ublizil a evidentne o mne nema zajem je hrozne zoufale. Jestli te vezme zpet, tak te bude mit za onuci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6394
13.10.21 15:03

Tak asi hodně záleží, v jakém jste vztahu, jak ti ublížil, co bylo příčinou sváru…???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
13.10.21 15:06

No nepíšeš, čím ti ublížil. Ale nejeví o tebe zájem, tak se mu nevnucuj. Pokud ublížil on tobě, měl by to být on, kdo se tě bude snažit dostat zpět, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
13.10.21 15:10

Na jeho místě by mi to v podstatě přišlo jako emoční vydírání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 15:12

Nemá děti, není ženatý.
poznali jsme se když byl zadaný, rozešel se, my spolu byli rok a já zjistila, že se vídá s ex, ona ho šíleně uháněla celou dobu.

to je už nějaký měsíc zpět, dali jsme to zase normálně dohromady, já mu to odpustila, protože vlastně o nic nešlo, já se taky vídám s ex - kamarádsky.

no a měsíc dozadu jsem zjistila, že se s ní vyspal.

vyhodila jsem ho, brečela jsem jak šílená, že ho nenávidím (absolutně neadekvátní reakce mého věku) a ať táhne. Měsíc s ním nejsem v kontaktu, on mi denně píše - jen 1 zprávu. Já nereaguju.

on se vykašlal na můj svátek co jsem měla (to jsme byli čerstvě od sebe) a já mu teď chtěla ukázat, že jsem „víc“, že jsou události, na který nezapomínám. Vlastně to nedělám abych ho potěšila, ale abych mu ukázala, že i přesto jak mě ranil, tak mám pořád úroveň a nikdy bych na tohle nezapomněla.

• Citovat
  • Nahlásit
4029
13.10.21 15:13

Já to tak nemám ráda, tyhle „říkám něco jiného než co chci“ manévry ve vztazích.

Nazýváš to „posledním pokusem“ a přitom sis vyfantazírovala dopis na rozloučenou („a že mu přeju, aby byl šťastný“), kterým se o to chceš pokoušet. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 15:13
@JanaDaR píše:
Na jeho místě by mi to v podstatě přišlo jako emoční vydírání.

asi jo. A i kdybych mu dala jen ten dárek (je ryze chlapský, nic osobního to není)? Žádnou fotku-přání k tomu?

• Citovat
  • Nahlásit
21691
13.10.21 15:14
@Anonymní píše:
Nemá děti, není ženatý.
poznali jsme se když byl zadaný, rozešel se, my spolu byli rok a já zjistila, že se vídá s ex, ona ho šíleně uháněla celou dobu.

to je už nějaký měsíc zpět, dali jsme to zase normálně dohromady, já mu to odpustila, protože vlastně o nic nešlo, já se taky vídám s ex - kamarádsky.

no a měsíc dozadu jsem zjistila, že se s ní vyspal.

vyhodila jsem ho, brečela jsem jak šílená, že ho nenávidím (absolutně neadekvátní reakce mého věku) a ať táhne. Měsíc s ním nejsem v kontaktu, on mi denně píše - jen 1 zprávu. Já nereaguju.

on se vykašlal na můj svátek co jsem měla (to jsme byli čerstvě od sebe) a já mu teď chtěla ukázat, že jsem „víc“, že jsou události, na který nezapomínám. Vlastně to nedělám abych ho potěšila, ale abych mu ukázala, že i přesto jak mě ranil, tak mám pořád úroveň a nikdy bych na tohle nezapomněla.

Kočko, on už dávno ví, že nemáš úroveň, bohužel. Tu scénu, co jsi mu předvedla, jentak neodmažeš a naopak budeš působit jako mnohem větší zoufalka a hysterka, pokud ho teď začneš takhle citově atakovat. Radši tu fotku spal a obřadně si ho škrtni ze svého života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
13.10.21 15:15
@Anonymní píše:
asi jo. A i kdybych mu dala jen ten dárek (je ryze chlapský, nic osobního to není)? Žádnou fotku-přání k tomu?

Tak si odpověz na otázku Proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
13.10.21 15:16
@Anonymní píše:

Hele, proč bys s ním měla hrát hru „já jsem tady ta lidsky na výši“? Lidé obecně zapomínají na svátky, apod. Tímhle nic nevyhraješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
13.10.21 15:17

Vykašli se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu