Poslíčky ve 30. týdnu těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 02.03.18 13:14
Poslíčky ve 30. týdnu těhotenství?

Zdravím všechny :mavam: potřebuji poradit, předevčírem v 6:25hod. mi začali bolesti, tlaky a křeče v podbřišku, spodku, kyčlí a celých zad. Vracelo se to každých 15minut asi 5× za sebou. A včera večer ve 2:25hod. začla píchavá bolest do podbřišku na pravé straně i s tlaky a přidala se k tomu pravá noha, bolestivé křeče. To se vracelo každou hodinu až do 6:30hod. a teď mám takové slabší tlaky v kyčlích a už po 2. ze mě vyteklo něco docela průhledného a hodně vodňatého. Snad mi neodtéká plodová voda. Myslíte si že to jsou jen poslíčci? Nebo počkat ještě na dnešní večer? Na kontrolu ke svému gynekologovi jsem objednaná až 12.3. děkuji za každou radu :srdce: Přeji hezký zbytek dne. :kytka:

Reklama

Reakce:

meduzza
Echt Kelišová 8620 příspěvků 02.03.18 13:30
@Heellen01 píše:
Zdravím všechny :mavam: potřebuji poradit, předevčírem v 6:25hod. mi začali bolesti, tlaky a křeče v podbřišku, spodku, kyčlí a celých zad. Vracelo se to každých 15minut asi 5× za sebou. A včera večer ve 2:25hod. začla píchavá bolest do podbřišku na pravé straně i s tlaky a přidala se k tomu pravá noha, bolestivé křeče. To se vracelo každou hodinu až do 6:30hod. a teď mám takové slabší tlaky v kyčlích a už po 2. ze mě vyteklo něco docela průhledného a hodně vodňatého. Snad mi neodtéká plodová voda. Myslíte si že to jsou jen poslíčci? Nebo počkat ještě na dnešní večer? Na kontrolu ke svému gynekologovi jsem objednaná až 12.3. děkuji za každou radu :srdce: Přeji hezký zbytek dne. :kytka:
Šupej hned na kontrolu. Můžeš předčasně rodit.

meduzza
Echt Kelišová 8620 příspěvků 02.03.18 13:31

@Heellen01 Můžeš jet rovnou do porodnice, na nic nečekej.

meduzza
Echt Kelišová 8620 příspěvků 02.03.18 13:36

@Heellen01 Kdyby to opravdu byl porod, můžou ho zastavit pomocí infuzí. Dát ti kortikoidy na dozrání plic miminka. Když by se porod takhle brzy rozjel a ty si porodila, bylo by to pro miminko náročné. Lépe je mu u tebe. Znám pár holek, kterým pomohlo, že se do nemocnice vydali včas. Dej vědět jak si dopadla. Držím palce :kytka:. Na nic už nečekej a jeď. Radši být za hysterku než riskovat předčasný porod.

Anonymní  02.03.18 13:49

Může být i porod, proč by ne. Tohle mě dohnalo do nemocnice a za týden jsem rodila. Takže radši jet, než to podcenit.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8820 příspěvků 02.03.18 13:52

Určitě jeď do porodnice hned. Pokud odtéká plodovka, tak fakt není na co čekat. Je ještě příliš brzy, miminko potřebuje čas a lékařskou peci ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 02.03.18 14:13

Jovane, utíkej do porodnice, raději přijít zbytečně než pozdě.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 02.03.18 15:19

@Heellen01 frcela bych smer nemocnice…lepsi driv nez pozde! Dej pak vedet, drzim palce :kytka:

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 02.03.18 22:57

Děkuji Všem co mi drželi palečky a za reakce :*.
Tak jsem byla na pohotovosti, vyšetřili mě a mám infekci pohlavní soustavy :(
Děloha je podrážděná, proto ty bolesti :? Nasazen magnosolv 1-2× denně a Micmiror na noc.
Malý se má k světu, váží 1400g a je otočený hlavičkou dolů, čípek v normě :andel:

meduzza
Echt Kelišová 8620 příspěvků 03.03.18 06:58

@Heellen01 Tak ještěže si jela. Ať je brzy lépe :hug:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 03.03.18 08:20

@Heellen01 tak at to brzy zabere, dobre ze jsi jela :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama