Postava po porodu - zvědavost

Anonymní
10.10.19 18:54

postava po porodu - zvědavost

Ahojte, začínám dosti přemýšlet o těhotenství, je mi teprve 17, ale chtěla bych si o tom zjistit co nejvíce. Ale hodně mě trápí právě postava, která mě čeká po porodu. Jak dlouho by mohlo cca trvat, než bych dostala své tělo do původní podoby? Hodně se obávám strií a povislého briška, ikdyž vím, že mne to nemine. Nebo co se týče prsou..
A mohla pomohlo by třeba, kdybych začala nějak více cvičit a budovat si abs, svaly?
Předem ocením všechny odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22814
10.10.19 18:57

Nejsi na to ještě zralá ani náhodou už kvůli té otázce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13570
10.10.19 18:59

Hodně záleží na genetice, koukni třeba jak vypadá tvoje mamka nebo babička. Zpevněné svaly jsou plus. Když to vezmu podle sebe, na nějaké velké cvičení sem nikdy nebyla, ale před detma sem byla hubená. V obou těhotenstvích sem pribrala plus mínus 10kg, pokaždé sem to prakticky celé nechala v porodnici. Zůstala mi trochu povysla kůže, ale rychle se dala zpátky dohromady. Strie se mi moc nedělají, mam jich pár mini a světlých, když to zblízka nezkoumám tak vidět nejsou. Když to vezmu kolem a kolem, jsem 5 měsíců po druhém porodu a postavu mám možná lepší než před detma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 18:59

Já bych řekla, že bys měla ještě tak pět až deset let posilovat. Pak se těhotenství nemusíš bát ;) Jinak já měla dva měsíce po porodu plochý břicho, strie jsem neměla žádné, prsa normální (ale já téměř několika). Teď jsem po porodu skoro pět měsíců a jsem hubenější, než před těhotenstvím. Ale to ti prostě nikdo nezaručí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17372
10.10.19 19:43

To ti nikdo nepoví každý je jiný, mě se udělali strie až v den porodu, nekojila jsem takže prsa stejný, ale měla jsem preeklampsii a zadržovala jsem vodu a u prvního jsem přibrala cca 25kg po porodu vyčůráno, u druhého to bylo ještě o deset kg víc :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2037
10.10.19 19:45

Mám pár strií, nosím je hrdě jako jizvy z bitvy, postavu mám lepší než před těhotenstvím, prsa stejná (kojila jsem rok). A ne, nepořizuj si dítě, dokud ti tohle připadá jako ta nejdůležitější otázka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
10.10.19 19:51

Ja v obou tehotenstvi pribrala pouze 5kg. V tom druhym by to asi bylo vic, ale rodila jsem o 6 tydnu driv.
V prvnim teh jsem z porodnice odchazela na svy vaze a jeste pak asi dalsi 3kg zhubla, bricho bylo zpatky po 6ti nedeli. Druhy porod, opet z porodnice na svoji vaze a dalsi 2kg dole, bricho zpatky asi za 3 mesice, oba porody sekci, strie jsem nemela ani v jedno teh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 19:55

Taky záleží na tom, jaké těhotenství bude. Já při prvním přibrala 30kg, strie se mi udělaly týden před porodem, během jedné noci mi popraskalo celé břicho. Z druhého dítěte nemám ani jednu navíc. Pořád mám nahoře 20kg, přestala jsem před prvním těhotenstvím kouřit a co jsou nevolnosti jsem nepoznala, ani jednou jsem nezvracela. Navíc jsem musela zůstat doma, to se na tom podepsalo. Nuda se nejlíp zahání jídlem, že. Prsa už jsem měla povislá před těhotenstvím, ale to je dáno jejich velikostí. Před těhotenstvím to bylo 75H.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.19 20:07

Pribrala jsem asi 20 kilo, ale byla jsem desne otekla. Deset zustalo v porodnici, dalsich asi 7 sly samy dolu behem sestinedeli a zbytek jsem rozchodila casem s kocarkem.. Strii se mi udelalo jenom několik na boku. Ale po dvou letech nejsou skoro vubec videt. Bricho mam ok (ale moje mama i bab take, takze dobre dispozice). Stoprocentne zpatky ve svem tele jsem se zacala citit tak 9 mesicu po porodu.. Kojila jsem rok a pul a prsa mi trochu povadla, ale nic, co by nezachranila pekna podprsenka..

• Nahlásit
  • Citovat
2314
10.10.19 20:40

Souhlasím s @pikola, až budeš zralá na dítě, tyhle věci tě nebudou vůbec zajímat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1881
10.10.19 21:17

Za 1) Počítám, že k otázce „stvořit dítě“ musí být dva.. 2) k další otázce musí přibýt „uživím to dítě? Mám s ním kde bydlet? Mám mu co dát, zajistit?..“ Pak až po pár vyřešených odpovědích by měla přijít docela zbytečná otázka postavy..

V prvním těhotenství jsem se docela bála jak to celé dopadne.. Vážila jsem před těhu 55kg a v polovině těhu 65.. Těhotenství nedopadlo dobře.. Po tomto prvním nezdařeném těhu jsem už myslela jen, abych dítě donosila.. Něco o postavě jsem měla v plánu řešit, až budeme dítě a já samostatné jednotky..

No a po 2 dětech si myslím že vypadám chválihodně.. Svaly to nejsou, naopak strie po celém břichu, ale děti zdravé a krom estetiky ti strie nijak neublíží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 16:02

Do 25 let jsem říkala, že nikdy nechci dítě kvůli postavě taky. A pak mi na tom teda moc nezáleželo, myslela jsem na porod, ať jsme zdravý :slight_smile: A nakonec dobrý, žádný strije, jen se nemůže cvičit jako před dítětem (sklapovacky a tak). Mám mírnou diastázu a drobnou pupeční kýlu po těhotenství. Takže cviky od fyzio:slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
11.10.19 18:02

Vygoogli si Sarah Stage a tehotnet zacni, az budes vypadat jako ona. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 20:45

Jsem 163/53, v obou těhotenstvích +20kg..jsem na stejné váze, ale velikosti bot se mi změnila z 37 na 38 (takže vše jsem potřebovala nové :D ), spodní velikost se mi změnila z 36 na 38 (po prvním), teď na 40 (po druhém) - rozšířila se mi pánev, břicho ok - mám povolené pánevní dno, takže malinko vypouklé z něj - ale cvičím, strie asi 3 na boku, na prsou více (ty dostaly zabrat a to jsem skoro nekojila, prostě hormony - nalily se a splaskly), ale pipuša dostala dost zabrat. Při prvním porodu nástřih snad na 30stehů, při druhém asi 4 stehy, ale problémy mám doteď (19m po porodu). A abych nezapomeněla, tak jsem 2× málem vypelichala díky hormonům a hemeroidy mě také stále provází :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
533
11.10.19 23:16

Já přibrala 37kg a to jsem moc nejedla ani neměla chutě.. porodní váha byla 114kg a v porodnici zůstalo jenom těch 14kg. Teď tři měsíce po porodu mám stále 95kg i když kojím a měsíc už pravidelně cvičím. Břicho povyslé a slabé, strie se mi udělali skoro až za uši.. takže opravdu každá jsme jiná..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama