Postavte s dětmi sušenkový hrad a vyhrajte ceny!

19.2.16 13:59

Postavte s dětmi sušenkový hrad a vyhrajte ceny!

Milé maminky,

víme, jaká je dřina vymýšlet zábavu pro děti, když je zrovna venku ošklivo a všechny hry už znáte nazpaměť. Proto vám přinášíme originální zábavu pro děti i pro vás. Postavte si hrad ze sušenek Opavia Zlaté. Na množství použitých sušenek nezáleží. I z malého množství sušenek lze postavit pěkný hrad podle vlastní chuti. Výsledek nám vyfoťte, nahrajte do speciální aplikace na našich stránkách, a pak si na něm pochutnejte. Za fotku hradu můžete vyhrát skvělé ceny. Hrajeme o týdenní ceny a především o skvělé hlavní ceny - zájezd v hodnotě 100 000 Kč a 2× víkend na českém zámku v hodnotě 15 000 Kč. Všechna pravidla najdete na stránkách zlatehrady.cz

Inspirujte se v naší hradní galerii a nenechte si ujít šanci vyhrát pohádkové výhry! Věříme, že si s celou rodinou užijete spoustu zábavy.

Napište nám do diskuse, které oplatky Opavia Zlaté máte nejraději, a budou ve Vašem hradu převažovat, a čím byste je k sobě nejraději slepily?

Chcete se účastnit soutěže, ale není vám něco jasné? Neváhejte se mě zeptat v diskusi. ;)

Veronika :kytka: :mavam:

diskuse byla založena se souhlasem administrátora

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

524
19.2.16 14:06

Ráda bych se zúčastnila a mám dotaz. Kdy přestanete používat palmové tuky? Pak začnu mileráda stavět… :palec:

• Nahlásit
Malvajs
19.2.16 14:08
@pukacu píše:
Ráda bych se zúčastnila a mám dotaz. Kdy přestanete používat palmové tuky? Pak začnu mileráda stavět… :palec:

„to se mi libí“ :palec:

• Upravit
1815
19.2.16 14:12
@pukacu píše:
Ráda bych se zúčastnila a mám dotaz. Kdy přestanete používat palmové tuky? Pak začnu mileráda stavět… :palec:
:pankac:
  • Nahlásit
maminka201
19.2.16 14:14

Já vyhodím peníze za sušenky a stejně nic nevyhraju..nee děkuji :lol:

• Nahlásit
maminka201
19.2.16 14:14
  • Nahlásit
2299
19.2.16 14:16

Ne, děkuji. Mondeléz nám už nějakou dobu nesmí přes práh. :pankac:

• Nahlásit
Mišuna
19.2.16 14:21

Tak určitě :mrgreen: Zrovna včera mi doma jedno balení doma přistálo, nechápu čím si to dárci krve zaslouží, že dostávají na transfúzce po odběru takovou ňamku.

• Upravit
19.2.16 14:22

@maminka201 Dobrý den, maminko. Šance na výhru minimálně týdenní výhry je veliká. Objevují se složitější i jednoduché hrady. Zasílám malou ukázku vítězných hradů v týdenních kolech.

• Nahlásit
34165
19.2.16 14:26

No bohuzel, co do vseho nacpete palmovy tuk, uz vase vyrobky vubec nekupuji:).

• Nahlásit
6368
19.2.16 14:34
@nestela píše:
Ne, děkuji. Mondeléz nám už nějakou dobu nesmí přes práh. :pankac:
:potlesk:
  • Nahlásit
6368
19.2.16 14:35

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…

• Nahlásit
58808
19.2.16 14:36

@Veronika, tým Zlaté Hrady nekupujem vzhledem ke složení.. mmchdm, tohle tu nemá co dělat, copak si neumíte zaplatit reklamu jinde? :think:

• Nahlásit
6368
19.2.16 14:38

@Mišuna chudaci darci krve, no je to holt levny a nebo je tam sponzoruji. Driv dostali aspon sunku a sklenicku cerveneho vina. Dneska dostanou to nejlevnejsi, co jim znici zdravi.
@Veronika, tým Zlaté Hrady mam rada sebe i sve deti, takze tohle rozhodne nekupuji. Jime tak, aby jsme zili co nejdele a kvalitne.

• Nahlásit
Malvajs
19.2.16 14:40
@martina.se píše: @Veronika, tým Zlaté Hrady nekupujem vzhledem ke složení.. mmchdm, tohle tu nemá co dělat, copak si neumíte zaplatit reklamu jinde? :think:

vsak oni ji maji i jinde :-) ale jen tv nefunguje, musi se zkusit i jine komunikacni kanaly :-)

• Upravit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama