Pošli to dál - děláme dobré skutky :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 15.10.18 13:53
Pošli to dál - děláme dobré skutky :)

Už 18 let si maminky pomáhají na eMiminu slovem i činem… a protože úsměvů není nikdy dost (a s nadcházející zimou jich bude třeba!), rozjíždíme nekonečný seriál dobrých skutků! :dance:

Tato diskuze funguje jako štafeta

Uživatelka dostane babu od jiné uživatelky a má pak 4-5 dny na to, aby udělala dobrý skutek. Pak napíše do diskuze, co spáchala za dobročinnost :) a jaké to bylo, a předá babu další uživatelce tím, že ji zmíní (zavináč a nick). Ideálně označujte uživatelky, u kterých víte, že na eMiminu jsou aspoň 1× týdně. Zapojit můžete kohokoliv, koho znáte z diskuzí nebo vám prostě padl do oka. :) Doporučuji při své „výpovědi“ citovat příspěvek, kterým jste byly označené. ;)

Co se počítá jako dobrý skutek?

Může to být jen něco malého a neočekávaného, ideálně by mělo jít o něco, co obvykle neděláte. ;) Počítají se různé pomoci na eMiminu i mimo něj. Čím víc se bude šířit dobro „do terénu“, tím lépe! Od rozpovídání zasmušilé prodavačky, uklizení odpadků kolem domu po darování oblečků mamince v nouzi. Každé z nás se určitě naskytne šance, kdy může svou pozorností vyvolat úsměv nebo přinést úlevu.

Co když štafetu nemůžu splnit?
Pokud se dobroskutková štafeta dostane k vám a vy víte, že na dobroskutky nemáte energii a myšlenky, použijte žolíka – napište, že je to teď nad vaše možnosti a zmiňte za sebe náhradníka. Jen tak se povede posílat dobré skutky dál, děkujeme!

Tato diskuze probíhá nonstop – můžete se tu podělit o svůj dnešní dobroskutek, i když nejste nominovaní a nominovat. :)

Těšíme se na krásné příhody a hlavně více úsměvů na ulicích i doma, :srdce:
Za redakci eMimina zdraví Monika

A jak jinak začít než vlastním dobrým skutkem? :) Zavolala jsem své dávné kamarádce, o které jsem se dozvěděla, že prochází těžkým těhotenstvím. I když jsme se dlouho neslyšely, byl z toho příjemný hodinový rozhovor a loučila se se mnou s díky, že se mohla někomu vypovídat.

A teď už předávám první štafetu – @Tiger-lily, jdeš do toho? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 15.10.18 14:31

:palec: :palec: :palec: Přeju této diskusi předlouhý život :srdce:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 15.10.18 15:02

Já jsem dnes zrovna udělala dobrý skutek.Stará paní šla s nákupem a upadla naštěstí se jí nic nestalo tak jsem ji vzala nákup paní doprovodila a odnesla nákup domů.

Předávám štafetu jdeš do toho? @Ivana 85

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 15.10.18 15:42

@janablizkova počkej, ať v tom nejsou zmatky. Můžeme tu psát svoje dobrý skutky, ale myslela sem, že vykopávat bude jeden - a ten vykopl na Tigerlily a ona pak zmíní dalšího atd. Prostě takovej řetěž?
@admin ?

lucynka25
Echt Kelišová 7923 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 16:03

@Mar__tanka1983 také jsem myslela, že to tak bude aby v tom nebyl hokej a vyčkávám :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5826 příspěvků 15.10.18 16:22

Tak toto je sakra dobrý nápad! :palec:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 15.10.18 16:28

@janablizkova Jano, to je parádní! Díky za inspiraci. :hug: Popravdě původně to bylo myšlené trochu jinak - jako že poběží jen jedna štafeta… ale vícero štafet najednou nám vlastně přijde jako ještě lepší nápad. Když jich pojede více dohromady, znamená to jediné - více dobrých skutků a úsměvů a diskuze neusne na těch pár dní! Případně upravím úvodní příspěvek a můžeme se do toho dát. Jen až bude více příspěvků, doporučuji citovat příspěvek, kterým jste byly označené.

Co si o tom myslíte vy ostatní?
Monika

lucynka25
Echt Kelišová 7923 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 16:31

@admin no, asi v tom bude trochu guláš,ale zase bude více dobrých skutků ;)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 15.10.18 16:35
@lucynka25 píše:
@admin no, asi v tom bude trochu guláš,ale zase bude více dobrých skutků ;)

souhlas - bude v tom sice asi pěknej bordel, ale zase, mít bordel v množství dobrých skutků, to neni zlý :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5826 příspěvků 15.10.18 16:59

Souhlasím, bude to bordel, ale pořádek je pro blbce, inteligent zvládne chaos.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33505 příspěvků 10 inzerátů 15.10.18 18:22
@admin píše:
@janablizkova Jano, to je parádní! Díky za inspiraci. :hug: Popravdě původně to bylo myšlené trochu jinak - jako že poběží jen jedna štafeta… ale vícero štafet najednou nám vlastně přijde jako ještě lepší nápad. Když jich pojede více dohromady, znamená to jediné - více dobrých skutků a úsměvů a diskuze neusne na těch pár dní! Případně upravím úvodní příspěvek a můžeme se do toho dát. Jen až bude více příspěvků, doporučuji citovat příspěvek, kterým jste byly označené.Co si o tom myslíte vy ostatní?
Monika
:kytka: Souhlas, ať klidně jede více štafet souběžně. A já věřím, že se mi během pár následujících dní naskytne nějaká příležitost k dobrému skutku,o kterou se budu moci podělit.
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 15.10.18 18:51

Parádní. :D Takže @Tiger-lily a @Ivana 85 - máte babu dobrých skutků. Těším se na zprávu. :palec:

Monika

araw
Neúnavná pisatelka 16632 příspěvků 16.10.18 06:58

Tohle se mi ale libi. Krasny napad :srdce:

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 16.10.18 10:05

:potlesk: parádní nápad, ať se to hezky rozjede :kytka:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 16.10.18 18:44

Jeee snad na mě taky přijde časem ráda :srdce: krásný nápad :potlesk: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >