Posouzení nápadu na příběh

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
160
7.1.22 03:30

Posouzení nápadu na příběh

Ahoj čtenáři. Ráda bych našla pár přísných pokusných králíků, kteří by se pokusili začít do prvních kapitol příběhu, do kterého jsem se pustila a dali mi zpětnou vazbu. Kritiku snesu, takže buďte přísní, na výběr je veřejné lynčování nebo pište sz :lol: děkuji předem
Odkaz je zde:
https://www.wattpad.com/story/297286038?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1738
7.1.22 05:20

Omlouvam se, ale nuda…
Pripomina mi to slataninu xy hororu, ktere jsem videla a nebavilo me to, precetla jsem pulku prvni kapitoly…
Bez napadu a lacine.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17752
7.1.22 05:25

Zacatek dobrý, ale pak to jede ve stejnem módu. Trochu ubrat a dát tam normálnost. Tohle se vetsinou pise v jinem zanru. Dale. Cislovky psat slovne ☝️ A nedocetla sem to, ztracela jsem se v popisech. Krev, makeup, film, pak sex. Jako psat umis, nejakej potencial tam je, ale uber. Nekdy min, je vic. Navod atmosferu, ale pak pis “obycejne” hrozne tlacis na pilu. Skoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17752
7.1.22 05:28
@Kacatko1986 píše:
Omlouvam se, ale nuda…
Pripomina mi to slataninu xy hororu, ktere jsem videla a nebavilo me to, precetla jsem pulku prvni kapitoly…
Bez napadu a lacine.. :nevim:

Ja bych rekla spis, ze je to namet alá padesat odstinu sedi v krutem podani. Ma tam obcas dobry popisy, hlavne na zacatku, ale pak to sjede bohuzel do te šedi, coz je skoda. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35038
7.1.22 05:58

Já to jen rychle přelítla a máš to super :think: vím, jak těžký jsou detailní popisy a vykreslení děje. Určitě pokračuj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17752
7.1.22 06:06
@holka_z_hor píše:
Já to jen rychle přelítla a máš to super :think: vím, jak těžký jsou detailní popisy a vykreslení děje. Určitě pokračuj :palec:

Psát umí. O tom žádná, ale ubrat na popisech. Ty v románu nuděj. Zaměřit se hlavně na smysluplné dialogy a sem tam hodit popis. Ale umí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35038
7.1.22 06:16
@chelsinka1988 píše:
Psát umí. O tom žádná, ale ubrat na popisech. Ty v románu nuděj. Zaměřit se hlavně na smysluplné dialogy a sem tam hodit popis. Ale umí.

Pak mi to přijde plytký hele :mrgreen: ať si píše po svým. Mně to přijde fakt dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54315
7.1.22 06:36

Strasny a nudny. Ale nejsem cilovka.
Mmch uz na zacatku spojeni - priblizne nekolik tydnu, zni divne. Tak bud nekolik tydnu nebo priblizne mesic. Treba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
7.1.22 06:41

Bůhví co to není - ale to většina dnešní knižní produkce, takže myslím, že svoje čtenáře si to najde, a ani nemusíš měnit styl. Odpovídá to žánru, a kdybys ho zlepšila, tak to tenhle typ čtenářů stejně neocení - možná by je to i naopak odradilo. :) Klidně to někde nabídni, za současnou produkcí to nijak nezaostává, určitě se neztrapníš.

Jestli máš dobrou zápletku, tak to převáží nedostatky stylu - to je třeba případ i některých slavných a úspěšných spisovatelů a ničemu to nevadí (takhle z voleje mě napadá třeba Stephen King - průměrné zpracování, ale geniální příběhy). :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17752
7.1.22 06:52
@holka_z_hor píše:
Pak mi to přijde plytký hele :mrgreen: ať si píše po svým. Mně to přijde fakt dobré.

Ale jo, třeba se to uchytí. Jen já bych po tom kvůli tomu nesáhla. Ja popisne pasaze v knihach preskakuju. Nudej, nic ti to stejne nerekne. Ja radsi smysluplné dialogy o něčem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
7.1.22 07:30

Děkuji za reakce, jen na dovysvětlení, nejedná se o žádnou komerční tvorbu, jen psaní pro volný čas.

Komentáře jsou moc užitečné, čím konkrétnější kritika, tím lepší. Podle nich to potom „zklidním“. Jedná se jen o první kapitolu, která je tak krutá, pak už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34093
7.1.22 08:27
@zlobivá_matka píše:
Děkuji za reakce, jen na dovysvětlení, nejedná se o žádnou komerční tvorbu, jen psaní pro volný čas.Komentáře jsou moc užitečné, čím konkrétnější kritika, tím lepší. Podle nich to potom „zklidním“. Jedná se jen o první kapitolu, která je tak krutá, pak už ne.

Bohužel nemám ted čas, kouknu na to v klidu znovu, ale za mě dobré.

Určitě neměnit styl, žádný předlouhý popis nikde nevidím a já bych to nezklidnovala, pokud u toho má vydržet někdo jako já, tak pokračovat v tomhle duchu a spíš nabírat na obrátkách.

Důležitý je příběh, aby to nebyla nuda, něco se pořád dělo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17752
7.1.22 16:03
@zlobivá_matka píše:
Děkuji za reakce, jen na dovysvětlení, nejedná se o žádnou komerční tvorbu, jen psaní pro volný čas.Komentáře jsou moc užitečné, čím konkrétnější kritika, tím lepší. Podle nich to potom „zklidním“. Jedná se jen o první kapitolu, která je tak krutá, pak už ne.

Ok. Psat neprestavej. Umis. Jen za mě osobně trošičku ubrat. Mas tam fakt dobre vety. Hlavne na zacatku. Preju stesti a jestli to dopises, domluv se s nejakym betactenarem, pouprav a zkus to nekam poslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37711
7.1.22 16:24

Ja mam popisy rada, ty povedene. Tema neni pro mne. Proc utikaj a nejdou na policii? Je to slibne, bude to chtit se vypsat, ale publikuji se i horsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
7.1.22 17:18
@Pudloslava píše:
Ja mam popisy rada, ty povedene. Tema neni pro mne. Proc utikaj a nejdou na policii? Je to slibne, bude to chtit se vypsat, ale publikuji se i horsi.

Kdyby šli v první kapitole na policii, byla by to super nudná zápletka :lol:

@chelsinka1988 díky za konstruktivní kritiku. O nic nejde, píšu si fakt jen pro zabavení se a udržení češtiny v cizině. Jinak jsem výhradně čtenář a posluchač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat