Pošťačku vykradli, jak dál pokračovat?

2943
24.2.16 10:18

postacku vykradli, jak dal pokracovat??

Dobry den, prave doma resime takovy problem. Me i moji mamce prisel do schranky papir na vyzvednuti dopisu od pani postacky s tim, ze jsme nebyly zastizeny doma. Mamka dnes rano sla na postu s tim svym papirem, kde ji bylo sdeleno, ze ji to vydat nemohou neb pani postacku vykradli, a ze si ma zavolat odesilateli a ten at se prihlasi na poste, ze za nahradu posty posle znovu ten dopis,..mamka prekvapena sla dom (nikdy jsme to neresily), ale me se to nejak nezda, za prve ani ja ani mamka nevime co nam to melo prijit a ani od koho,..navic mamce dosel dopis ze zahranici..ja teprve na tu postu pujdu, proto bych se chtela vas vsech zeptat jake ja mam pravo a jakou povinnost? Jak se toto resi?? :nevim: dekuji moc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

brko
24.2.16 10:23

Resi se to tak, jak reknou na poste…co chces jeste vedet? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2943
24.2.16 10:27

No me se prave to reseni typu, zavolejte si odesilateli at se prihlasi na postu nezda,..nemela by toto resit posta? Preci to je v tu chvili jejich problem, nehlede k tomu, ze ja odesilatele neznam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana

@snee nějak jsem nepochopila nač se ptáš… Když nevíš od koho má přijít dopis, tak ho neřeš :nevim: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3067

@snee Tak já bych po poště chtěla vědět odesílatele. Pokud dopisy šly doporučeně (což předpokládám), tak musí mít na poště záznam o čísle podacím a odesílateli. Bez udání údajů odesílatele nelze poslat doporučený dopis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
24.2.16 10:29

Na poště by měli mít záznam - číslo zásilky a podle toho dohledat odesílatele. Ale kontaktovat ho budeš muset stejně sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
@ivik21 píše:
@snee nějak jsem nepochopila nač se ptáš… Když nevíš od koho má přijít dopis, tak ho neřeš :nevim: :hug:

Tak takovej dopis třeba od soudu není radno zahazovat :lol:

Myslím, že pošta by mě zjistit odesílatele, pak už bych to řešila sama, na ně bych nespoléhala ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
@brko píše:
Resi se to tak, jak reknou na poste…co chces jeste vedet? :nevim:

A tobe se to uz stalo?? Ja bych potrebovala slyset nazor nekoho, kdo ma zkusenost s timhle. Kdo treba uz neco takoveho resil,..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
24.2.16 10:31
@brko píše:
Resi se to tak, jak reknou na poste…co chces jeste vedet? :nevim:

Třeba to, že vůbec neví co a od koho přišlo, tudíž komu má volat aby dopis zaslal znovu? :nevim:

Zeptala bych se přímo manažera pošty, přece někde musí mít záznam, od koho dopis přijali, aby jste věděli, komu vůbec volat a opětovné zaslání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
24.2.16 10:33
@snee píše:
A tobe se to uz stalo?? Ja bych potrebovala slyset nazor nekoho, kdo ma zkusenost s timhle. Kdo treba uz neco takoveho resil,..

Jo, resila jsem neco podobneho, ale tam byl odesilatel jasny. Musela jsem ho kontaktovat a vybidnout k podani reklamace. :zed: Ze pry nase slavna posta to nema v kompetenci, aby nahanela odesilatele :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
3067
24.2.16 10:33

@snee Ještě mě napadlo, že podací číslo máš na lístečku. Podle čísla si můžeš zásilku vyhledat na internetu https://www.postaonline.cz/trackandtrace?… Ale asi odesílatel tam napsaný nebude. Nicméně podle toho podacího čísla ti musí na poště říct odesílatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
24.2.16 10:34
@Gina108 píše:
Na poště by měli mít záznam - číslo zásilky a podle toho dohledat odesílatele. Ale kontaktovat ho budeš muset stejně sama.

To beru, ale proč jí to hned takhle neřekli? Pochopila jsem, že neví nic…

• Nahlásit
  • Citovat
2943
24.2.16 10:39
@ivik21 píše:
To beru, ale proč jí to hned takhle neřekli? Pochopila jsem, že neví nic…

Ja tam jeste nebyla, byla tam mamka, ja se ptam proto, abych i vedela jak reagovat, ted uz vim, ze by me meli rict odesilatele, za coz jsem rada, ze to vim. Ale prekvapuje me, ze si to vsechno mam zajistit sama, kdyz je vlastne chyba na jejich strane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
24.2.16 10:39
@ivik21 píše:
To beru, ale proč jí to hned takhle neřekli? Pochopila jsem, že neví nic…

Mno u nás dělaj na poště takový vylízaný paka, že se tomu vůbec nedivím, že jí nic neřekli. Museli by párkrát navíc kliknout do PC a nestíhali by prodávat pojištění a podobný sra. čky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
24.2.16 10:41
@Gina108 píše:
Mno u nás dělaj na poště takový vylízaný paka, že se tomu vůbec nedivím, že jí nic neřekli. Museli by párkrát navíc kliknout do PC a nestíhali by prodávat pojištění a podobný sra. čky :roll:

A to je fakt :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama