Poslíčci pouze v noci, můžu tomu pomoci?

Anonymní
5.2.21 09:07

Poslíčci pouze v noci, můžu tomu pomoci?

Jdu si k vam opět pro radu. Vcera jsem byla na kontrole u dr přesně ve 38+0tt a podle odhadů máme 3,4kg. Je mi jasné, ze jsou to jen odhady a je to +-. Brouček uz má hlavičku hodně nízko, porodní cesty přichystane a CS 5-6, coz mi neprijde moc, ale budiž. Nějaké to občasné šimrani poslicku pres den citim, ale nic moc, za to v noci uz se třetí den budím bolestí, nevim jak si lehnout, stale couram na wc klidne i 7× za noc a po vymoceni jsou poslicci jeste horší. Rano, jakoby nic..Vzhledem k mé těhotenské cukrovce(dieta) mě nemohou nechat přenášet, takze příští týden jdu na kontrolu uz do porodnice.. Jenze ja uz bych to mela nejradsi za sebou. Vim, ze ted uz to nezáleží na mne, ale na mimču, kdy se na nas bude chtít jit podivat a narodí se :srdce: ale i tak mi to nedá a ptam se, pomohl některé z vas v takové situsci např pohlavní styk, červené víno nebo nějaké jiné rady? Jedine co, tak piji malinik pro prioravu porodních cest. Dekuji za každou radu :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3586
5.2.21 09:30
@Anonymní píše:
Jdu si k vam opět pro radu. Vcera jsem byla na kontrole u dr přesně ve 38+0tt a podle odhadů máme 3,4kg. Je mi jasné, ze jsou to jen odhady a je to +-. Brouček uz má hlavičku hodně nízko, porodní cesty přichystane a CS 5-6, coz mi neprijde moc, ale budiž. Nějaké to občasné šimrani poslicku pres den citim, ale nic moc, za to v noci uz se třetí den budím bolestí, nevim jak si lehnout, stale couram na wc klidne i 7× za noc a po vymoceni jsou poslicci jeste horší. Rano, jakoby nic..Vzhledem k mé těhotenské cukrovce(dieta) mě nemohou nechat přenášet, takze příští týden jdu na kontrolu uz do porodnice.. Jenze ja uz bych to mela nejradsi za sebou. Vim, ze ted uz to nezáleží na mne, ale na mimču, kdy se na nas bude chtít jit podivat a narodí se :srdce: ale i tak mi to nedá a ptam se, pomohl některé z vas v takové situsci např pohlavní styk, červené víno nebo nějaké jiné rady? Jedine co, tak piji malinik pro prioravu porodních cest. Dekuji za každou radu :mavam:

Bolesti muze zpusbovat prave ten malinik. Me po nem vzdycky bolelo bricho - at uz ke konci tehotenstvi nebo kdyz jsem se snazila podporit potrat. Jinak u nas pomohl sex. Jakmile jsem citila poslicky, tak sex a ejakulace dovnitr. I jsem se pak bavila s porodnikem pri siti a on rikal, ze se da prave porod vyvolat tim sexem. Zajimave bylo, ze par hodin predtim jsem dle monitoru byla nepripravena, deloha klidna, stahy minimalni a zamceno na 7 zapadu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 09:39

@hospodki tak to je hustý! A za jak dlouho si pak porodila? Do dvou dní po? Jej to mi ani neříkej, ze ten malinik spis uškodii 😅 ale neda se říci, zr bych ho pila večer. Každopádně děkuji za rady. O sexu jsem právě cetla, jen jsem si tukala na čelo, ze to asi nebude zase az tak účinný. On se totiž manza hrozně boji, aby nam spis neublížil.. Budu mu to muset poradne vysvětlit. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
5.2.21 09:58

No, proste se vsechno chystá, uz brzo budes mit mimco, vydrž :hug: ted u druheho jsem mela bolestive poslicky asi mesic :roll: držim ti palce :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3586
5.2.21 09:58
@Anonymní píše:
@hospodki tak to je hustý! A za jak dlouho si pak porodila? Do dvou dní po? Jej to mi ani neříkej, ze ten malinik spis uškodii 😅 ale neda se říci, zr bych ho pila večer. Každopádně děkuji za rady. O sexu jsem právě cetla, jen jsem si tukala na čelo, ze to asi nebude zase az tak účinný. On se totiž manza hrozně boji, aby nam spis neublížil.. Budu mu to muset poradne vysvětlit. :mrgreen:

mela jsem poslicky nejak pred pulnoci, takze jsem chlapovi nic nerekla a sli jsme do toho na plno jako vzdy. nemela jsem zadna omezeni v tehotenstvi, takze jeho nic netrklo. V noci se rozjely celkem pravidelny, k ranu to trochu povolilo a pak cely den az do odpoledne chodily v intervalech nekdy 10 min, nekdy 30. Nejak okolo 4-5 odpoledne jsem ho donutila jit se mnou koupit do obchodu pecivo abych se pohla, po ceste na me pejskari venku dost koukali jak jsem to rozdychavala. Jakmile jsme prisli domu, tak interval naskocil na 5 minut, donutila jsem manzela do sebe nacpat jeste veceri aby nebyl podrazdenej (hladovej chlap..). V 7 prijem a o pulnoci se malej narodil. Takze cca 24h od prvnich poslicku a sexu. Nejhorsi byly posledni 3 hodin, protoze jsem pri prijmu byla na 2 cm a ze dve hodiny 8cm, takze to bylo hodne rychle a intenzivni a pak uz mi neslo tlacit jak jsem byla unavena… Me ten malinik nedela dobre, u potratu me jen bolelo bricho a spinila jsem, za 3 dny zadny posun, takzze jsem se na to pak vybodla a sla na revizi. U porodu nevim, pila jsem ho parkrat a pak jsem porodila, ale nevim zda to podporil nebo to bylo prirozene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 10:01

@PaníKadrnožková díky, jsi hodná. Nojo, ja prvorodička, tak clovek je z toho všeho takový zmatený :D ale ono to nejak dopadne, hlavne, at to do porodnice stihneme. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 10:08

@hospodki Šla jsi na to chytře - prý nic ho netrklo. :D Musim zatukat, take jsem se s žádnými problemy během těhotenství nepotýkala, ald i tak z toho mel chlap hrůzu, preci jen je to o trochu necem jiném, nez normálně. Nejak jsem se snažila byt celé těhotenství aktivní, dlouhé procházky, domácí práce, cvičení od A-Z a tajně jsem doufsla, ze mi to k něčemu na konci bude, nez kdybych celé tehu prolezela, tak uvidíme. Každopádně pokud počasí dovolí, mam v planu zitra opet prochazkovat. A muzu ti rict, ze na me koukají lidi jak na blazna na horách (kde bydlíme) normálně, ze se drápu do těch kopců a to nemusim mit ani poslicky jako ty, kdyz na tebe blbě koukali pejskaři. :mrgreen: Panečku, to slo pak ale fakt rychle ze 2 na 8 :palec: hlavne, ze jste byli s mimcem v pořádku. Ten malinik piji uz jen z principu, pro svuj dobry pocit, ze mam snahu neco pro to tělo dělat.. Jeste ho párkrát dám nez dojde a na další uz prdim.

• Citovat
  • Nahlásit
3586
5.2.21 10:24
@Anonymní píše:
@hospodki Šla jsi na to chytře - prý nic ho netrklo. :D

Ja mu ani v noci nic nerikala, az rano, aby se vyspal. Bylo to lepsi nez aby z unavy nekde odpadl. Jen kdyby si ti chlapi pamatovali tu obet pri porodu krapet dele :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 10:30

@hospodki presne jak píšeš :D!

• Citovat
  • Nahlásit
287
5.2.21 13:45

V obou těhotenství nám zřejmě pomohl k porodu pohlavní styk. U prvního syna mi den po sexu začala odcházet hlenová zátka a narodil se za dva dny. U druhého syna už jsem byla ve 40 týdnu a váhový odhad 3.700g, tak toho už jsem chtěla vyhnat ven :lol: Dvakrát jsme to zkusili, po jednom sexu jsem měla silné poslíčky a po tom dalším mi začala odcházet zase hlenová zátka a večer už jsem pak měla kontrakce, před 1 ráno jsme dorazili do porodnice a před 3 už byl syn na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:57

@Petulka91 Jeee tak to je bezva! Kez by tomu tak bylo i u nás :D uvidíme a snad se dočkáme. Prijde mi, ze cim vic na to clovek mysli a snazi se pomoci, tim je to horší :mrgreen: :mrgreen: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 06:25

Sex může pomoct, protože sperma obsahuje látku, která je mj. v tabletě při vyvolání porodu.

U prvního porodu mám taky pomohl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat