Poslíčky v noci - jak dlouho před porodem?

Anonymní
21.1.20 22:51

poslíčky v noci - jak dlouho před porodem?

Ahoj, prosím o zkušenosti - jsem teď 37+ a už druhou noc mám kontrakce včetně křížových bolestí - cca po 10ti minutách. Zatím jsem to vždycky rozdýchala, přes den to tak hrozné není… do toho mám křeče do třísel a ve spodku mě divně píchá… chápu, že už jsem na konci a porod může přijít každým dnem, ale ráda bych ještě ty dva týdny vydržela. Máte některá zkušenost, jak dlouho před porodem se můžou takovéhle stavy objevovat? moc předem děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

477
21.1.20 23:30

Ahoj, křeče do třísel jsem měla asi dva měsíce před porodem a čím víc se blížil porod, tom byly častější. Pravidelné kontrakce po 7 minutách jsem měla noc před porodem, ale rozdýchala jsem je celkem v pohodě i když spát mi nešlo, pak přešly :) a co se píchaní tyče, to jsem měla taky celkem často. Kdy porodíš ti nikdo neřekne, ale i když se cítíš takhle můžeš klidně přenášet. Fakt se to nedá určit. Přeji co nejlepší porod ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 03:48

Ja jsem ted 35+6tt, mam posly intenzivni uz 2 tydny, cele odpoledne az do noci mam tvrde bricho, kdyz mam ujit pul ulice, tak uz to rozdychavam :roll: ja bych zase to donaseni uvitala o malinko zkratit, tohle je celkem mazec :lol:

Drzim palce, at to jde, jak si prejes :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
22.1.20 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zkušenosti - jsem teď 37+ a už druhou noc mám kontrakce včetně křížových bolestí - cca po 10ti minutách. Zatím jsem to vždycky rozdýchala, přes den to tak hrozné není… do toho mám křeče do třísel a ve spodku mě divně píchá… chápu, že už jsem na konci a porod může přijít každým dnem, ale ráda bych ještě ty dva týdny vydržela. Máte některá zkušenost, jak dlouho před porodem se můžou takovéhle stavy objevovat? moc předem děkuji :kytka:

Poslicky jsem mela cca tyden pred porodem, posledni 2-3 dny mi zacala odchazet hlenova zatka. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
22.1.20 12:32
@Teris195 píše:
Kdy porodíš ti nikdo neřekne, ale i když se cítíš takhle můžeš klidně přenášet. Fakt se to nedá určit.

Naprosty souhlas :palec: V 11h dopoledne jsem byla s poslickama v porodnici a poslali me domu, ze jeste urcite nerodim, a v 22h vecer uz me vezla sanitka s tim, ze tretinu porodu uz mam za sebou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama