Poslíčci? Příprava na porod? 35tt

Anonymní
2.1.20 13:47

Posličci? Priprava na porod? 35tt

Ahoj,
Jsem 35tt - mam nařízeno přísný klidový režim, ale nějak mě zmohlo nachlazení (a manzel bohuzel nemohl nechat doma auto) tak jsem šla do lékárny cca 3km i s malou dcerou se kterou jsem na mateřské.
V překážce mam napsáno CS4 (2cm) kontrola byla před týdnem zitra jdu na další, cely týden teda mam zřejmě šílené poslíčky - tvrdnuti břicha bolesti zad i beder jako při MS, ale je mi k tomu i dost zle nevolnosti, zvracení…
Dnes po návratu domu se k tomu tvrdnuti a bolestem přidal i silný tlak na spodek a pichani dole v rodidlech - tlak citim v sedě i leze ale ve stoje podstatně teda víc - jakmile si stoupnou tak začne silnější bolest v podbrisku i cele pánvi a k tomu tlak do spodku,
První jsem rodila akutním císařem skrz HELP syndrom kdy jsem byla dlouhodobě na lůžku pod dohledem, čili v prvním těhu jsem si ničím takovym neprošla a nastesti skrz tenhle problem mě o Dr hlídá víc.
Mam strach abych ne o nezanedbala ohledně toho čípku

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2573
2.1.20 14:03
@Anonymní píše:
Ahoj,
Jsem 35tt - mam nařízeno přísný klidový režim, ale nějak mě zmohlo nachlazení (a manzel bohuzel nemohl nechat doma auto) tak jsem šla do lékárny cca 3km i s malou dcerou se kterou jsem na mateřské.
V překážce mam napsáno CS4 (2cm) kontrola byla před týdnem zitra jdu na další, cely týden teda mam zřejmě šílené poslíčky - tvrdnuti břicha bolesti zad i beder jako při MS, ale je mi k tomu i dost zle nevolnosti, zvracení…
Dnes po návratu domu se k tomu tvrdnuti a bolestem přidal i silný tlak na spodek a pichani dole v rodidlech - tlak citim v sedě i leze ale ve stoje podstatně teda víc - jakmile si stoupnou tak začne silnější bolest v podbrisku i cele pánvi a k tomu tlak do spodku,
První jsem rodila akutním císařem skrz HELP syndrom kdy jsem byla dlouhodobě na lůžku pod dohledem, čili v prvním těhu jsem si ničím takovym neprošla a nastesti skrz tenhle problem mě o Dr hlídá víc.
Mam strach abych ne o nezanedbala ohledně toho čípku

Být tebou asi si zajedu na pohotovost :think:
Abys jeste neporodila doma…
Jisté bolesti a nevolnost na konci těhotenství je normální, ale tohle už mi přijde moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5988
2.1.20 14:04

Já bych se urychleně nechala odvézt na vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
2.1.20 14:30

Jed prosím do porodnice ať tě vyšetří. Mně takhle začínal předčasný porod. Když ne tak pojedeš zas domů nic se neděje. Ale jistota je jistota

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama